Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 549 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yaz transfer döneminde olduğu gibi, kış transfer döneminde de kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.
Futbol Direktörü olarak çok güzel bir yönetim sergiliyor.
Gelir gelmez Cenk Ergün'ü kovdurup yerine kendi adamı Şükrü Hanedar'ı aldırmıştı,acaba pişman mıdır...
Sonuçta bir yıldır transfer görüşmelerini yapan arkadaş bu.
Kondisyoner mevzusunda hatasını anlayıp bir italyan getirtti, ama bu konuda bir şey yapacağını sanmıyorum.

Bu saatten sonra forvet transferi yapılsa da yapılmasa da çıkıp sorumluluğu üzerine almalı,sessizce kenara çekilip Mustafa Cengiz'i yangıncı/fanboycu kitlenin linç etmesine izin vermemeli.
Gerçek imparator, zor zamanlarda göstereceği söz ve davranışlarıyla adaletten ve doğruluktan şaşmayanlara denir!
cenk ergünü başarılı mı buluyorsun bruder

Fatih Terim 'in neden hayatta adını duymadığımız ama genç iyi mücadele eden sert fizik üstünlüğü olan adamları aldırmaya çalıştığını o kadar iyi anlıyorum ki

Sonuna kadar destekçinim hocam bu milyonluk eşşekler yerine Marcao&Tetteh gibi adamlar görmek istiyorum

farz edelimki hocanın 5 tane acil oyuncuya ihtiyacı var,takım eksik ,kadro zayıf ama iyi hoca elindeki takım ne kadar kötü olursa olsun bir sistem oturtur,hasbel kader düzeni olur bizim beyimiz maaşallah konuşurken,trip atarken yanına kimse yanaşamaz lakin sahada takım amatör lig takımından daha düzensiz....

Adamı hazırlık maçında getirdikleri hale bakın !

Yönetimin iş bilmezliği, yapılmayan transferler, tutulmayan sözler, sayısız sakatlık, hakemlerin eyyamı, aldığımız aşırı aşırı cezalar üzerine birde sahada bu yeteneksizler sürüsünü izleyince adam patlıyor artık ...

farz edelimki hocanın 5 tane acil oyuncuya ihtiyacı var,takım eksik ,kadro zayıf ama iyi hoca elindeki takım ne kadar kötü olursa olsun bir sistem oturtur,hasbel kader düzeni olur bizim beyimiz maaşallah konuşurken,trip atarken yanına kimse yanaşamaz lakin sahada takım amatör lig takımından daha düzensiz....
öyleyse niye mourinho,guardiola,klopp felan filan oyuncu basi 80+ mio harciyor? Niye habire yeni yeni oyuncu aliyorlar?

Imparator senin yuce hikmetinden sual olmaz ama Gomis ve Rodrigues'le konusmayip neden Belhanda'yla konusursun ozellikle kal diye?

Bundan sonra cikacak rezaletlerin vebali senin boynunadir. Mart ortasina dikkat et.

Imparator senin yuce hikmetinden sual olmaz ama Gomis ve Rodrigues'le konusmayip neden Belhanda'yla konusursun ozellikle kal diye?

Bundan sonra cikacak rezaletlerin vebali senin boynunadir. Mart ortasina dikkat et.

dursun kazıklarının paketlenmesinin önüne geçmek kendi imajını zedeleme yönünde atacağı en büyük adım olur

belhanda satılmasa da bu takım başarılı olmayacak görünen o ki, sezon sonu başarısızlık gelince terimin suçlanmayacağı ortada forvet alamayan yönetim varken ama ilerki dönemlerde elde patlayacak belhanda-fernando-mariano 3geni akıllara direk terimin bu transfer döneminde aldığı aksiyonları getirecektir

dursun kazıklarının paketlenmesinin önüne geçmek kendi imajını zedeleme yönünde atacağı en büyük adım olur

belhanda satılmasa da bu takım başarılı olmayacak görünen o ki, sezon sonu başarısızlık gelince terimin suçlanmayacağı ortada forvet alamayan yönetim varken ama ilerki dönemlerde elde patlayacak belhanda-fernando-mariano 3geni akıllara direk terimin bu transfer döneminde aldığı aksiyonları getirecektir

Dogru analiz, listeye Maicon da eklenmeli.

Maicon 6m, Fernando 8m, Mariano 3m bedelleri yabanci kaynaklardan hep yazildi. Belhanda 9m'ye bitmisti. Bunlarin hepsi top class satislardi. Yaziklar olsun. Kulubun gelecegi satildi bunlar satilmayinca.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt