Fatih Terim Takımda Devam Etmeli mi? - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Takımda Devam Etmeli mi?

Piri de gitmeli hocayla beraber. Oyuncularin kondisyonu cok kotu, topsuz oyunda kimse kipirdamiyor, ya gucleri yok ya da hoca bu konuda calistirmamis.

benim anlamadığım,

bu kadar tecrübeli hocanın nasıl olur da şu bok gibi oyuna çözüm için hiç bir radikal diyebileceğimiz bir girişimi olmaz?

lig-avrupa 4-5 rotasyon yap devamke.

ulan görmüyor musun?

-bu takımın hücum organizasyonu yok,
-ortasaha dirençsiz,
-defanstan değil 3. bölgeye 2. bölgeye topu taşıyamıyoruz,
-oyuncularda müthiş bir özgüvensizlik
-gelen oyuncularda istikrar problemi hatta bireysel performanslarda düşüş

bi bak ya bi izle ya memnun musun şu futboldan? açıkla abicim biz kötü futbol oynuyoruz reçetem de şu?

toplantıda sormaya herkes korkuyor, soran olsa sen fetöcüsün diyor.

aklım almıyor abi genç ve tecrübesiz bi hoca olsa anlarım da, bu kadar saha içinden uzak yaşaması çıldırtıyor beni.

edit: hele bi teknik heyete bak selçuk-necati.

benim anlamadığım bir şey var Fatih Hocada....şu aralar Jürgen Klopp'un öve öve bitirilmeyen Gegenpress sistemini Fatih hoca 96-00 senelerinde oynatıyordu ve buda bizim ve Türk Futbolunun en başarılı olduğu sistemdi...neden bunu yeniden yapmıyor anlamıyorum...neden bu uyuşuk pas oyununda ısrar...ben resmen bıktım artık kanatlı oyunlarda Ardaları Babelleri Feghoulileri görmeye...

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu enkazdan sonra gelse de bir bok olmayacak ama o hemen degissin mumkunse.

Ulke yonetimi ile takim yonetimini bir arada tutmak sacma ama.

Ben hoca gitmesin demiyorum. Gitsin ama yerine iyi birisi gelmeyecekse kalsin.

@Mustafa Keskin

Terimden ne kadar kötü olabilir bunlar. Bu kadroyu tudorla görmek isterdim. Şampiyonluklar derbilerle değil Anadolu takımlarının galibiyetleri ile kazanılıyor

@Mustafa Keskin

Terimden ne kadar kötü olabilir bunlar. Bu kadroyu tudorla görmek isterdim. Şampiyonluklar derbilerle değil Anadolu takımlarının galibiyetleri ile kazanılıyor

Gerrard nasil hocam?

Gecen sene Rangers ile iyi cikis yakaladi. Bayran kalmistim acikcasi.

Butcesi dusuk takimda iyi basarilar yakaladi.

Niğdesporu pilot takım yapıp acilen oraya göndermeliyiz en kötü

Orası zaten batık,isteyip uğraşsada batıramaz

Başka kurtuluş yok kovmaz burak,kendiside gitmez

Sancılı bir sürece girmiş bulunuyoruz,baya karışıcaz bu sezon işler mucize olup düzelmezse

Üst Alt