Galatasaray'ın Sırtındaki Asalak: Ultraslan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Sırtındaki Asalak: Ultraslan

Kinimi şu msjı yazacağım birkaç dakika boyunca ft ve buraktan alıp size kusucam

Şu durumda iken ft ve burağa istifa tezahüratı yapamayan grup

Aynı grup tudor için daha ilk maçta kombine yakan grup

Bu grup mancini hocanın kırkı çıkmamışken istifa diye ortalığı inleten grup

Bu grup ftyi biz getirdik diyen grup

Bu grup dursunu protesto edemeyen grup

Bu grup storeda ürünlerinin satışına izin vereni isteyip izin vermeyeni istemeyen grup

Göründüğü üzere gsnin başarısı için neyi yapmaları gerekiyosa yapmamış,başarısızlık içinde neyi yapmamaları gerekiyosa onları yapmış

Tarih sizi yazmasada bu msj yazsın

dırzo taraftar grubu istemiyoruz fakat trde hepsi böyle maalesef.

metroda bağıra bağıra küfürlü tezahürat yaparlar, laf söyleyene pişkin pişkin laf ederler

düzgün bir taraftar profili yok ne yazık ki

Ünal başkan 1-2 sene daha kalsaydı tribünler bunlardan temizlenmişti. Karaborsa bilet alamadıkları için tehditvari açıklama bile yapmışlardı.
Sucukların kralı Dursun varken birşey yapılamaz bunlara.
El freni taraftar grubu.Zararı faydasından bin kat fazla.

hayatını tamamen bi futbol kulübüne endeksleyen bütün varlığı kişiliği ondan ibaret olan tiplerden ne bekliyorsunuz ki anlamıyorum yani, aralarında öyle olmayan çok var tabii ki ama onlar da grubu yöneteyim değiştireyim vs uğraşmaz normal insanlar oldukları için, normal işinde gücünde insan fanatik olsa da her maça gitse de böyle işlerle fazla uğraşamaz

kısaca taraftar gruplarının etkili olan çoğunluğu her zaman boş tipler olmaya mahkum

yada kulüp örgütlenmeyi bırakıp uA'yı kendi içine alıp tüm taraftarlara ultraslan diyecek

real madrid - madridista
man city - cityzen

Ultraslan hakkında söylenenlere katılmıyorum .

Gayette başarılı grup.Koreografi olsun,destek olsun,marş olsun tamamen en azıdan bu ülkenin en iyisidir

Beğenmeyen narin arkadaşlar vip maraton tribünlerde oturabilirler.

Ultraslan hakkında söylenenlere katılmıyorum .

Gayette başarılı grup.Koreografi olsun,destek olsun,marş olsun tamamen en azıdan bu ülkenin en iyisidir

Beğenmeyen narin arkadaşlar vip maraton tribünlerde oturabilirler.
kendilerinin neden beğenilmediğini açıklamış aslında herkes, koreografiye falan kimsenin bir şey dediği yok ki

Üst Alt