Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 550 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gideceği başka kapı kalmadı. Sus pus şimdi. Aysal döneminde nasılda kükrüyordu. Çöp kutusuna çevirdi takımı, ama bir forvet aldıramadı. Her dönem olduğu gibi transferde tam bir fiyaskotor

images

nagatomo haric hangi adamini aldilar? Marcao simdi.
Ndiaye'nin boşluğunu Ndiaye'yle doldurdular. Ozan var alt yapıdan transfer...
Şaka bir yana Emre Akbaba var bir de Ömer ama onun bonservisi 400.000 euro falan bütçeyi etkileyecek bir transfer değil. Muğdat ve Emre Taşdemir'e de bonservis ödenmedi. Bu kadar sanırım.

Onyekuru kiralık, ekleyelim. Toplam harcanan para 2.5 yuto+4.5 emre+0.5 Ömer+4 marcao. Satılanlar gomis 6-rodrigues 7-ndiaye 16. Belhanda da eklenebilir buraya 9 milyon.

adam birak komisyonu, forvet icin corap satacak moduna girmis artik
Sen daha dur harcattığı 11 milyon euro yüzünden Galatasaray'ı batıran adam ilan edilecek, yönetim hiç kimseyi almasa bile bu dönem. Hoca aldırmamış olacak ya da sattırmasaymış elindekini. Tabii bunlar başarısız olursak, başarılı olursak "Terim'e rağmen" başlığı altında değerlendirilecektir şampiyonluğumuz.

Benim görüşüm istifa edeceği yönünde, yakında belli olur.

Sen daha dur harcattığı 11 milyon euro yüzünden Galatasaray'ı batıran adam ilan edilecek, yönetim hiç kimseyi almasa bile bu dönem. Hoca aldırmamış olacak ya da sattırmasaymış elindekini. Tabii bunlar başarısız olursak, başarılı olursak "Terim'e rağmen" başlığı altında değerlendirilecektir şampiyonluğumuz.

Benim görüşüm istifa edeceği yönünde, yakında belli olur.
yemin ederim aciyorum Terime. Böyle vasat bir yönetim olmaz olsun. Bildigin yanliz biraktilar adami. Terim'de agzini acmiyor birsey olmasin diye. Terim istifayi ima etsin var ya, taraftari oralari aninda basar

yemin ederim aciyorum Terime. Böyle vasat bir yönetim olmaz olsun. Bildigin yanliz biraktilar adami. Terim'de agzini acmiyor birsey olmasin diye. Terim istifayi ima etsin var ya, taraftari oralari aninda basar
Acınacak bir şey yok Musap. Galatasaray antrenörü adam, üstelik her ne kadar forumda bunun yansıması tam ters olarak görünse de taraftarın tam desteğine sahip. Bir şeyler değiştirmek istiyorsa, biraz ses yapması yeter.

cengiz bize liste gelmedi demisti, 1 gün sonra mi ne IGTV de full liste felan yolladim diyip, baskani ortaya atti birseyler yapmalari icin.
O olaydan haberim yok yani Cengiz'in bize liste gelmedi dediğinden. Cengiz başkanın mesajlarının cevaplanmamasına bir tık uzaktayız demek ki :D Eleman falan desin bir de döngü tamamlansın Terim'le şampiyonluk sonrası travmamızı yaşayıp kovalım herkes rahat etsin.

Anlaşılan o ki bay terim bir dönem daha beceriksiz yönetim sayesinde laf salatası ile işin içinden sıyrılacak keza kimse Galatasarayı bay terimin yönettiğinin farkında değil.bu yıl gitti seneyede sayesinde kayıp olacak lakin er yada geç foyası ortaya cıkacak.

Hoca sabrinin sonunda bence yapması gereken bencede ay sonuna kadar bekleyip sonra basın açıklaması yapıp bunların butun pisliklerini ortaya dökmek olmalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt