Galatasaray 2-2 FC Kleve | Hazırlık Maçı | 20:00 | 1 Temmuz | GS TV - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 2-2 FC Kleve | Hazırlık Maçı | 20:00 | 1 Temmuz | GS TV

Cevap: Galatasaray 2 - 2 FC Kleve | Hazırlık Maçı | 20:00 | 1 Temmuz | GS TV

emre , serdar , alparsalan , aydın gelecek nesilde saglam duruyor :D

Özgürcan bu takımın oyuncusu değil.

Caner, Erhan bunların pişmesi lazım.

Mehmet Güven iyi bir yedek olabilir.

Yalnız Emre Çolak ile Serdar'ı kesinlikle bu sene A takımda görmek istiyorum. Bu çocuklar olmuşlar çünkü.

E.Çolak kesinlikle bazı maçlarda sonradan oyuna girip sonuç değiştirebilir.Çok yetenekli.

XAVİ-İNİESTA ==== ARDA - EMRE ÇOLAK

---------Leo Franco--------(Ufuk)

Uğur----Lucio----Servet---H.Balta (Sabri-Gökhan-EmreG-Alpaslan)

-----------M.Topal----------- (Linderoth)

----Arda-------------Emre Çolak (Barış-Ayhan)

-Babel-----------------------Kewell (Aydın-Serdar)

------------Baros----------- (Nonda)

Ben G.Saray'ın başında olsam takımı böyle kurardım.. Lucio ve Babel hayal tabi ama olmayacak şey değil. Yeter ki 2 kaliteli transfer yapılsın.. Coloccini - Martins de uyar..

Barca hiç çekinmeden altyapısından çıkan iki adama Xavi - İniesta'ya tak diye formayı veriyor.. Bizim de Xavi - İniesta'mız Arda - Emre Çolak olsun.. Çok mu zor.. Sadece cesaret ve sabır gerekli.. Sonra oturup izleyin kupaları..

Maçın özetini izlediğim kadarıyla ilk hazırlık maçı olmasına rağmen fena oynamamışız.Ümitlendirici yani.

Ama forma reklamları berbat ötesi olmuş.İnşallah yeni formalarda adam gibi bir düzenleme yapılır.

XAVİ-İNİESTA ==== ARDA - EMRE ÇOLAK

---------Leo Franco--------(Ufuk)

Uğur----Lucio----Servet---H.Balta (Sabri-Gökhan-EmreG-Alpaslan)

-----------M.Topal----------- (Linderoth)

----Arda-------------Emre Çolak (Barış-Ayhan)

-Babel-----------------------Kewell (Aydın-Serdar)

------------Baros----------- (Nonda)

Ben G.Saray'ın başında olsam takımı böyle kurardım.. Lucio ve Babel hayal tabi ama olmayacak şey değil. Yeter ki 2 kaliteli transfer yapılsın.. Coloccini - Martins de uyar..

Barca hiç çekinmeden altyapısından çıkan iki adama Xavi - İniesta'ya tak diye formayı veriyor.. Bizim de Xavi - İniesta'mız Arda - Emre Çolak olsun.. Çok mu zor.. Sadece cesaret ve sabır gerekli.. Sonra oturup izleyin kupaları..

Bu orta sahayla kevgire döneriz hocam ne yaptın ya:D

Ortada tek defansif ortasahayla olmaz.Bence bu kadro sakat.

Bu orta sahayla kevgire döneriz hocam ne yaptın ya:D

Ortada tek defansif ortasahayla olmaz.Bence bu kadro sakat.

Xavi İniesta çok mu defansif oyuncular.. İniesta'nın top kaptığı kadar Emre'de kapar. Gencecik pire gibi adam.. Xavi'nin defansif özelliği Arda kadar.. Daha çok ara topları ve hücumla ilgili Barca'da.. Arda da istediği zaman çok iyi savunma yapıyor.. Katılmıyorum sana..

Xavi İniesta çok mu defansif oyuncular.. İniesta'nın top kaptığı kadar Emre'de kapar. Gencecik pire gibi adam.. Xavi'nin defansif özelliği Arda kadar.. Daha çok ara topları ve hücumla ilgili Barca'da.. Arda da istediği zaman çok iyi savunma yapıyor.. Katılmıyorum sana..

Herkesin görüşü kendine ama bizim ortada bir Yaya Toure'miz yok.

Arda her maç 1 tane tertemiz arkadan kayarak top alıyor :)

Herkesin görüşü kendine ama bizim ortada bir Yaya Toure'miz yok.

Dediğin gibi herkesin görüşü kendine.. Ben Mehmet Topal'ı bu konuda yeterli buluyorum. Bence çok iyi bir kesici ama pas alışverişi konusunda sorunlu.. Bize de zaten kesiciliği lazım.. Ki ŞL finali dahil Barca'da çok maçta Sergio Busquets oynadı orada. Bence sıradan bir oyuncu Busquets. M.Topal'dan çok daha iyi diyemeyiz..

Dediğin gibi herkesin görüşü kendine.. Ben Mehmet Topal'ı bu konuda yeterli buluyorum. Bence çok iyi bir kesici ama pas alışverişi konusunda sorunlu.. Bize de zaten kesiciliği lazım.. Ki ŞL finali dahil Barca'da çok maçta Sergio Busquets oynadı orada. Bence sıradan bir oyuncu Busquets. M.Topal'dan çok daha iyi diyemeyiz..

Bence senin kadronda Kewell'ın yerine Arda'yı alıp Emreyi Baroş'un arkasına alıp ortaya da çift yönlü bir adam koyarsak tam olur.Tamam Arda iyi savunma yapabiliyor.Ama sol kanatta oynadığı gibi hiç bir yerde oynayamıyor.

Neyse bizim işimiz kadro kurmak değil.Destekleyip yorum yapmak.

Özgürcani cok severim, formayi kapmak icin elinden geleni yapti/yapiyor/yapicaktir ama yinede Rijkaardin adami degil gibi mi geliyor Özgürcan...

Volkan, Özgürcan ve Yaser kadroda yer almaz diyorum ben!

ORAYA KENDINI GÖSTERME FORMA SAVASI ICIN CIKMIS GS FUTBOLCULAR LANET OLSUN KI 3. LİG TAKIMINI YENEMIYORLAR.BEN 11 KİŞİ ÇIKARIYIM MAHALLEDEN BAKLAVASINA MAC YAPALIM COK OLSA BERABERE KALIR EVE GIDIP AGLARIZ NEDEN YENEMEDIK DIYE..KAHREDEN GÜNLER YAKINDIR.BÜLENTİ DE AL GİT ADNAN POLAT.ADİOS AMİGOS.YOK DESTEK YOK DESTEK.YAŞASIN ASKER KAÇAĞI AZİZE.HİÇ OLMAZSA PARA VAR..

nsıl yorum nette gezerken gördüm :))

Üst Alt