Fatih Terim'den Maç Sonu ve Basın Toplantısı Açıklamaları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'den Maç Sonu ve Basın Toplantısı Açıklamaları

Fatih Terim:

"Oyuna iyi başladık. Muslera'ya top değmeden gol yedik, onda da tek tesellim, golün güzelini yedik. Onu da inkar etmemek lazım."

"Zaman zaman baskıyı denedik, bunu da başardık. Bu benim özlediğim bir şeydi. Bunun dakikasını artırırsak çok mutlu olacağım."

"Kerem solda oynamasına rağmen iki golünü sağdan attı. Onu gezdirdik biraz. Oynadığımız sistemin Halil ve Kerem'e uygun olduğunu düşünüyorum."

"Umarım sezon sonuna kadar daha iyi gideceğimiz inancını taşıyorum. Daha istediğim bir Galatasaray vardı. Beraber olabilen. O da sahaya yansıyor. Memnunum, oyuncularımı tebrik ediyorum."

"Umarım sezon sonuna kadar daha iyi gideceğimiz inancını taşıyorum. Daha istediğim bir Galatasaray vardı. Beraber olabilen. O da sahaya yansıyor. Memnunum, oyuncularımı tebrik ediyorum."

"Şöyle bakıyorum, kulübüme 50 yıla yakındır hizmet etmişim. Bazen oyunculara 3 gün izin verdiğimde kendimi cezalandırıyorum, ilk cezayı kendime veriyorum. Geçen 6 aydır görmediğim kızım geldi, Merve."

"Galatasaray, ailem ve sevdiklerim. Ben bu üçgenin içindeyim."

"Böyle baktığımızda bazen ben de yumruklarımı sıkıyorum, bazen ben de yutkunuyorum ama Galatasaraylılara verdiğim söz aklıma geliyor. Kendimi üzüyorum ama unutulmamalıdır ki ben de insanım, kırılabilirim ve üzülebilirim de."

"Galatasaraylılara söz verdiğim için bir kez daha yutkunuyorum. Esas kaybedilmemesi gerekenleri daha önce de söyledim."

Basın Toplantısı Açıklamaları:

"Kerem, Allah nasip ederse Türk futboluna hediye edeceğimiz gençlerden biri olacak. Şu ana kadar iyi hazırlandı ve her oynadığı maçta iyi oynuyor. Onun adına çok sevindim."

"Biz Galatasaray'ız, hiçbir zaman pes etmeyiz, vazgeçmeyiz, sonuna kadar elimizden geleni yaparız."

"Şampiyonluklar kazanılır veya kaybedilir, bunlar doğal şeylerdir. Elimizden gelenin en fazlasını sezon sonuna kadar devam edeceğiz. Futbol sahasının içine konsantre olmaya devam edeceğiz, tabii rahat edebilirsek."

"Bakın şampiyonluklarımıza. Bazı şampiyonluklarımız geriden gelerek ama vazgeçmeyerek olmuştur. Bu Galatasaraylı futbolcular, geriden gelerek, pes etmeyerek, iddialarından vazgeçmeyerek, karakterlerini koyarak şampiyonlukları kazanmıştır."

"Vazgeçmeyeceğiz. Şu ana kadarki bölüm bize yakışan bir bölüm değil. Bir hata varsa o benimdir. Onlar iyi niyetle oynuyorlar. Zaman zaman elbette hata yapacaklar."

"7 maçta her şey olabilir. Mesele bizim vazgeçmememiz. Biz vazgeçmiyoruz. Nasipse bakacağız, ne olacak göreceğiz." (/demarke)

Aman hoca ya güzel güzel kazanmışız işte, bu dünyada senin kadar kredisi olan ve böyle destek gören başka bir teknik direktör yoktur.Niye böyle imalı imalı konusuyorsun şimdi? Bütün adaylar Terimle devam diyor, Cengiz zaten hiç bir şey yapamaz, anlamsız geldi son paragraftaki açıklamalar

Üst Alt