Gençlerbirliği Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gençlerbirliği Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

bu adam dalga geciyor bizle.
Girdigi hicbir macta ayakta bile duramayan Eren neye istinaden ilk 11 ile odullendiriliyor ?

—————Muslera
—Maicon denayer serdar
Mariano fernando tolga garry
—————Belhanda
————-Eren Gomis

Ya da

—————Muslera
Mariano Maicon Serdar Denayer
————-Fernando
——Garry Belhanda Tolga
————-Eren Gomis

Sizce hangisidir?

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Illa her mac oncesi biseyler degistirecek tamam iyi tdirektorsun diyelim de her mac ayni taktikle cikalim ya kendini ispat etmeye calismasindan biktim valla

Her hafta yeni birşey deniyor adam.

Muslera
Denayer Maicon Serdar
Mariano Fernando Tolga Garry
Belhanda
Eren Gomis

Muhtemelen bu tarz saçma sapan birşey deneyecek bugünde.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4-4-2 ise sol bek kim la ben hiç anlamadım. 3-5-2 ise neden 3-5-2 ayrıca Linnes yine neden kesik yemiş cidden merak ediyorum. Bütün takım sıçıyor faturayı hep aynı adama kesiyor bu mal ilginç. Ayrıca Eren 11'e girmemek için her yolu denedi adamın yürüyecek hali yok, gerçi kadroda forvet yok o da ayrı konu.

Ulan Sezon basindan beri bikere bile 3-5-2 oynatmayan herif bi anda patladi.

Eren yerine hizli bir forvet ( Sinani) oynatsaydin bari. Iki tane ayni tipde forveti napcak

Ben begendim acikcasi

Cift forvet,kanatlarda mariano ve garry sagli sollu ortalar gerekiyor Genclerbirligi kapali oynayan bir takim

Futboldan bi haber gerçekten Tudor. Takımda 5'linin solubda oynayacak adam yok hâlâ ısrarla 3'lü savunma ile oynuyor. Rodrigues büyük ihtimal sol kanatta oynayacak.

Üst Alt