Galatasaray'da Hedef Olimpiu Moruțan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çiko’yla sinerji yapıp performans patlaması olur mu acaba. Hatta Morutan potansiyel olarak bir tık daha üstün galiba

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

2 milyon euro'ya kiralayalım. 6 milyon euro zorunlu alma opsiyonu + bir sonraki satıştaki kardan %20. Bu iş huzur içinde çözülsün.
Tecrübeli çalıştırıcının listenin en üst sırasına yazdığı 22 yaşındaki yıldız için Rumen ekibi 12 milyon Euro'luk bir bonservis bedeli talep ediyor. Galatasaray bu rakamı aşağı çekmeye çalışırken FCSB'nin sahibi George Becali'nin 12 milyon Euro'dan aşağı inmek istemediği belirtildi.

Inter'in izlediği ve temas kurduğu oyuncu için Becali kazığı Becali oyunu falan diyenleri Allah'a havale ediyorum. Babel ve PVA ile takım da hollandalı doldu tabi.

Becali Baba'nın Galatasaray'da resmi olarak Görev alma zamanı geldik artik. Bu ilişkinin adını koyalım artık.

Transfer başlığına da yazmıştım, araya kaynadı. Bize transferi daha önce de sökonusu olmuştu ve vatandaşı Sumudica, net bir şekilde bizim için ve diğer SSL takımları için yetersiz olduğunu söylemişti, hatta daha ilerisi, şu anda Romanya liginde oynayan hiçbir futbolcunun SSL için yeterli düzeyde olmadığını da söylemişti. Önemli bir referans olduğunu düşünüyorum...

Üst Alt