İsmail Çokçalış İçin Temaslar Başladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İsmail Çokçalış İçin Temaslar Başladı

Terim'in yeni prensi! Temaslar başladı...
Henry Onyekuru ve Halil Dervişoğlu transferinde mutlu sona ulaşan Galatasaray'ın hedefinde bir de sağ bek var. Sarı kırmızılı takım Bursaspor'un genç futbolcusu İsmail Çokçalış'ı transfer etmek istiyor.

Galatasaray'da teknik heyet ve izleme heyetinin uzun süredir takip ettiği Bursasporlu İsmail Çokçalış için temaslar başladı.
Bursaspor'un parlayan oyuncusunun performansını ve meziyetlerini özellikle teknik direktör Fatih Terim'in çok beğendiği ifade edilirken, sezon sonunda Florya'ya getirilmesi hedefleniyor.

Bu sezon Bursaspor'da 16 resmi maça çıkan genç sağ bek 1 gol atıp, 1 asist kaydederken, Avrupa ekiplerinin de takibine girdi.

Özellikle bir Avrupa kulübünün İsmail'i ısrarla istediği öğrenilirken, Galatasaray şu an sezon sonu için bu transferdeki rakiplerinden bir adım önde duruyor.
Bursaspor kendi altyapısından yetişirdiği 2000 doğumlu futbolcudan iyi bir bonservis ücreti beklentisi bulunuyor.

Galatasaray'dan İsmail Çokçalış hamlesi! - Tüm Spor Haber

Süper ligde 0 gol 0 asist'i olan tarikla kıyaslayınca,
PTT Ligi'n de 1 gol 1 asist'in de tarık gibi pek bir numarası yok gibi görünüyor.

Terim'e, tekrar takımı vasatlarla doldurma fırsatı vermeyin.
Transfer değil istifa İstiyoruz!

Altyapı antrenörleri ve mentalitesini değiştirmediğimiz sürece daha çok elin potansiyeline milyonlar bayılırız.

Orta açabilen kimi alabiliyosanız alın kazma bek görmek istemiyorum artık gözlerime yazık.

Kör olmak istemiyorum

Üst Alt