Fatih Terim - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her koşulda tam destek. Geçen yıl son 6 maç 8 puan geriye düştüğümüz dönem gibi 1 avuç kişi kalalım istiyorum. Daha 32 maç var ve son viraja yine biz de gireceğiz. Destek olmuyorsunuz tamam ama köstek olmayın. Eleştilerinizi, içinizi her şekilde buralarda dökün ama rica ediyorum stada gelip takımı bozmayın.
:hehe::hehe::hehe::hehe:

:))) bugün parti kursa barajı zorlayacak adamdan bahsediyoruz hala siz giremeyeceksiniz diyorsunuz.

Siz twitterde, forumlarda 3-5 kişi birbirinizi gazlayın durun.
Valla bundan sonra her postunu okuyacağım. Şu dertli günüme ilaç gibi geldi yemin ederim. Önceki postlarına ironidir falan diyordum, konduramıyordum... Yok, yok sahiden mübtelaymışsın... :hehe::hehe:

Asla kovulmamali kendisi istifa etmeli ve Galatasaray terim defteri bir daha acilmamak üzeri kapanmali. Çünkü o defter kapanmazsa, senin yarin getireceğin, ismi ister guardiola ister omer erdogan olsun diken üstünde olur. Kendisi inatlari ile Galatasaray kariyerinin sonuna gelmistir. Hala babelden feghouliden " mükemmel " seyler bekleyen birinin bırakın hocalığı, futbol bilgisi bile bana göre tartismaya açılır. Eminim lazio macina 1 ay detayli calismistir ama kayseri topcularinin ismini bildiğinden suphe ediyorum. Baski yiyoruz hata yapiyoruz demis ama yediğimiz golde baski yoktu.

Asla kovulmamali kendisi istifa etmeli ve Galatasaray terim defteri bir daha acilmamak üzeri kapanmali. Çünkü o defter kapanmazsa, senin yarin getireceğin, ismi ister guardiola ister omer erdogan olsun diken üstünde olur. Kendisi inatlari ile Galatasaray kariyerinin sonuna gelmistir. Hala babelden feghouliden " mükemmel " seyler bekleyen birinin bırakın hocalığı, futbol bilgisi bile bana göre tartismaya açılır. Eminim lazio macina 1 ay detayli calismistir ama kayseri topcularinin ismini bildiğinden suphe ediyorum. Baski yiyoruz hata yapiyoruz demis ama yediğimiz golde baski yoktu.

bitmis okeye donuyor artik.

60 yasindaki hikmetten taktiksel ders yedi.

terim ve butun terim yancisi varsa, kulupten def olup gitmeli.

Kamp kadrosunun aciklandigi konuya bir göz atarsan, herkes puan kaybedecegimizi öngörmüstü zaten. Bir hoca göremedi yine.

Rezil kararlar üzerine daha rezil kararlar almayi nasil beceriyor. Hic mi biri yok yaninda hocam Allah askina sen ne yapiyorsun diyecek.
Selçuk ve Necati'nin bir etkisi olduğunu hiç mi hiç sanmıyorum
Hocanın devamlı Selçuk Hoca ve Necati Hoca diye hitap etmesine bakmamak lazım
Gazeteciler de hep yardımcı antrenör konusu üzerinde durmasına rağmen hep 'Benim ekibim budur, 2 kişi yeterli' tarzı açıklamalar yapıyordu
Esasen sadece hocanın dediklerini yapan isimler bunlar. Neticede hocanın eski öğrencileri

Oyuncu yönetimi çok kötü olmaya başladı. Oysa Terim denince en iyi yaptığı işlerden biri oyuncu yönetmekti.

Bazı oyuncularda kazanayım diye ısrar ediyor, ters tepiyor. Daha 3 gün önce ağlıyorlar, moralleri alt üst dediklerinin bugün oynamaları çok mu gerekliydi hoca?
2-3 maç taraftara gösterme şunları, kafalarını toplasınlar, gözden ırak olsunlar. Kısacık sürede nefretlik oldular, taraftar ile bağları kopma noktasına geldi. Domino etkisiyle hata üstüne hata yapar oldular.
Mohamed'in sorunu ne bilmiyorum mesela. Kendi vurdumduymazlığı mı yoksa gol atamıyor diye diye çocuğun kafaya sadece gol atmayı mı soktun emin değilim. Olur olmaz yerden şutlar, uygun durumda pasları vermemeler. Yakında oklar ona dönecek, onu da kaybettik. Ya da hiç takıma sokamadık. İki seçenekte de sana da hata yazar.
Diagne'ye gelelim. Sezona çok iyi girdi. Hiç görmediğimiz kadar dominant ve takım oyununa katkı veren bir Diagne gördük. Sonra Halil geldi, as forvet olacak, sınır var biliyoruz. Süreci yine düzgün kullanamadı, Diagne kayıp oldu. Şimdi bir anda 11 olursa şaşırmayız, sil baştan.
Son olarak bu akşam aşırı sinirlendiğim Asunçao konusu. Geçen hafta takıma adapte olmasını bekliyoruz dedin. Bugün gittin rotasyonlu kadroya deplasmanda çocuğu bomba gibi bıraktın. Asunçao'nun ilk maçı için doğru maç bu muydu yani. Cicaldau ve Berkan ile beraber ilk maçına çıksaydı ya bu çocuk hoca?

Alanya maçında yapman gereken rotasyonu yapmadın, hataymış diyerek Kayseri'de yapmak zorunda kaldın, 2 maç gitti.

Gelelim bugün maç sonu açıklamana. Genelde maç sonu açıklamaların üzerinden yüklenmem. Ocak açıklaman neydi öyle hoca yav? Bir an dalga niyetine yazılmış sandım, cidden Ocak'ı neden işaret ettin. 3 yıldır aynı şey pes yav.

terim'in en büyük sorunu kesinlikle motivasyon. Bu ligi artık pek takmıyor belli oldu. En basitinden kıyafet seçiminden anlarsınız

lazio maçında gayet şık gömlek ve ceket giymiş maç öncesi. Maç başlayınca aşırı terleyince ceketi çıkarıyor

diğer maçlarda son derece normal bir gömlek

sadece bu değil. Lazio maçında bir an olsun oturmayan, sürekli bağıran motive bir terim

lig maçlarında kovaya oturan, dudak büzüştüren mutsuz bir terim

aynı şekilde lazio maçında 78.dakikaya kadar tek değişiklik yapmamış, ligde ise istisnasız her maç 45.dakika mutlaka en az 2 değişiklik geliyor

ben daha ne diyeyim. Ya bu lige motive olmalı, ya da buraya motive olacak biri gelmeli. 8 şampiyonluğu olabilir ama fergie 72 yaşında 12 premier lig şampiyonluğu vardı, sene sonu emekli olacağım dedi ona rağmen son senesinde en yakın rakibine 15 puan fark atıp 13.şampiyonluğunu aldı ve öyle emekli oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt