Haldun Üstünel Futbol A.Ş'den istifa etti ! - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel Futbol A.Ş'den istifa etti !

Cevap: Haldun Üstünel istifa etti !

Bırakalım medyadan hıncımızı çıkarmayı, medya yoktan var etmedi bu haberi.

Tabi ki taraflı yayın yapanlar üstümüze gelicek bu konuda, onların eline bu malzemeyi verenler hesap vermeli asıl.

Bir başka sitede bir renktaşın gayet akıcı ve güzel bir yorumu var alıntılayıp paylaşmak istedim

Akici ve güzel bir yorum degil, demagoji resmen. Sapla samani birbirin karistirmis, ortaya karisik yapmis. Haldun Üstünel asla ve katiyen medyatik olma cabasi icinde olmadi. Hep mütevaziligin en iyi örneklerini verdi. "Sakat Kewell" diye asagilanan oynucu Galatasaray'in son 2 sezondaki en basarili 3 futbolcusundan biridir. Üstelik de bonservisi elinde alinmistir. Kewell yilda 2 milyon Euro aliyor diye dert eden biri ya futboldan bihaberdir yada art niyetli biridir. Gökhan Zan'i basimiza bela eden Adnan Sezgin'e sorun bakalim Gökhan ne kadar para aliyor. Keita rakip takim taraflarinin gecen sezonun altin 11'inde en iyi sag acik secilmistir. Baros'u ve Neill'i konusmaya gerek bile yok! Elano konusunda da uzun uzun yazdim.

Cok abuk sabuk bir yazi olmus bence.

ya beyler amma büyüttünüz haldun üstüneli. sanki o olmassa takımımız batacak. yok şunu getirdi yok bunu getirdi. böyle diyerek galatasarayımızı küçültüyorsunuz aslında. tamam adamın galatasaraylılığını ve takımına bağlılığını biliyorum ama bu işi onun kadar iyi yapabilecek bu camiada bir sürü insan vardır. o yüzden umutsuzluğu ve kızgınlığı anlamıyorum. adnan başkanımız her dakikasını galatasaraya adayan bir başkan ve bundan sonra ne yapılacağını neyin iyi neyin kötü olacağını eminim bizden çok daha iyi biliyordur. ve şundan emin olun haftaya transferlerimiz açıklanmaya başlanacak. o yüzden relax olalım biraz

Onun kadar iyi yapacak adam göremiyorum ben. Ama asil sorun bu degil zaten. Asil sorun bu kadar basarili ve düzgün bir yöneticiyi böyle sirtindan bicaklamak! Alavere dalavere dönüyor yönetimde, istifa mektubunda yazili acik acik. Haldun Üstünel sahip cikilmasi gerekilen bir yöneticidir. Burasi Galatasaray, Adnanlarin ahiri degil.

bende severim haldun üstüneli ama eger kocaman galatasarayin futbol takiminin gelecegi sade üstünele bagliysa lütfen batsin bu takim o zaman...

büyütmeyelim yani...

saygilar

Tamam belki Haldun Üstünelin yerine birisi geçebilir.Ama bu kesinlikle Adnan Sezgin değildir OLMAMALIDIr

Abartın abartın kekimi kabartın arkadaşlar. Hepinizden çok severim, kişisel olarak da tanışmışlığım vardır ablam sayesinde. Ama tepkiler ölçüsüz, abartılı.

Hiç kimse Galatasaray'dan büyük değildir.. İyi temiz insandı Üstünel.. Transferleri de güzeldi ama herşey her zaman istediğin gibi gitmeyebiliyor.. Oturup yas tutacak değildir bu camia.. Çarklar yerine oturuyor Galatasarayda bu saatten sonra X şahıs, Y şahıs farketmez; transferi her türlü yaparız.. Yeterki taraftar olarak desteğimizi sürdürelim takımımıza...

Evet yaparız çok güzelde yapıyoruz zaten. Hatta Adnan Sezgin bundan öncede çok güzel transferler yapıyordu. Rijkaard'ı getiren de Adnan'dı zaten, onun o insan üstü hoş sohbeti ve samimiyeti.

Üzüldüm istifasına,lakin yapacak birşey yok.Adnan Sezgin'e güvenmekten başka çaremiz yok.

Yapılacak transferler Adnan Sezgin'in vizyonunu gösterecek. Galatasaray taraftarı olarak çok büyük beklentilerimiz kalmadı artık sanırım. Yapılan açıklamalar, gidişat umutsuz olmak için yeterli. Kalström, Diarra benim için hayal transfer olur artık. Adnan Sezgin, transferin son günlerinde Petre gibi gelecek vadeden oyuncu! getiririp bize yutturmaya çalışırsa hiç şaşırmam.

Üstünel kim kardeşim? yeter artık. üstünel üstünel. Kendi parası ile mi transfer yapıyor? Geçin bunları. Bize profesyonel adamlar lazım,zırt pırt herşeye küsecek adam değil. Stoch'u alsa idi, bu istifa gündeme bile gelmiyecekti. Ne yani? Stoch gibi vasat bi adama 9 milyon verelim ama üstünel üzülmesin mi? yok öyle şey. Bazıları "sihirbaz" lakabını sürdürecek diye sokağa atacak paramız yok. Gerek elano, gerek keita(saha dışı unsur) bu takımın kesinlikle olmaz sa olmazları değiller. Yani ortada başarısızlık var ama bazıları transfer şampiyonluğu ile övünüyor. Herkes gene inamotolara kaldık diye hayıflanıyor, resmen gülüyor geçiyorum. O çapta transferler hiçbir zaman polat döneminde yapılmadı, yapılmayacak. Çünkü polat, reyting'e , reklama büyük önem veriyor. Geldiğinden beri bu böyle. Yani herşey polat'ta bitiyor. Transferler, para işidir gerişi boş. Verirsin parayı alırsın oyuncuyu. Kimse klüpten üstün değil. Kişiler değişir,klüp kalıcıdır. Üstünel'e yaptığı katkılardan dolayı teşekkür edilir ve yollar ayrılır. Nedir bu matem havası? anlamak mümkün değil. Gelecek haftaya açıklanacak oyuncuları duyunca bakalım akıllarda üstünel kalıyor mu? Üstünel benim de çok sevdiğim gerçek bir GS'li amma velakin , futbol dünyasında anlaşmazlıklar, ayrı düşünceler mutlaka olur. Önemli olan bunlara göğüs gerip ayakta kalabilmek, değişim için mücadele vermektir. Yoksa istifa etmek işin kolay yolu.

Üstünel kim kardeşim? yeter artık. üstünel üstünel. Kendi parası ile mi transfer yapıyor? Geçin bunları. Bize profesyonel adamlar lazım,zırt pırt herşeye küsecek adam değil. Stoch'u alsa idi, bu istifa gündeme bile gelmiyecekti. Ne yani? Stoch gibi vasat bi adama 9 milyon verelim ama üstünel üzülmesin mi? yok öyle şey. Bazıları "sihirbaz" lakabını sürdürecek diye sokağa atacak paramız yok. Gerek elano, gerek keita(saha dışı unsur) bu takımın kesinlikle olmaz sa olmazları değiller. Yani ortada başarısızlık var ama bazıları transfer şampiyonluğu ile övünüyor. Herkes gene inamotolara kaldık diye hayıflanıyor, resmen gülüyor geçiyorum. O çapta transferler hiçbir zaman polat döneminde yapılmadı, yapılmayacak. Çünkü polat, reyting'e , reklama büyük önem veriyor. Geldiğinden beri bu böyle. Yani herşey polat'ta bitiyor. Transferler, para işidir gerişi boş. Verirsin parayı alırsın oyuncuyu. Kimse klüpten üstün değil. Kişiler değişir,klüp kalıcıdır. Üstünel'e yaptığı katkılardan dolayı teşekkür edilir ve yollar ayrılır. Nedir bu matem havası? anlamak mümkün değil. Gelecek haftaya açıklanacak oyuncuları duyunca bakalım akıllarda üstünel kalıyor mu? Üstünel benim de çok sevdiğim gerçek bir GS'li amma velakin , futbol dünyasında anlaşmazlıklar, ayrı düşünceler mutlaka olur. Önemli olan bunlara göğüs gerip ayakta kalabilmek, değişim için mücadele vermektir. Yoksa istifa etmek işin kolay yolu.

Önümüzdeki hafta Yapılacak! transfer ak-karayı gösterecek. Kallström-Diarra tarzı bir adam gelirse kimse Üstüneli aramaz zaten. Bizimde istediğimiz bu. Ama aksi olur beklenen transferler gelmesse Adnan Polatı değil Adnan Sezgin kimse kurtaramaz. Ayrıca paranın çok olması çok iyi transfer yapılacağı anlamına gelmez. Bu kulüp 6 milyon euroya BülentAkın transferi görmüştür. Üstelik Elano 7 milyon euro gibi oldukça uygun bir paraya alındı, Kewell gibi bir oyuncu Liverpooldan bedavaya geldi. Az parayada çok iyi transferler yapılabiliyormuş ki bize bunu Haldun Üstünel gösterdi.

Baros'u da ekle hocam. Fiyat - kalite - performans oranina göre en iyi transferidir Haldun Üstünel'in.

Şu işe bak transferler kötü çıktı diye Haldn Üstünel suçlandı. Demekki Haldun git 1-2 tane yıldız getirde kımı getirirsen getir felan diyolar. Teknik direktör raporu felan hikayeymiş. Benim bildiğim futbolcu transferini hocanın isteğiyle alırlar. Demekki Haldun kafasına göre oyuncuları aldı kötü çıkınca suç Halduna kaldı. :( A.Polat ın koltuğu iyice sallanıyor.

Üst Alt