Galatasaray 2-2 FC Kleve | Hazırlık Maçı | 20:00 | 1 Temmuz | GS TV - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 2-2 FC Kleve | Hazırlık Maçı | 20:00 | 1 Temmuz | GS TV

Cevap: Galatasaray 2 - 2 FC Kleve | Hazırlık Maçı | 20:00 | 1 Temmuz | GS TV

En önemlisi ne oynadigimiz belliydi.

Hele ikinci yari top göstermedik adamlara.

Ölümüne 4-3-3 :)

Farketmissinizdir muhakak, herkes 45 dakika sans bulurken, Mehmet güven 90 dakka oynadi :)

Forvetlerden en sanslisi Erhan kanimca. Özgürcan ve Cem Sultan göre daha teknik Erhan.

emre ve serdar cok umut vadediyor renkdaslar

Gelecek için umut veren cevherlerimiz var.Bunları Rijkaard da farketti.Tüm kafileyi denedi neredeyse.

Maça geleceksek 11 kişiyle DEF yapan bir takıma karşı çok iyi pozisyonlar bulduk,kaçırdık ama oyuncuların heyecanına bağlıyorum bunu.. :D Aydın çok iyi oynadı aynı şekilde Serdar,Emre Çolak'ı çok beğendim,ilk golü atan aslan iyi maç çıkardı,Cem Sultan çok iyi bi pozisyonu[kaleciyle karşı karşıya] kaçırdı ama çok iyiydi,Özgürcan iyiydi.Yeni transfer M.Sarp oyunu iyi değiştirdi,sakin bir oyun çıkardı.Hatırlamıyorum ama 2-3 oyuncu daha dikkatimi çekti.

Çoğu zaman oyuncuların çoğu kel olduğu için kimin ne yaptığını pek farkedemesemde hatırladıklarım var.. :D

Hakem acıma duygusuyla mıdır bilmem ama az da olsa onların yanındaydı.Kıl bir penaltı verdi,bazı salakça fauller verdi ama onun dışında kötü yönetmedi bana göre.

İlk maçımıza göre çok iyi bence.. :)

Hayırlı olsun!

Emre Çolak (1991)

Serdar Eyilik (1990)

Erhan Şentürk (1989)

Alparslan Erdem (1988)

Bugün benim beğendiğim oyuncular ve doğum tarihleri..:p:)

Ana,Alpaslanı unutmuşuz.

O da iyi bir oyun çıkardı,geleceği çok parlak.İstediği şansı Rijkaard verecektir.. :)

İlk yarıdan daha iyi bir takım vardı sahada. Tabi bunun sebebi ağırlıklı PAF oyuncularının olması. Birbirlerini tanıyan bu çocuklar daha organizeydi.

Şüphesiz ki maçın yıldızı Serdar Eylik oldu. Mükemmel oynadı. Topu ayağından zamanında çıkardı. Savunması fena değildi. Bunların yanında yaşı genç olmasına rağmen genellikle ayakta kalan oyuncu oldu. Maçın bittiğine sırf bu çocuğu izlemeye doyamadığım için üzüldüm. 2-3 maç daha böyle oynarsa kadroda yer alır. Belki ilk 11'e bile girer.

Cem Sultan ise bana göre kendini ispatlama sevdasına baya pozisyon harcadı. Son 10 dakika ise kendine geldi. Kalitesi var ama takımı için oynamalı. Daha çok ön plana çıkacaktır. Kaçırdığı gol ise tamamen heyecandan dolayı.

Caner en zayıf halka gibi duruyor şu an. PAF'tan devam edecektir bir sürpriz yapmazsa.

Alpaslan hiç beklemediğim bir yerde, hiç beklemediğim kadar iyi oynadı. Ortasahada oynaması benim için sürpriz. Bu kadar iyi ve verimli oynaması daha büyük sürpriz. Takımda kalacaktır bu sene.

Emrah, Volkan Yaman'dan kesinlikle çok daha iyi oynadı. Çok daha etkiliydi. Şanssızlığı önünde Serdar'ın muazzam performans sergilemesi oldu. Yoksa isminden daha çok bahsedilirdi.

Uğur'umuz hoş geldi diyelim. Biraz çekinerek oynaması normal. Bunun dışında bildiğimiz Uğur. Sürekli rakip yarı alanda ama defansı hiç boş bırakmıyor. Sabri'den de, Serdar K'dan da çok daha etkili. Oranın forması onun olacaktır.

Mustafa Sarp beklediğimden iyi oynadı. Bir kere çok soğukkanlı ve çok isabetli toplar atıyor. Tek devre için konuşuyorum ama Mehmet Topal'dan daha iyi pas atıyor bu adam. İkincisi o alanı dolduruyor. Fiziği, heyecansız yapısı, defansıyla sürekli iletişim halinde olması hep artı özellikler. Beklediğimizden iyi bir transfer olmuş. Ayhan, Mehmet ve Barış'ı çok zorlu bir rakip bekliyor.

Özgürcan klasik oyununu oynadı. Ekstra bir şeyler katmadığı sürece yedek kulübesinde kalır ama az süre alır. Fakat nispeten hızlanmış. Bunu yazmamak olmaz.

Murat Akça ise pek gözükmedi zaten pozisyonda yoktu. Fırat da aynı şekilde. Bir şey diyemiyorum bu oyuncular için.

İkinci yarıdaki takım kesinlikle daha organizeydi. Takımın nasıl oynayacağı hakkında bir fikir verdi Rijkaard bizlere. Sürekli kanatlara yığılan oyun, devamlı atağın yönünü değiştirme ve çok süratli hücumlar. Tutturabilir miyiz? Neden olmasın?

İlk maçın sonucu 2-2 de olsa oyuncular açısından bana göre gayet iyi bir başlangıç oldu. Keyifli bir maç izlettiler.

Emre Çolak (1991)

Serdar Eyilik (1990)

Erhan Şentürk (1989)

Alparslan Erdem (1988)

Bugün benim beğendiğim oyuncular ve doğum tarihleri..:p:)

aynen Erhan gol hariç pek sorumluluk almadı ama diğer 3lü yaşına rağmen hertürlü sorumluluğa girdiler çok özgüvenli oynuyolar.

hakikaten ya maçta 90 dk kalan tek oyuncumuz mehmet güven:( anlamadığım benim göremeyipte hocaların gördüğü ne var bu çocukta??

Uydudan neden GSTV artık kapalı görünüyor bilen var mı?

4-3-3 mü oynadık??Forvetler takım savunması yaptı mı???Oyunu rakip sahaya mı yıktık??Bunları istiyorum=)

Skor önemli değil.Oyuncularımızın performansı giderek artacak diye düşünüyorum.Bu daha ilk maç.

Genelde iyi oynadılar. Ama çok heyecanlılardı. Elleri ayakları dolaşıyordu. Bu yüzden çok gol kaçırdılar.

Tabi ki elleri ayakları dolaşacak. Kenardan izleyen Rijkaard, Skibbe değil. Ben Rijkaard'ı yolda yürürken görsem, yürüyemez olur düşerim heyecandan.

Emre Çolak, Serdar, Mustafa Sarp oynadıkları süre içersinde bence çok iyi oynadılar. Serdar ayaklarına çok hakim. Biraz daha sert defansa karşı görürsek bir iki maç daha, rengi belli olur iyice. Ama çok yararlı olacak gibi duruyor. Emre'yi çok beğendim ben. Çok iyi oyun görüşü var.

Anlaşma o şekilde yapılmış Digitürk kutulardan parasını kazanacak, reklam gelirleri Gstv'nin. 1,2 sene sonra Turksat üzerinden yayın yapabilir diyorlar...

3,5 lira için taraftarı klüpten uzaklaştırıyolar ayıp ayıp!!!

Bu kararı verenleri ve F.TEKKE yi bu klübe katmayanları kınıyorum...

GSTV izleyen arkadaşlar, maç sonu ropörtajları falan yokmu? bi bilgi verseniz rijkaard ın görüşleri neler öğrensek...

Emre'nin oyunu süpriz olmadıda , Serdar benim için süpriz oldu

Üst Alt