Gençlerbirliği Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gençlerbirliği Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Hay senin taktiginede, cikarttigin kadronada, 3lu defansinada essekler sicsin.

Yeter be rezil herif yeter.

Defol git artik.

Denayer öpsün seni. Herifin kafasında başından beri 3lü defans varmış. Galatasaray’ı kullanıp kendisini İtalya ligine hazırlıyor resmen.

Son düzenleme:
Olay tek forvet çift forvet değil zaten. Kanatta tek oyuncuyla oynayıp kanatları kullanamadıktan sonra 8 forvet koysan ne olur. Biz klasik 4-2-3-1 ile gayet iyi oynuyorduk durduk yere rahat mı batıyor bu sıfatsıza vallahi anlamıyorum. Gerçi Gençleri yeneriz de bu kadro tuttu diye haftaya Başakşehir'e aynı takımı sürerse komediye gel o zaman.

Çift forvet gomis eren olmaz. İkiside statik adam fazla koşmayan adamlar. Kanat ortalarında çok iyi olmamız lazım yoksa işimiz zor. Çift forvetten birisi koşucu presci adam olması lazım ulu johan gibi

????GALATASARAY????

Beinsports böyle girmiş
bvUj9O.jpg

Ben anlamadim simdi

Ne kadronun cikacagi soylense kufur edildi

Farkli seyler niye denemiyor, neden ders almiyor dendi. Cift forvet hayal falan yazanlar vardi.

Bu kadronun iyi futbol oynamasi imkansiz midir gozunuzde? Hala yanlis seye, kadro secimine odaklaniyorsunuz. Oyun planimiz daha muhim bir mesele.

Tudor hücum oynar abv
Defansif oynar abv
Sıkıntınız ne sizin

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt