GSC Anket - Fatih Terim Sonrası Teknik Direktör Adayınız Hangisi? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Fatih Terim Sonrası Teknik Direktör Adayınız Hangisi?

Fatih Terim Sonrası Teknik Direktör Adayınız Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    174
Şampiyon olamayız belki ama en azından üst sıralarda yer alıp diğer sene icin hazırlığı tamamlamış oluruz

Ya rtaş siz ciddimisiniz toplanıp bizle makaramı yapıyosunuz

Ne "ama en azından üst sıralarda yer alırız" ı

Vay be gs ımın,taraftarının geldiği noktaya bak üst sıralarda yer alabilirmişiz,üst sıralarda yer alan td ne güzel tddir,o ne büyük tddir

Özellikle zaten futbolun geldiği şu noktada alanyaspor olsun,kayserispor olsun,giresunspor olsun bu devlerle mücadele etmek zor

Öncelikli amacımız kümede kalıp 10 senelik planlamayla ilk 10,sonraki 10 senelik planlamayla ilk 5,sonraki 10 senelik planlamaylada şampiyonluğu hedefleyebiliriz

Bir tane makul öneri çıkmamış yine. Ankettekilere hiç girmiyorum Farke hariç , Farke'nin Norwich'ini de oturup izlemişliğim yok. Kimler izledi düzenli , nedir hocanın tarzı ? Skibbe'den bu yana gelecek vaadeden hoca getiremedik buralara.

İlkokul 4. sınıfta baskete meraklı olduğum için hafta sonları Galatasaray'ın Florya'da basket okuluna gidiyordum. Daha sonra 5. sınıf da Anadolu Lisesi Sınavı Mevzuları yüzünden devam edemedim.

Daha sonra ortaokulda 14 yaşlarında bu sefer eve de yakın olunca kimsenin getir götürü de olmasın diye Cerrahpaşa'da (Hastanenin İçinde) İstanbul Üniversitesinin okuluna gittim.

Hocalar 3'lü gruplara ayırıp sıra ile tek pota hücum ve savunma yaptırırdı sırası gelene. Sayı tam üçe bölünmedi ve bizim grup 2 kişi kaldı ayrıca herkes hemen hemen benimle akranken bizim takımdaki 2. arkadaş 10 yaşlarında ilk okul çağında doğal olarak boyu da kısa ama zeki bir çocuktu.

2-3 hücum hiçbir şey yapamadık hocalarda çok katıydı hemen steps veriyorlardı. (Galatasaray'da hocalar öyle değildi.) Sonunda yediremedim arkadaşa dedim sıra bize gelince yana koş bekle (boyalı alanın kenarına) sana atıp içeri koşacağım sende bana geri dön, pozisyon birebir istediğimiz şekilde gelişti ve sayıyı yapıştırdım.

Şimdi konuya gelelim burada önerileri beğenmemişsinizde Bay Terim 100 korneri geçmiş golü yok ve duran topların toplamı desen evlere şenlik.

Bu isimlerin içinden gelebilecek birisi doğru idman yaptırırsa, sözleşme ve formayı elini öpene değil liyakata göre yaparsa çok büyük fark yaratır, Bay Terim için bu kadar sıkıntı yapmaya gerek yok.

kim olur bilmem ama terim sonrası idealist hoca değil geçiş hocası lazım. Advocaat, Pellegrini, Ancelotti tarzı

1-2 sene çalışır ama Terim sonrasını götürür. Arsenal wenger sonrası emery, manu'da fergie sonrası moyes'i getirerek hata yaptı

Fatih hocanın planlama dahilinde 3 sene sonunda emekli olma isteğini biliyoruz şu an bazı maçlar her ne kadar sancılı geçse de bu süreçten sonra oturmuş sürekli başarı kazanabilecek kadro olacaktır o yüzden uzun vadeli en az 5 sene takımın başına sabit birini getirmeliyiz hem kadronun oyun planını devam ettirecek hem de gençlik anlayışından vazgeçmeyecek biri olmalı diye düşünüyorum sanki Okan Buruk bu konuda fena olmaz gibi duruyor yerli alternatifler Ömer Erdoğan veya İlhan Palut olabilir tabi önümüzde 3 sene var bunlar ne durumda olur tekrardan değerlendirmek gerekebilir.

Üst Alt