Gençlerbirliği Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gençlerbirliği Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Baklava galiba orta saha
Tek on libero önünde gary belhanda tolga

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

puhahaha, gençlerbirliği de uzun top atıp, 2.bölgedeki topları almak gibi çağ dışı bir sistemle oynamaz inş renktaş :asd22:

Ya o degilde pukicim zaten ugrasiyoruz federasyon, MHK, hakemler, rezil medya, bizim capsiz yonetim, vs. birde bunlara tudor beyin gerizekali hareketleri eklenince deliriyor insan.

Maçkolik'in verdiği dizilişe bak, adminler amerikan futbolu takip ediyorlar herhalde.

2473c13e5409123037df39b5c583e097.jpg

Alnitak Alnilam Mintaka

çıkabilecek en iyi kadroyu çıkarmış. kendi evimizde hücum oynayalım artık .
gençler'in bize karşı saldıracak hali yok sağlı sollu ortalarla eren'le gol arayacağız .

Yani ne diyeyim bilemedim. İşleyen düzeni bozdu şimdi de fantezi üstüne fantezi deniyor hoca. Kafa gitti iyice. Çift forvet oynamak demek hücum futbolu oynamak demek değildir. Korkak bir futbol anlayışı ile oynadıktan sonra çift forvet çıkmışsın bir önemi yok ki Eren de şu ana kadar formayı hak edecek bir şey yapamadı. Hadi her şeyi geçtim o çift forvete kim top taşıyacak? Sahaya çift forvet çıkan takımın maç boyunca en az 30 tane orta yapması lazım. Göreceğiz.

—————Muslera
—Maicon denayer serdar
Mariano fernando tolga garry
—————Belhanda
————-Eren Gomis

Ya da

—————Muslera
Mariano Maicon Serdar Denayer
————-Fernando
——Garry Belhanda Tolga
————-Eren Gomis

Sizce hangisidir?

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

ilki daa mantıklı

Tek kanat oynamak zor ayrıca öndeki forvetlerde öyle deli hareketli falan değil. Çift forvet bir bok ifade etmeyebilir çünkü bu dizilişle kanatları ne kadar kullanacağımız soru işareti. Solu Linnes- Garry, sağı Mariano- Yasin yap koy gitsin bu ilerizekalının derdini harbiden anlamıyorum. Göt olduğunu kabullenmemek için paso 3'lü oynatıyor. Sanki bu hafta 3'lü defansla kazansak önceki yaptığı hataları aklayacak.

Üst Alt