Fatih Terim Takımda Devam Etmeli mi? - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Takımda Devam Etmeli mi?

Bu sene mecbur son şans vericez şampiyonluk dışında kötü futbol da olursa gönderilmeli ve Alman veya Fransız futbol liginde aktif çalışmış bir hoca getirilmeli

Karşı takımın hocasını ayartma işine sıcak bakmıyorum ben. Tudorda örneğini gördük. Zaten tüm medya ensemizde boza pişiriyor. Camia birde o stresi kaldırmaz. Benim içimden geçen Fonseca yada Klinsmann

Dünya’da karşı takımın hocasını istemek sadece Türkiye’de ayartma oluyor. Bundesliga’da bakın bakalım karşı takımın hocasını ayartma olayına, adamlar bu işten bile bonservis kazanıyor ama bizde olay ayartma oluyor komik.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dünya’da karşı takımın hocasını istemek sadece Türkiye’de ayartma oluyor. Bundesliga’da bakın bakalım karşı takımın hocasını ayartma olayına, adamlar bu işten bile bonservis kazanıyor ama bizde olay ayartma oluyor komik.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hocam zaten bizde dedim. Türkiyede zaten nefret edilen tek takım olduk

kalsın sezon çöp olur diyen bir kaç kişi var. anlamakta güçlük çekiyorum. terimle devam edersek zaten çöp olacak. görünen köy kılavuz istemez. geçen 4 senede takıma ne verdi de bu sezon takımın düzeleceğine inancınız var

bu takımı düzgün bir td yönetmek ister mi? esas sorulması gereken soru bu. adam kariyerini riske etmek istemez. çünkü terim sağolsun öyle saçma bir transfer politikası izledi ki bu takım öyle kolay kolay düzelmez. 20 milyon para verdik ama takım hücumda kerem'in ayağına bakıyor. 1 tane kreatif, çalım atacak, bireysel yeteneği ile ön plana çıkacak adam yok. daha alacaz desek şuan için ismi geçen biri de yok. hadi aldık diyelim yabancı sınırına göre transfer yapmadığımızdan bu sefer bu sorunla karşılaşacaz

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sezon başladı artık yapacak bişey yok.Mecbur Fatih hocayla devam edeceğiz.Yeni hoca gelse bahaneler sıralar ardı ardına.Gerçi Fatih hocamın da bahaneleri hiç bitmiyor ama bu sezon böyle geçecek artık.

Acil yapılması gerekenler

Terim ve fedaileri komple gönderilecek

Kulüp çamaşır suyu+tuz ruhuyla yıkanacak temizlenecek

Yerli olmayan bir td getirilip yerli yabancı,iyi kötü bakılmadan takımdaki çeteler dağıtılacak

Futbol takımı disiplin altına alınacak

1-Elit yaşama,aşı olmaya rağmen covid olanlara çok ağır para cezaları verilecek,herkes virüs olmaktan korkacak,mallık neticesinde virüsü kapıp 1 ay hastalık,1 ay dinlenme,1 ayda hazırlanmayla 3 ay ortadan kaybolunmayacak)

2-Her hafta yağ,fiziksel testler yapılacak,uymayanlara ağır para cezaları verilecek,herkes kendine dikkat edecek,işine saygısı olacak

3-Haftada sadece 1 gün izin olacak,antrenmanda ayak tenisi komple yasaklanacak,eski zararlı alışkanlıklar bırakılacak,ölümcül,ağır antrenmanlar yaptırılıp herkes zımba gibi olacak

4-Sezon başı kampa göt göbek gelmek yasaklanacak,fiziği salanlara yine ağır para cezaları verilecek

5-Futbolun tek kişiden ibaret olmadığı,bunun bir takım oyunu olduğu,başarınında çetecilikten,adam kayırmaktan değil iyi ve düzgün arkadaşlıktan geçtiği her gün her saat aptala anlatılır gibi anlatılacak

6-Gruplaşmayı önlemek için hep aynı kişiler kampta,odalarda,yemeklerde yan yana diz dize olmayacak,farklı kombinasyonlar yapılıp birbirini en sevmeyen 2 kişi bile en azından birbirine saygı duyar hale gelecek,iletişimler hergün geliştirilecek

7-Avrupa futboluyla kopan bağ yeniden onarılacak,sürekli güçlü takımlarla,iyi oyuncularla ama uefa ama hazırlık seviyesinde maçlar yapılıp makas kapatılacak

8-Maç analizleri maçtan 1 gün sonra loş ışık altında tam ciddiyetle tüm takımla yapılacak,oyuncular maçta hangi hataları yaptığını,doğruyu yapsalardı oyunun ve sonucun ne olacağını görecek,idrak ettirilecek

9-Fiziksel,taktiksel anlamda eğitim ve antrenmanlar dışında oyunculara kişisel gelişimleri için dersler verilecek,insani,kültürel,dil,akıl vs her konuda hepsine daima bişeyler katılacak

Ahbap çavuşa,yan gelip yatmaya,tembelliğe,çeteciliğe,kurnazlığa HAYIR

Çalışmaya,insanlığa,akla ve disipline EVET

Bunların birleşimiyle güzel günlere tekrar kavuşuruz

Kendi istemediği sürece hiçbir yere gönderemezsiniz. Gönderince ne olduğunu görüyüroz çünkü en ufak tökezlemede taraftar İmparator diye ağlıyor yönetim de getirmek zorunda kalıyor

galatasaray menfaatleri için sözleşmesi bittiğinde burak elmas yönetimiyle sözleşme imzalamaması gerekiyordu. galatasaray' ın manevi hocası olarak federasyonla, diğer kurumlarla ilgili en ağır şekilde konuşabilir, galatasaray' ın haklarını dışardan da koruyabilirdi. şayet federasyonun veya siyasi erk'in kendisiyle bir sorunu varsa bunun galatasaray'a zarar vereceğini en iyi kendisinin biliyor olması lazım.
aslında herkes biliyor ki bu federasyon milli takım hocası olarak kendisini çağırsa hemen gider. demirören dönemi, kendisinin de körüklediği bir kavganın arkasında bile durmamıştır, konuşacağım deyip imzaları kalplere atmıştır.

galatasaray milli takım sonrası kendisine sahip çıkmış, ortada bırakmamıştır o da 2 sezon şampiyon yaparak bunun karşılığını vermiş iyi veya kötü futbolla. 2 sezonda başarısız olmuş yani alacak verecek bir şey kalmamış. ben kendisini samimi bulmuyorum tek derdi paraymış gibi geliyor.

Üst Alt