her hastahanede bir imam projesi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

her hastahanede bir imam projesi

Senin şunu bilmen anlaman lazım..Millet tartışmanın ne kadar boş ve gereksiz olduğunu biliyorda o yüzden tartışmıyor..AKP döneminde yapılan icraatlerin haberlerini AKP tantanslı sitelerden koysam belli adamlar sadece eziklikten hakarete varan benzetmede bulunur..Kendi egonu boşuna tatmin etmeye çalışma..Sende bende Galatasaraylıyım..Niye birbirimize girelim siyasi sebep yüzünden..

Evet hakikaten ben kutuplaştırıyorum forum üyelerini özür dilerim. Ben hiçbir insana siyasi görüşünden dolayı hakaret etmem bu yüzden üstüme alınmıyorum ama insanların sana siyasi görüşünden dolayı hakaret etmelerini eleştirip, sonra sırf siyasi görüşlerinden dolayı ezik demen de cidden çok hoş olmuş.

Neyse bu konuyu açarken karar verdim kimseyle tartışmayacağıma o yüzden bu senden son alıntım bu konuda

Evet hakikaten ben kutuplaştırıyorum forum üyelerini özür dilerim. Ben hiçbir insana siyasi görüşünden dolayı hakaret etmem bu yüzden üstüme alınmıyorum ama insanların sana siyasi görüşünden dolayı hakaret etmelerini eleştirip, sonra sırf siyasi görüşlerinden dolayı ezik demen de cidden çok hoş olmuş.

Neyse bu konuyu açarken karar verdim kimseyle tartışmayacağıma o yüzden bu senden son alıntım bu konuda
Yanlış anlama ben Peygamber efendimiz hakkında yapılan dalgalarla bile normal bir şekilde tartışabiliyorum..Ama durup dururken muhalif yorumun için ben sana tahrik amaçlı benzetmede bulunuyorsam ben eziğim veya bana karşı böyle yapan olursa onlar eziktir...Siyasi görüşünden dolayı kimseye ezik demem..

Ee sadece eziklikten hakarete varan benzetmelerde bulunur falan diyerek ne yaptın sen şu an? Ayrıca bu forumda siyaset konuşulmasın diye zırlayanların hepsinin Ak olmasıda durumu açıklıyor zaten. Neyden rahatsız oluyorsunuz beyler? :asd22:

Konuşulsun arkadaş.. orda konuşma, burda konuşma, gazetelerin %90'ı zaten kökten dinci faşistlerin kontrolünde..

Mesela bugün Fransa'da yaşanan katliam da konuşulmalı.. nerde hoşgörü dini? Kimseyi kandırmayın.. Ne hoşgörüsü.. elinizde olsa her ses çıkaranı linç edersiniz..

Orda yazma, burda yazma.. Nerde okuyacak bu insanlar gerçekleri.. mümkün olan her yerde bu sapıklıklar dile getirilmeli..

Neymiş, hastanede imammış.. şimdi de hristiyanlığa özenmişler.. günah mı çıkaracak hoca orada..

Ee sadece eziklikten hakarete varan benzetmelerde bulunur falan diyerek ne yaptın sen şu an? Ayrıca bu forumda siyaset konuşulmasın diye zırlayanların hepsinin Ak olmasıda durumu açıklıyor zaten. Neyden rahatsız oluyorsunuz beyler? :asd22:
Emin ol ben hiçbirşeyden rahatsızlık duymuyorum..Sen neyin kafasını yaşıyorsun arkadaş..Her gün bir icraat haberini koysam birileri karşılıklı konular açmaya başlasa forum forum olmaktan çıkar..Bunu bile anlamaktan acizsin birde senin gibilerle tartışmaktan mı rahatsızlık duyacağım..Ezik olarak kimleri kasdettiğimi söyledim bak yukarda..Tartışmadan aciz anca hakaretle millete benzetmelerle aşağılayan zihniyete diyorum ben bunu..

Tartışmadan korkuyorlar diyorlar ya bakın Örnek olarak Serdar Demir..Gazetelerin %90'ı dincilerin elindeymiş..Bu kadar objektif yorum yapan biriyle ne tartışacam mesela..Tabiki millet görmezden gelir bunları..Zaman kaybı tartışma :asd22:

Zaman,Posta,Hürriyet,Sözcü,Cumhuriyet,Fox Tv,CNN Türk vs.. bunların alayı AKP muhalifi..

Şu yayın organının tek yaptığı dinlere ve peygamberlere karikatürlerle hakaret etmek..Bu tabiki öldürülmelerini meşrulaştırmaz çünkü gider İşid bunları öldürür sıonra Fransa terör adı altında genel olarak ırkçılığı anti islamcılığa her türlü desteği verir..Aynı Danıştay saldırısında olduğu gibi..AKP'ye kapatma davası açmadan önce şeriat tehlikesini göstermek için 28 Şubat'da oynanan oyunun bir benzeri..Veya 11 Eylül saldırısıyla Ortadoğu'da yapılacak savaşlar için milletin desteğini kazanma taktikleri..Bu oyunları 1000 defa gördük biz..

Sivas olaylari ve benzeri bircok katliam da hep bati ve Israil'in oyunlari zaten. Savundugunuz inanca sahip toplumlarin bilim, sanat, spor alanlarinda dunyanin gerisinde kalmis olmalari falan da hep batinin oyunlari. Ne kadar acinacak halde olduklarini anlamadan ve sorumlulugu baskalarina atmayi birakmadan duzelmez geriligi bu toplumlarin.

Imam konusuna gelirsek de imamlari doviz burolarina da atasinlar. Orda da insanlarin moral destege ihtiyaclari var.

Umarım Fransa tarihte görülmemiş derecede önlemlerle kendi ülkeleri yetmezmiş gibi göç ettikleri Avrupa'nın içine sıçmakta olan bu zihniyetlere haddini bildirir.. :)

Bize bakıp ders alsınlar.. hoşgörüsüz ve dayatmacı radikal zihniyetlere bizdeki gibi müsade edildiğinde ne kadar zulümkar olabileceklerini iyi kavrasınlar.. önlemlerini şimdiden alsınlar.. yoksa zorunlu din dersi veya zorunlu arapça dersleri ile karşılaşınca ağlamasınlar.. du bakalım daha neler zorunlu olacak..

Konuşulsun arkadaş.. orda konuşma, burda konuşma, gazetelerin %90'ı zaten kökten dinci faşistlerin kontrolünde..

Mesela bugün Fransa'da yaşanan katliam da konuşulmalı.. nerde hoşgörü dini? Kimseyi kandırmayın.. Ne hoşgörüsü.. elinizde olsa her ses çıkaranı linç edersiniz..

Orda yazma, burda yazma.. Nerde okuyacak bu insanlar gerçekleri.. mümkün olan her yerde bu sapıklıklar dile getirilmeli..

Neymiş, hastanede imammış.. şimdi de hristiyanlığa özenmişler.. günah mı çıkaracak hoca orada..

konuşuyorduk reis ama konuyu kitlediler geç kaldın

edit:kitleyende bir fransız,ironiye gel

Her konuda örnek aldigimiz Almanya'da durum nasil?

öncelikle belirteyimki bu konuda yazilan mesajlari okumadim. Almanyadaki hastanelerde bir cok rahibe görmek mümkün. Hatta yakin gelecekte Almanyada bir üniversitede "islami ilahiyat" bölümünü bitiren bir ögrenci hastanelerde görev alabilecek.

öncelikle belirteyimki bu konuda yazilan mesajlari okumadim. Almanyadaki hastanelerde bir cok rahibe görmek mümkün. Hatta yakin gelecekte Almanyada bir üniversitede "islami ilahiyat" bölümünü bitiren bir ögrenci hastanelerde görev alabilecek.

Herşeyini örnek alalım o zaman.. sadece dinci uygulamaları değil.. var mısın? Ben varım..

Mesela İngiltere'de resmi formlarda cinsiyetiniz sorusunun karşısında 3 cevap var..

- erkek
- kadın
- gey, lezbiyen..

Var mısın bunu da almaya.. varsan, ben de varım bütün dinci uygulamalara.. herkese özgürlük.. Almanya'da cem evi de yasak değil.. var mısın? Ben varım..

Avrupa'da bir sürü cami var.. bizde yeterince kilise yok.. rahiplerin parasını da devlet vermiyor.. var mısın onu da diyanet ödesin.. ben varım..

Özgürlükse herkese özgürlük.. yoksa laga luga yapmaya gerek yok..

Almanya ile falan kıyaslayan arkadaşlar çok merak ettiğim için soruyorum Almanya'da doktoru olmayan hastane var mı? Türkiye'de var bizzat gördüğüm için bunu rahatlıkla iddia edebiliyorum Uzman Hekim bulunmayan hastaneler var ve sen oraya imam atarsan bu halkla dalga geçmekten öteye gitmez Almanya'da öyle diye kıyaslamak kolay bizimde herşeyimiz tam olsun sonra oturup kıyaslayalım Avrupa'daki uygulamalarla, hastanelerin doktor ihtiyacı, sağlık personeli ihtiyacı varken sen tutup imam için bütçe ayırır imam atarsan bu seçim yatırımından ve boşa devlet yükünden öteye gitmez...

Ama halkımız nasıl olsa yiyor yeter ki miting meydanlarına çıksın "Efendim bunlar imamlara karşı desin, cehape zihniyeti desin" hemen gaza gelir aynı ağızdan konuşurlar. Kıyaslayanlardan biri de sormuyor ki devletin tek sorunu bu mu? Hastanelerin durumları nasıl? doktorları var mı? Asgari ücret durumu ne? Son 1 yılda hangi alanlarda atama yapılmış? Son 1 yılda kaç ilahiyat mezunu atanmış?

ne imami yav ne ise yariyor imam ise yarasa imam olmaz zaten
imamlara bosuna para veriyoz bizim imamlari almancilara gondersinler onlar versin parasini ben istemiyom

Lol o kadar imam hatip aciliyor oraya buraya, bunlari bir yere sikistirmali beyefendi. Insanlar imam hatip'e gitmmeden yakinda meslek sahibi olamiyacaklar.

Türkiye'de her hastaneye rahibe atansa emin ol bu kadar tepki çekmez. :D

Yolun yarısına gelmişsin ama daha bireylerin yaptığı eylemleri genellememek gerektiğini öğrenememişsin BROCAN.

Üst Alt