Gençlerbirliği Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gençlerbirliği Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Her site ayrı bir diziliş veriyor :asd22:
XlDprh.jpg

Linnes ve Lato formsuz. Ndiaye ve Feghouli de yokken 3'lüye dönmek mantıklı. Garry ve Mariano o tempoyu kaldırabilecek isimler. Golün erken gelmesi önemli.

Yani ne diyeyim bilemedim. İşleyen düzeni bozdu şimdi de fantezi üstüne fantezi deniyor hoca. Kafa gitti iyice. Çift forvet oynamak demek hücum futbolu oynamak demek değildir. Korkak bir futbol anlayışı ile oynadıktan sonra çift forvet çıkmışsın bir önemi yok ki Eren de şu ana kadar formayı hak edecek bir şey yapamadı. Hadi her şeyi geçtim o çift forvete kim top taşıyacak? Sahaya çift forvet çıkan takımın maç boyunca en az 30 tane orta yapması lazım. Göreceğiz.

Isleyen duzenden kastin ligin ilk haftalarindaki maclar mi? O maclarda Badou'nun oynadigi rolu su anda oynayabilecek bir adam mevcut mu kadroda? Mesela sen olsan ayni duzeni mevcut cezalari da dusunerek nasil uygulardin?

Ayrica Eren'in antrenman performansi, cabasi vs. hocanin gozune girmesine sebep olmus olabilir. Takimda bu kadar cezali varken sans bulamayacaksa ne zaman bulacak?

valla güzel kadro. Gençler otobüs çekecek. Tek forvetle olmaz. Selçuk da kesilmiş. Nesi kötü anlamadım?
Otobüs çeken bir takıma karşı çift forvet fikrine katılırım ama, bana göre Kanatlar üzerinden oynanan Futbolun en etkili Futbol olması yanında, otobüs çeken bir takımı açmanın en kolay yolu kanat üzerindendir. Kanatların daha etkili olması için ise bana göre bek oyuncuları kanat oyuncuları kadar önemli. Hele Eren gibi bir Forvet için bana göre olmazsa olmaz, bu yüzden bekler olmadığı için umarım kanat oyununda zorluk çekmeyiz. Birde otobüs çekeceğini düşündüğümüz takıma karşı üç stoper, bilmiyorum doğrusu. Şu an görünen üçlü çıkıyoruz, yani bek pozisyonu yok takımda. Muhtemelen Mariano sağ kanat, Rodriguez sol kanat olacak, ortada Fernando ve Tolga önlerinde Belhanda. Bu şekilde çift forvet daha hücumcu bir kadro gibi görünse bile, Eren sebebi ile, bek pozisyonu olmaz ise ve bu kanat organisazyonunun kalitesini etkiler ise ters tepe bilir. İzleyip görelim bakalım, sonuçta nasıl bir diziliş olacak, oyun kalitemiz nasıl olacak.

Son düzenleme:
Galatasaray, en son çift forvetle sahaya 7 Kasım 2015'te Rizespor karşısında çıkmıştı. (Umut Bulut & Burak Yılmaz)

Allahtan oynadigimiz takim genclerbirligi. Allah muhafaza basaksehire filan boyle gerizekali sekilde ciksak 30uncu dakika 3-0 olur mac.

Simdi bir kac kisi ama bu taktik sadece bu mac icin filan digecektir. Merak etmeyin tudor capsizi bu aptal taktik olmasa bile bir turevini cikaracaktir o maca.

Ondan sonra derbi kazanamiyoruz. Kazanamazsin tabii. Birak terbiyi normal mac kazandigina sukret. Sadece kadro kalitesiyle ve sifir pozitif teknik direktor etkisiyle giden bir takim var.

Olan teknik direktor etkisi sadece eksi.

Allahtan oynadigimiz takim genclerbirligi. Allah muhafaza basaksehire filan boyle gerizekali sekilde ciksak 30uncu dakika 3-0 olur mac.

Simdi bir kac kisi ama bu taktik sadece bu mac icin filan digecektir. Merak etmeyin tudor capsizi bu aptal taktik olmasa bile bir turevini cikaracaktir o maca.

Ondan sonra derbi kazanamiyoruz. Kazanamazsin tabii. Birak terbiyi normal mac kazandigina sukret. Sadece kadro kalitesiyle ve sifir pozitif teknik direktor etkisiyle giden bir takim var.

Olan teknik direktor etkisi sadece eksi.
Olmaz

Redmi Note 4 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gs izledigim 25 senedir bu kadar sansli fikstur cekmemistir

once hem hazir olmayan hem de transfer vs tamamlayamayan takimlarla oynayip 8 de 7 yapti

zor maclar baslarken fb derbisi ornegin ic saha denk geldi aksi takdirde deplasmanda maglup olmamiz kesin gibiydi ayni sartlarda

sonra lig sonlarindan bir takim geldi , ic saha ve cuma maci , yani kazanip yine iki deplasmana gidecek rakibini baskilama sansin var

uzerine de zor maclar baslamadan 15 gun daha ara

ve 5 puan kaybina ragmen tonla puan avantaj hala cepte

eger binde bir denk gelecek bu kadar avantaji , krediyi degerlendiremezse klup hic baska suclu aramasin

Üst Alt