Fatih Terim Takımda Devam Etmeli mi? - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Takımda Devam Etmeli mi?

Tekrar anlasma yapilmamaliydi zaten. Burak Elmas'ı sadece bu yuzden istemiyordum. Tarihi bir baskan olma firsatini biatcilik ve tecrubesizlik sebebiyle kacirmis oldu. Fatih Terim'e gelince eski basarilari icin minnetarim ama su saatten sonra gondersen kimi getireceksin ki zaten. El mahkum onumuzdeki sezonu bekleyecegiz.

Taraftara aptal demekte ne demek. Aptal olan kusura bakmayın ama Terim. Zımba gibi adamı küstüren kendisi. Bu kısmen potansiyelli kadroyu çöp oğlu çöp yapıp bırakacak. 4 senede kiralık yada değil kaç kişi gelmiş gitmiş hepsi suçlu ama Terim haşa peygamber. 2 gün sabretmeyi bırakın. Avrupa liginde rencide edildikten sonra yemişim Terimide 3 senesinide saçmalıklarınıda. Hâlâ söylüyorum söverek teneke bağlayıp gönderecekler en büyük terim hayranları. Umarım yanılırım ama 3 senedir beni hiç yanıltmadı sağolsun terim. Artık nefret nifak tohumları ekiyor insanların kalbine. Akbaba babel ile sözleşmeye ses çıkarmayan, belhanda dan para kazanmamıza engel olan bir adama karşı hâlâ çok hoşgörülü bu taraftar. Terim benim için Galatasarayı ne olursa olsun satıp tüpçüyle sözleşme imzaladığı gün bitmiştir

birader yazdığım şeyin terimle ne alakası var? bende gitsin diyorum zaten.

yazılan şeyi iyi okuyup anlaman lazım. momo gidince bir anda halil >> fb ve gedson >> bjk haberi çıkıyor.

tamamen manipülatif olduğu çok belli. sözde taraftarı yönetime saldırtacaklar, başarılı da oldular.

birader yazdığım şeyin terimle ne alakası var? bende gitsin diyorum zaten.

yazılan şeyi iyi okuyup anlaman lazım. momo gidince bir anda halil >> fb ve gedson >> bjk haberi çıkıyor.

tamamen manipülatif olduğu çok belli. sözde taraftarı yönetime saldırtacaklar, başarılı da oldular.
Hocam kusura bakma. Bazen yanlış anlaşma olabiliyor. Mostafa satılmamalı. Terimin herşeyine tamamım ama Mostafayı satarsa gomiste olduğu gibi yıllarca 3 katı para harcayıp forvet arayacağız

Üst Alt