Haldun Üstünel Futbol A.Ş'den istifa etti ! - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel Futbol A.Ş'den istifa etti !

Cevap: Haldun Üstünel istifa etti !

Adnan Sezginin geçen sezon elinden tüm yetkileri alınmıştı,ama o kimseye ne kırgın oldu,nede küs.Ayrıca hiç bir sorunda çıkarmadı.Eğer Haldun Abimiz küsüpte istifa ettiyse,bizde ona küstük.

Adnan Sezginin geçen sezon elinden tüm yetkileri alınmıştı,ama o kimseye ne kırgın oldu,nede küs.Ayrıca hiç bir sorunda çıkarmadı.Eğer Haldun Abimiz küsüpte istifa ettiyse,bizde ona küstük.

Türkiyede en basarili yöneticilerin basinda geliyordu Haldun Üstünel. Tarafli tarafsiz herkes öyle ilan etmisti. Birden elinden yetkileri alindi, Stoch olayinda baya bir karizma kaybina ugradi medya acisindan baktigin zaman. Bu durumda kendine yedirememis olabilir ve kendine yakisir bi sekilde ulan benim gibi adamin yetkilerini kisitlayin sonra biten transferi gelsinler elimden alsinlar yok arkadas ben daha yapmiyorum bu isi Haldunun elinden kimse oyuncu alamaz demis olabilir.

Küsme yok bence, Adnan Polata karsi bi tavir var. Gerci Haldun Üstünel bilgisiyle o Galatasarayli durusuyla böyle isitfa sunmamasi lazimdi, katiliyorum sana küsmek varsa ayip etmistir.

Ilerliyen zamanda görecegiz zaten transferde aktif olacakmi eskisi gibi olmiyacakmi ki olmiyacak gibi gözüküyor.

LİGTV'de Bahri Havadır'ın dediğine göre, Üstünel'le konuşmuş kendisi;

Üstünel'in kendisine ifadesi : "Evet, görevimden istifa ettim. Artık Futbol A.Ş.'nin aldığı hiçbir kararın altında imzam olmayacak. Yöneticiliğim şimdilik devam ediyor."

Daha sonra Adnan Polat ile konuşmuş : "Galatasaraylılar bilsin, transferler durmayacak."

Bahri Havadır : "Peki transfer sihirbazı Üstünel ne oldu da istifa noktasına geldi?"

Adnan Polat : "Olmadı. Bazı konularda fikir ayrılıklarımız oldu."

Bahri Havadır'ın kendi yorumu : "Üstünel yöneticilikten de istifa edebilir yakın bir zamanda."

Arkadasim Adnan Sezgin neden küs olsun kirgin olsun ki ne olursa olsun parasini aliyormu? Aliyor. Haldun Abin Galatasaray sevgisi icin bunlari yapan, tek kurus almayan bir adam. Leo Franco'yu gönderemezlerse ona da dersin küstü, kirgin diye ama adam yatarak milyonlari alacak.

Geçenlerde bir röportajda "Haldun Üstünel istifa etti mi?" diye sorulmuştu başkan'a.Başkan'da "Benim haberim yok geldiğinde ona sorarsınız" demişti.Bugünse "Masama bir zarf bırakmış,okumadım ama sana istifa demişse istifa mektubudur heralde" demiş.Ben Haldun Üstünel olsam istifa edeceğim yoksa bile,bu sözlerden sonra 1 dakika durmazdım.

Geçenlerde bir röportajda "Haldun Üstünel istifa etti mi?" diye sorulmuştu başkan'a.Başkan'da "Benim haberim yok geldiğinde ona sorarsınız" demişti.Bugünse "Masama bir zarf bırakmış,okumadım ama sana istifa demişse istifa mektubudur heralde" demiş.Ben Haldun Üstünel olsam istifa edeceğim yoksa bile,bu sözlerden sonra 1 dakika durmazdım.

:animation:

LİGTV'de Bahri Havadır'ın dediğine göre, Üstünel'le konuşmuş kendisi;

Üstünel'in kendisine ifadesi : "Evet, görevimden istifa ettim. Artık Futbol A.Ş.'nin aldığı hiçbir kararın altında imzam olmayacak. Yöneticiliğim şimdilik devam ediyor."

Daha sonra Adnan Polat ile konuşmuş : "Galatasaraylılar bilsin, transferler durmayacak."

Bahri Havadır : "Peki transfer sihirbazı Üstünel ne oldu da istifa noktasına geldi?"

Adnan Polat : "Olmadı. Bazı konularda fikir ayrılıklarımız oldu."

Bahri Havadır'ın kendi yorumu : "Üstünel yöneticilikten de istifa edebilir yakın bir zamanda."

Haldun Üstünel'in ayağı göz göre göre,kaydırılmıştır.Lamı cimi yok.

haftalardır süren transfer sessizliğinin sebebi belli oldu.

adnan sezgin e kalırsak trabzondan tzikuzu diyarbakırdan tazemeta yı alırız heralde.

:mad::sopa:

İlgimi çeken 2 nokta oldu Bahrinin haberinde.

1. Üstünel ile konuştum Futbol Aş 'den istifa ettiğini fakat yönetimdeki görevinin ŞİMDİLİK devam ettiğini söyledi dedi .

2. Polat ile konuşmuş diyor ki haberi söylediğimde demekki masamın üzerinde kapalı duran Haldun'un istifa mektubu.Haldun istifa ettim diyorsa doğrudur kabul ederiz tarzı bişi söylemiş .

Oha diyorum artık.Bu adamı da küstürdünüz ya ne diyelim daha bundan sonra yönetimin karşısındayım.

beyler fransaya giddiği söyleniyor haldun abinin. istermisiniz 2 transferler dönsün :)

Haldun Abi son 3 sezondur,gerçekten gecesini gündüzüne kattı.Yeri geldi ailesini haftalarca görmedi,tatil bile yapmadı,şimdi dinlenmek hakkı.Umarım yöneticiliğe devam eder.

Sihirbaz Üstünel istifa etti!

Galatasaray Başkan Yardımcısı Haldun Üstünel, Başkan Adnan Polat'a gönderdiği mektupla Futbol A.Ş'deki görevinden istifa ederken, Polat istifayı kabul edip etmeyeceğiyle ilgili net bir yanıt vermedi ancak ''Haldun 2 yılda çok yoruldu. Onun da dinlenmesi gerek'' diye konuştu.

Başkan Adnan Polat ''Galatasaray'da ne olursa olsun transfer bitmez. Taraftarların içi rahat olsun yine kadromuzu güçlendirecek iyi transferler yapacağız. Haldun 2 senede çok önemli transferler yaptı. Çok çalıştı , çok yoruldu. Onun da biraz dinlenmesi gerek. Haldun çok sevdiğim bir arkadaşım . Mektubu ofisime göndermiş daha zarfı açıp bakmadım'' dedi.

İstifasıyla gündem oluşturan Haldun Üstünel ise '' Şu an için sadece Futbol A. Ş'deki görevimden istifa ettim. Bundan sonra Futbol A. Ş'de alınacak hiçbir kararın altında benim imzam olmayacak. '' diye konuştu.

Başkan Adnan Polat'ın, Haldun Üstünel'in istifasını kabul etmesi beklenirken, yönetim kurulnda görüşlerini aldığımız bazı yöneticiler " Zaten uzun zamandır bir huzursuzluk vardı. Ancak Galatasaray'da herkesin çok yapacak işi var. Tek konu Üstünel'in istifası değil... Hayat devam ediyor, tranferler devam ediyor..." diye konuştular.

Bu arada Galatasaray'da Leo Franco'ya İspanya'dan talip çıktı. İspanyolların yüksek tirajlı gazetelerinden As Gazetesi Galatasaray'ın Arjantinli file bekçisine Hercules'in talip olduğunu ve istediği yüksek ücrette indirime gitmesi halinde Leo Franco'yla sözleşme imzalanacağını ileri sürdü.

Gazete haberinde Leo Franco'nun Galatasaray'la 2 yıl daha sözleşmesi bulunduğunu belirtirken sarı kırmızılıların bu oyuncuyu kadrosunda düşünmemesi nedeniyle bonservisinde kolaylık sağlayacağını ancak tek sorunun Leo Franco'nun Hercules kulübünden talep ettiği yüksek ücretin transferin önünde engel olabileceğini yazdı.

As Gazetesi Hercules'in Leo Franco'nun yanısıra Lazio'da forma giyen Bizarri'yle de ilgilendiğini ve hafta içinde iki kaleciden birinde karar kılacağını iddia etti.

Ligtv.com.tr - VideoHaber - Sihirbaz Üstünel istifa etti!

Profesyonelleşme adına yapıldıysa eğer iyi hoş.

Ama Adnan Sezgin'i sportif direktör yaparak profesyönelleştiğini sanan Adnan Polat'ın durumu cidden vahim o zaman.

allah askina bir defa da bi olaya dogru yorum yapin,maasallah her kafadan bir ses cikiyor, maksat yorum olsun ne olursa olsun, bilmiyorsaniz sorun, bilmemek ayip degil ögrenmemek ayip:

1) Adnan Sezgin Galatasarayin maasli calisani, yani profesyonel sözlesmeli bir isci

2) Haldun Üstünel ise Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi, yani profesyonel anlamda yapmiyor,gönülden yapiyor, zaten Baskan Polat her seferinde demiyor mu: Adnan Sezgin haftada 7 gününü Galatasaray icin harcayan biris, zaten normali de o cünkü Adnan Sezginin isi o,Haldun ise bunu kendi menfaati icin yapmiyor, genel kurulla gelen bir yönetici

Siz hala Adnan Sezgin, Haldun Üstünel kiyaslamasi yapin durun emi...hey allahim ya

Adnan Polat geçen sene Adnan Sezgin'i soyutladı yetkilerini elinden aldı ama Adnan Sezgin hiç bırakıp gitti mi ?

Bence burda sorgulanması gereken Haldun Üstünel'in pes etmesidir.

Daha istifayı bile kabul etmedi Adnan Polat.

İddia ediyorum Fener Stoch'u almamış olsaydı şuan hala Adnan Polat'ı seviyor olacaktınız.

"Transfer Nöbeti" adındaki konudaki manyaklığa bakarsak zaten çoğu kişinin takıma değil transfere aşık olduğu belli

Adnan Polat'a cephelenmeler üzücü

Üst Alt