Galatasaray 2011 - 2012 Forma önerileri - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 2011 - 2012 Forma önerileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray 2011 - 2012 Forma önerileri

Bu "elit kategori" olayi bence uydurma. Nike büyük takimlar icin herzaman özel formalar yapiyor. Kücük takimlarinki ise siradan oluyor.

tamam işte onlarada elit kategori deniliyo. küçük takımlar ile alakası yok anlaşma ile ilgili bi durum.

nike dan beklenti büyük çünkü adidas la olan sözleşmeyi fesih etmek için para ödediler.

herkesde doğal olarak bize özel tasarımlar yapacak diye bekliyoruz bakalım.

he sadece prestij için aldıysa bilemem ama tasarımda yapar heralde.

Tasarım çok önemli, fontlar çok önemli, gerçek Cimbom renklerini yakalamak çok önemli, işleme arma çok önemli,

parçalının altına siyah şort olması çok önemli.

Bunlarda beklentiye cevap sağlansın, beni ziyadesiyle tatmin eder

elit katagori denilen şeyde o zaten. katalog forması olmuyor büyük takımların hep özel tasarım

Elit kategori derken millet hep 8-9 büyük takim icin söylüyordu onu, ManU ve Inter gibi. Oysa bir sürü büyük diyebilecegimiz takimlar icin özel tasarim yapiyor Nike. Mesela Corinthians. O yüzden uydurulmus dedim. Ama eger her özel tasarimlanmis forma giyen takimlar elit kategoride diyorsaniz ozaman ok. Ozaman bizde cok büyük ihtimal "elitiz".

2005-2006+Away.JPG

En sevdiğim formaydı.Tekrar siyah formanın çıkması çok güzel.

elit kategorisi denilen olgu nedir ? tam olarak anlayamadım açıkçası .

sanırım anladığım tek nokta , sıradan takımlara standart dizaynı uygulayıp , o takımın renkleri neyse o şekilde forma üretmek .

ama gs a bunu yapacaklarını sanmıyorum .

elit kategori derken de ,

1-avrupa da " elit sınıfına dahil olan" takımlara üretilen yine tek tip ama o takımlara özel olarak dizayn edilmiş formalar mı demek oluyor ?

yoksa ,

2-taraftar potansiyeli yüksek olan takımlara , her bir takım için özel dizaynlar tasarlayıp o şekilde mi forma üretmek oluyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt