Gençlerbirliği Maçı Kamp Kadrosu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gençlerbirliği Maçı Kamp Kadrosu

Olm bos yere huzursuzluk yaratmayin zaten tüm sezon ayni oyuncularla gitmez.

Yeterli oyuncularimiz var bu macta oynayabilecek. Rahat kazaniriz zaten bu mac.

Lemina Falcao fln milli arasi iyice dinlensin ve hazir duruma gelsin. Iste ondan sonra lig baslar bizim adimiza.

Dogru dürüst kamp gecirmedi bu takim.

Yeni Malatya maçının 11'i belli oluncada benzer şeyler yazıyordun doğru 11 şu bu verdiler son dakika elimize gördük.

Rahat kazanacağımız kaç tane maç verdik sene başından beri

Andone ligde sırıtmaz ya umutsuz değilim ben.
Bu ligde andone gibiler lazim zaten. Basan rakip kadar kosan. Bizdeki cogu eli belinde topu ayagina bekliyor. Onu gectim oyun akmiyor zaten. Ritim bozuluyor.

Hani diyorlar ya ligde farkli avrupada farkli diye yalan. Bizim ligde oyun oyunu durdurma uzerine. Hakemlerimiz zaten oyun dursunda az dinleneyim zihniyetinde. avrupa maclarinda oyun akiyor. Futbolcu ritim buluyor. Hele kaliteliyse guzel futbol izliyorsun

Aşil tendonu bayagi sakat bolge.Ciddilesirse 1 sene katki alamayiz.Gerci bana oynasa da Van Persie vakasi olacak gibi geliyor da neyse.

Aldığımız adamların çoğu isimli,belli kalitede olan adamlar ancak fiziksel olarak da bir o kadar sorunlu ve yaş ortalaması yüksek adamlar.Ne kadar kaliteli yetenekli olursan ol bu ligde fiziksel olarak kötü bir takımın başarılı olma şansı yok.Umudum yine geçen seneki devre arası gibi bir dönem geçirip ikinci yarı coşmamız.Bu ilk yarıda takım düzelmeyecek belli.

Ona rotasyon yap buna rotasyon yap bismillah lan daha 7.haftadayız. Oynadığın 8 resmi maçta 2 galibiyet almışın güldüğümüz Beşiktaştan 1 galibiyet öndeyiz sadece.

Luyi hariç bi katki göremedik henüz diğerlerinden zaten sakat herifler boş yere hayiflanmaya gerek. Yani üyeler öyle bi olumsuzluğa kapılıyorlar öyle yorumlar yapiyolar ki ağzım açık izliyorum. La aslan gardaslarim kaç haftadır ne katkısı gördünüz bu adamlardan bi mac var bi mac yoklar zaten isimleriyle kadrodalar. Her deplasmanda kayibiz zaten iğrenç bi top oynuyoruz. En azından kenarda forma giymek için yirtinan emre, adem, jimmy, Şener, andone gibi adamlar oynarda 55 60 küsür maçlık maratonda geniş bol opsiyonlu bi kadromuz olur. Leminayla falcao yok diye gençlere yenileceksek zaten cumartesi akşam atalim bu seneyi çöpe.

——————-Muslera————————
Mariano——Marcao—Donk———Naga
————————Nzonzi———————
—————-Belhanda——Seri———
Feghouli———————————Babel
————————-Andone——————

Üst Alt