Fernando Muslera: ”Takımda kimse hocanın değişmesini istemiyor” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando Muslera: ”Takımda kimse hocanın değişmesini istemiyor”

1653217863639.png

Fernando Muslera: “Domenec Torrent'le çok iyi ilişkilerim var, çok değerli bir hoca kendisi. Futbolda bu tür değişiklikler olabiliyor. Şimdi seçim var. Başkanımız değişecek bakalım neler olacak. Kimse hocaların değişmesini istemiyor.”

Fernando Muslera: "Çok defa emeklilik sorusunu aldım, henüz planlarım bu yönde değil. 2024'e kadar sözleşmem var, daha Dünya Kupası oynayacağım. Burası benim ikinci ülkem. Burada devam etmek istiyorum."

Fernando Muslera: "Fatih Terim beni 2011'de buraya getiren isim onu çok seviyorum. O benim babam gibi."

Fernando Muslera: "Luis Suarez ile, Fenerbahçe'yle ilgili konuşmadım. Eğer sorarsa tabii ki önce Galatasaray'a gelmesini söylerim. Suarez istisnai bir yıldızdır. Türkiye'de başarılı olur"

(Beyaz TV)

Torrent ten memnun olmalari bence cok dogal cünkü kadromuz genc oyunculardan gelisime acik oyunculardan olusuyor

Antremanlar da oyunculari taktik anlamda gelistirmeye yönelik gectigi icin kalmasini isterler

Hadi oglum hadi aslanim artik eskide kaldi,oyunculari oynatmak istediginiz oyuna ikna etmeniz gerekiyor ve torrent belli ki bunu basarmis

Bizde özelikle orta saha da oyuncu eksikligi oldugu icin basarisiz olduk,istediginiz kadar gelisim saglayin oyuncu eksikligi oldugu zaman bunu kapatmaniz zor oluyor

Aynisi Fatih hoca icin de gecerliydi,kadro iyi ama eksik mesela en az 2 orta saha oyuncusu

Üst Alt