fatih terimi seven galatasaraylı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

fatih terimi seven galatasaraylı

yazıktır onlara.
niye seviyorsun diye sorduğumuzda? o kadar başarı kazandırdı diye cevap verirler ama bilmezler ki ona o kadar parayı zaten başarı kazandırsın diye veriyoruz.
yani kazandırdığının parasını verdik, sonra kovduk bu kadar basit.

Babamin da ismi Fatih. Bir lafi vardi eskiden: "Fatihlerin yüz karasi Fatih Ürek" diye. Artik bunu konusmuyor bile, Terim yerini aldi diyor.

En iyi türk teknik direktör olması ve Gs'li olması sebebiyle seviyorum birde 96-2000 senelerine yaşı tutanlar bilirler neler yaşattığını , Mancini'ye de para verdik Prandelli'ye de herşey para vermekle olmuyor .

Artıları vardır eksileri vardır. Sanırım hala kovulduğunu sananlar var. Kovdurtmuştur kendini. Her daim ben Galatasarayı yaşıyorum, olaylara profesyonel bakamam diyen hoca, Milli takımdan teklif gelince olaya profesyonel bakmış ve başkanla görüşún demiştir. Reddedebilirdi. Benzer durumu ilk ayrılışında da yapmış, taraftarın kal bu sene çağrılarına sırt çevirmiş ve ayrılmıştır. Galatasarayı Galatasaray yapan Fatih Terim değildir. Fakat Fatih Terimi Fatih Terim yapan Galatasaraydır. Ben kendisini pek sevmem fakat söylediğim şeylere raģmen saygı duyarım.

Üst Alt