Galatasaray 2-2 FC Kleve | Hazırlık Maçı | 20:00 | 1 Temmuz | GS TV - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 2-2 FC Kleve | Hazırlık Maçı | 20:00 | 1 Temmuz | GS TV

Cevap: Galatasaray 2 - 2 FC Kleve | Hazırlık Maçı | 20:00 | 1 Temmuz | GS TV

Takıma kazandıracağı gençleri seçmek için oynattığı bir takımdı .Kafasında bir kaç isim yerleşmiştir pek fazla dikkate alınmaması gereken bir maç.

Her sene hazırlık kamplarında gençlerimiz harika oynuyorlar ama sonra kaybolup gidiyorlar.Gençlerden elimizde Mehmet,sabri kaldı Ardayı saymıyorum o bir dünya yıldızı.Maçı izleyemedim ama Serdar Oğuzdan daha mı iyi?Oynama şansı var mı?Sonra oda kaybolup gitmesin.Yazık olmasın onada.Yada adını sabri veya Mehmet yapsın belki takımda kalır.

Serdar bu maç neredeyse her pozisyonda geçti rakip defansı. İki kanatta da oynayabiliyormuş. Çok yararlı olacak gibi duruyor eğer fizik olarak düşüşler yaşamazsa.

Bu serdar'ı öyle bir konuşmuşsunuz ki arda'yı bile yedek bırakır felan.ne özelliği vardı ki maçta bu kadar abartılacak ben izlemedimde hangi bölge oyuncusu?

Bu maça aldanmamak lazım..

Serdar ve Emre iyi oynadı.Yetenekli oyuncularda...Yanlız bu maçı ölçü olarak almıyorum..Rakip oyuncularda iş yoktu..Daha dişli ve sert oynayan takımlarla yapacagımız maçlarda dikkatli izleyecegim..Mesela Al Ahly,Leverkusen maçı;)

Rijkaard,Serdar için büyük nimet.. İyi değerlendirmeli bu durumu. Çok çalışmalı. Harika bir oyuncu olabilir. Çok kompilike bir oyuncu.. Adam resmen dinamo yahu.. Koşuyor,çalım atıyor,şut çekiyor.. Sadece fizik ve tecrübe olarak yetersiz..

Şu gençlerden birkaçını daha kadroda görebilirsek bu sene en büyük transferi biz yapmış olacağız.

Tabi kadroya genç diye değilde mevkilerinin iyi oyuncularından olup, takımdaki diğer oyuncuları geride bırakarak girdikleri sürece...

3,5 lira için taraftarı klüpten uzaklaştırıyolar ayıp ayıp!!!

Bu kararı verenleri ve F.TEKKE yi bu klübe katmayanları kınıyorum...

Sen kina... o 3-5 lira dedigin cok önemli. Ayrica, GsTV'yi internette aratirsan, cok cok kolay bulup izliyebilirsin.

F.Tekke trabzondan gittikten sonra ne yapti? Trabzondan ayrildi, ve bence bitti... 31 yasina gelmis, ne yapacaksiniz bu adami!!!! Kewell, Baros, Leo gibi oyuncular getirirken, sen Fatih Tekke'den bahsediyorsun...

Serdar, Emre Çolak, M.Sarp, Erhan, Alparslan bu maç güzel oynayan isimler :)

Gençlerimizin biraz daha vücut çalışmaları lazım tabiki çok çabuk yıkılacak gibi duruyorlar.

serdar ve emre çolak gerçekten çok yetenekli oyuncular.emrenin ortalari lincolnden çok daha iyi serdarda inanılmaz rahat adam geçiyor

kanatlardan güzel ataklar yaptik. Hem sag, hem sol.

Bir dahaki sefer göbekten de vurmak lazim.

Rijkaarda soru sorma imkanim olsa, bu sorulari sorardim:

Güveni niye 90 dakka oyunda braktiniz?

Alparslani neden ortada oynattiniz?

Genc oyunculardan mutlaka kadroda görmek istediginiz futbolcu hangisi?

Bugunkü maci nasil degerlendiriyorsunuz ?

:)

bu maçtan cikardigim sonuç Emre çolak takimda tutulsun 1 sene sonra Arda satilsin,yerine Emre oynasin cunku bu cocuk inanilmaz ben begendim, birazcik guçlenmesi lazim o da olsun, su haliyle bile GS ilk 11'de baslar

Galatasaray 2 - FC Kleve 2

Galatasaray 2 - FC Kleve 2

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, yaz kamp döneminin ilk hazırlık karşılaşmasında Almanya'nın FC Kleve takımıyla 2-2 berabere kaldı. Galatasaray'ın gollerini Erhan Şentürk ve Aydın Yılmaz kaydetti.

Maç: Galatasaray-FC Kleve

Stat: Volksbank Arena

TV Yayın: Galatasaray TV

İnternet: Galatasaray.org

Galatasaray: Emirhan, Emre Güngör, Servet, Serkan Kurtuluş, Volkan, Emre Çolak, Aydın, Barış, Mehmet Güven, Yaser, Erhan

1' Karşılaşmaya Galatasaray başladı.

4' Yaser soldan ceza sahasına girdi ve ortasını yaptı ancak top sağ kanada açıldı ve defans topu uzaklaştırdı.

5' Gollll..Erhan Şentürk. Aydın topla sağ kanatta buluştuktan sonra ceza sahası içindeki Erhan'a pasını çıkarttı. Erhan düzgün bir vuruşla topu ağlara gönderdi.

12'
Emre Çolak'ın soldan kullandığı korner atışında Emre Güngör penaltı noktasında güzel bir kafa vuruşu yaptı ancak kaleci topu kornere çelmeyi başardı.

18' Golll..Aydın. Yaser sol kanatta topla buluştuktan sonra şık bir pasla Aydın'ı kaleciyle karşı karşıya bıraktı. Aydın topun altına güzel girerek kalecinin üstünden topu ağlarla buluşturdu.

20' Galatasaray, FC Kleve karşısında sahada 4-3-3 düzeniyle mücadele ediyor. Defansın sağında Serkan Kurtuluş, solunda Volkan Yaman görev yaparken stoperlerde Servet ve Emre Güngör var. Ortasahada Emre Çolak, Barış Özbek ve Mehmet Güven var. İleri üçlünün sağında Aydın solunda Yaser görev yaparken ortalarında Erhan Şentürk var.

30' Kaleyi cepheden gören bir bölgeden serbest atış kullanan FC Kleve golü buldu. Karşılaşmada durum 2-1'e geldi.

37' Volkan'ın ceza sahasında yaptığı harekete orta hakem penaltı dedi. Topun başına geçen Mahar penaltıyı gole çevirdi ve karşılaşmada şu anda 2-2'lik eşitlik var.

42' Güzel ve ayağa paslarla rakip ceza sahasıan giren Galatasaray'da topla son olarak sağ kanatta buluşan Serkan düzgün bir orta attı penaltı noktası üzerine. Boş pozisyonda Barış Özbek topu kaleye gönderemedi.

45' Karşılaşmada ilk yarı sona erdi. Galatasaray 2-2 FC Kleve

46' Karşılaşmada ikinci yarıya FC Kleve başladı.

49' Cem Sultan şık çalımlarla sağ çaprazdan ceza sahasına girdi ve yerde kaldı ancak hakem devam dedi.

50' Karşılaşmanın ikinci yarısına Galatasaray tamamen farklı bir kadroyla çıktı. Galatasaray ikinci yarıda sahada şu kadroyla mücadele ediyor. Fırat, Uğur Uçar, Mehmet Güven, Murat Akça, Emrah, Alparslan, Mustafa Sarp, Caner, Serdar, Özgürcan, Cem Sultan

66' Kaleyi cepheden gören bir bölgeden kazandığımız serbest atışı Özgürcan kullandı. Özgürcan'ın vuruşunu kaleci son anda kornere çelmeyi başardı.

69' Serdar şık çalımlarla sol kanattan ceza sahasına girdi ve ortasını yaptı, arka direkte topla buluşan Özgürcan'a defans müdahale etti ve topu kornere gönderdi.

71' Alparslan'ın ara pasında topla buluşan Cem Sultan kaleciyle karşı karşıya kaldı ancak kaleciyi çalımlarken top ayağından açıldı ve pozisyon kayboldu.

80' Hızlı kullandığımız serbest atış sonrasında Cem Sultan pasını ceza sahası içindeki Özgürcan'a bıraktı. Özgürcan'ın vuruşunda top defanstan döndü.

85' Serdar yine çalımlarla ceza sahasına yaklaştı ve Özgürcan'la verkaçında topla buluştuğunda kaleciyle karşı karşıya kaldı ancak vuruşunda kaleciden seken topu defans uzaklaştırdı.

87' Serdar sol kanatta rakibinden topu söktükten sonra ilerledi ve ortasını yaptı. Kaleciden seken topa Özgürcan vurdu ancak top yandan auta çıktı.

90' Karşılaşmada hakem son düdüğünü çalıyor ve maç sona eriyor. Galatasaray 2-2 FC Kleve

yıllardır galatasarayda serdar isimli ( yani adaşım:D) bi futbolcu olsun istiyodum...çok mutlu oldum bu habere...inşallah uzun yıllar galatasarayda başarılı yıllar geçirir:)

Serdara bayildim, daha önce ismini hic duymamistim paf maclarini hic takip etmem. Bizde Ardalar tükenmez....

Tam winger eksikliğinde Serdar ilaç gibi oldu.. Bizde Arda, Kewell ve Aydın'dan başka adam gibi kanat oyuncumuz yok diye çırpınıyorduk.. Kadro tutulup sıkça şans verilmeli..

Ben Emre Çolak için izledim maçı.. Beni yanıltmadı.. Aynı Juve'li Giovinco..

--------

Volkan Yaman'ı yollayın Allah aşkına !!

Üst Alt