Gençlerbirliği Maçı Kamp Kadrosu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gençlerbirliği Maçı Kamp Kadrosu

Olm bos yere huzursuzluk yaratmayin zaten tüm sezon ayni oyuncularla gitmez.

Yeterli oyuncularimiz var bu macta oynayabilecek. Rahat kazaniriz zaten bu mac.

Lemina Falcao fln milli arasi iyice dinlensin ve hazir duruma gelsin. Iste ondan sonra lig baslar bizim adimiza.

Dogru dürüst kamp gecirmedi bu takim.
7 hafta oldu lig baslayali daha ne zaman hazir olacak bu elemanlar? 25.haftada falan mi?

Katılıyorum.

Hadi iç saha olsa neyse bir nevi anlayabilirdim ama deplasmanda rotasyona gidecek lüksümüz yok. Mutlaka galibiyet gerek.

Şu maçı atlatınca dediğin gibi milli ara var zaten.

sent via GSC

bu sene hep böyle degisik sacma sapan seylerle ugrasiyoruz arkadas. ulan bir sezonda söyle isler biraz yolunda gitsin degisik zorluklarla ugrasmayalim isine baksin herkes... ya tff ya hakemler ya sakatliklar ya formsuzluklar... hep bir olay bir vukuat biktim ya..

Bizim tam 100% hazir olmayan yabancilar milli takimlarina cagrildimi? Ben olsam Feghouli, Belhanda, Leminanin falan milli takimina gitmesine izin vermem.

Bu takımın daha as 11'i bile belli değil, zaten her maç mutlaka 1-2 değişiklik oluyor. Adam akıllı form tutmuş oyuncu yok, oturmuş bir oyun planı yok. Bir de üzerine bu tarz rotasyonlar yapılmaya başlandı. Lig başlayalı 6 hafta geçti, Süper Kupa maçı oynandı, CL' de 2 maç geride kaldı bile. Takım bu kadar puan kaybetmemiş olsa bu tarz değişiklikler kabul edilebilir fakat bu şekilde takım nasıl ivme kazanacak? Daha 2 tane gol atabildigimiz maç yok neredeyse. İnşallah eğrisi doğrusuna denk gelir de kayıpsız geçeriz bu maçı.

SM-G970F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu yönetim ve teknik ekip olduğu sürece bizden hiçbir halt olmaz.

Sanki çok iyi top oynuyormuş gibi her maç adam sakatlanıyor..
Kimin oynadığı kimin kadroya girdiği belli değil.
Liyundama ve falcao bu maçda oynamayacak nerde oynayacak.

Falcaoya bu kadar parayı kendi ceplerinden vermedikleri için umurlarında değil..

Falcao, Luyi ve Lemina olmadan da rahat kazanmamıza yetecek bi kadroya sahibiz. Puan kaybedersek bu üçü oynamadı diye değil takım genel olarak çok kötü oynadığı, daha doğrusu çok kötü oynatıldığı için kaybetmiş oluruz.

Yani bu maç özelinde sakatlıklardan dolayı moral bozmaya gerek yok. Ama Falcao ve Luyindama'nın sakatlıkları ciddileşirse diye endişelenmemiz normal. Lemina'dan fazla bi umudum yok zaten form tutamadan gidecek muhtemelen ama özellikle Luyindama'ya bir şey olursa mahvoluruz..

Bu sakatlik durumu olmadan once mac konusuna 0-0 yazmıştım. Ama şu an icimden gecen 3 gollu galibiyet. 1g1a belhor 👍

Futbolun F'sinden anlamayan ve hayatinda futbol oynamamis insanlarin yorumlarina guluyorum.

Neymis takim daha hazir degil, beraber kamp yapmamislar. Heee birde 3 ay sonra takim oluruz diyorlar :D

Kardesim ne ayaksiniz siz? Fatih terimin her bahanesine okadar inanmissiniz ki takimin bukadar kotu olma sebepleri takimin kamp yapmamis olmasiymis ve daha hazir degiller.

Aldigimiz oyuncular
1. Yasli
2. Sakat
3. Duzenli forma sansi bulmamis oyuncular..

Bu nedenle bukadar kotuler ve Terimin KORKAKca oynattirmasidir. Takimi iyi hazirlamamis, kondisyon yuklemedi takima ve hic bir sistem oyun plani yok takimin.

Ondan geciniz gidin :)

Tudor zamaninda Aldigimiz butun oyuncular nasil ligin ilk haftasinda makine gibi oynadi? Kac ay beraber kamp yapmislardi?

Cunku alinan oyuncular hepsi duzenli forma giyen oyunculardi ve takim iyi hazirlanmisti kamp zamaninda

Üst Alt