her hastahanede bir imam projesi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

her hastahanede bir imam projesi

Bu ülke bölünsün yazanlarında ne kadar boş oldugunu gördük arkadaşlar bunların ülke umrumda degil akp calıp cırpıyor neden biz iktidar degilizde biz calıp cırpmıyoruz diye kuduruyorlar. Ülkenin başında ki smaug hastalıgına yakalanmış ama sizinde ondan bi farkınız oldugunu sanmıyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alacagımızı aldık sanırım herkesin amaç niyet belli. Öpecegiz biz sizi az kaldı. İyi forumlar

Osmanlı'dan paşa paşa toprağını koparıp ülke kuran Sırplar ve Yunan'lıları öptüğün gibi mi?

Ben ülke bölünsün istemiyorum.. Bence Kürtlerin çoğu da istemiyor ama oralara gittim gördüm.. çoğu ayrılmak istese çin ordusu engel olamaz..

Malesef bölünmek isteyenlerin de planı aynı akp gibi sinsice.. önce özerklik istiyor ki yönetim ve alt yapı olarak hazırlansın..

Şu anda bölsek açlıktan ölürler zaten.. SSK'sını, bankaları ve bütün kurumları geri çeksen 200 sene kendilerine gelemezler.. Çoğunluğun böyle bir şeyi istemeyeceğine eminim..

Senin yaşındayken ben de cengaverdim.. yaşın ilerleyince heyecanın geçer..

Dövme fetvası ile uğraşan diyanet ne kadar gerekli, bunu sorgulamak lazım.. boş işlerle uğraşmasa diyanet ile derdim yok..

Belirli konularda fikrini belirtmeli kurulma amacı bu ama kimsenin ne yapacagınıda karışmamalı tabi o konuda katılırım,iyi yönlerinide görmek lazım bence,tvlerde milletin beynini yıkayan hocalarla kıyaslanırsa gayette gerekli bir kurum, bugün kü açıklaması önemli fransadaki katliam ile ilgili;

Diyanet'ten Paris katliamı açıklaması - Hürriyet GÜNDEM

Belirli konularda fikrini belirtmeli kurulma amacı bu ama kimsenin ne yapacagınıda karışmamalı tabi o konuda katılırım,iyi yönlerinide görmek lazım bence,tvlerde milletin beynini yıkayan hocalarla kıyaslanırsa gayette gerekli bir kurum, bugün kü açıklaması önemli fransadaki katliam ile ilgili;

Diyanet'ten Paris katliamı açıklaması - Hürriyet GÜNDEM

O açıklamayı dış işleri de yapabilirdi.. diyanet bence dinler arası uzlaşma sağlamalı ve her dinden temsilcinin yer aldığı bir kurum olmalı.. tek taraflı goy goy yapmamalı.. dövme fetvası veriyor.. inanmayan adama ne?.. kaldı ki ben kuran'ı baştan sona defalarca okudum, dövme ile ilgili ayet hatırlamıyorum.. varsa ve ben unuttuysam hatırlatan olursa sevinirim..

Dinde bile karşılığı tartışılabilecek bir konuda zırvalayan diyanet bence meşruiyeti sorgulanması gereken bir kurum haline gelmiştir..

İşin acı tarafı koskoca din işlerinden sorumlu kurum hz.tayyip a.s' nin keyfi ile fetva veriyor.. Tayyip'in dövme nefretini bilmeyen yoktur.. bizim dövmeli futbolcumuza nasıl fırça attığını hatırlayalım..

Şu anki diyanet iktidar partisi sözcüsü gibi çalışmaktadır.. gerçek anlamda özerk olmadıkça faydadan çok zararı olacaktır.. 35 yaşındayım hiç bir dönemde diyanetin bu kadar konuştuğunu hatırlamıyorum..

Üst Alt