# Lacina Traore - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Lacina Traore

[video=youtube;Rcf9sDH21WE]https://www.youtube.com/watch?v=Rcf9sDH21WE&feature=related[/video]

[video=youtube;LzCoJTdKB8I]https://www.youtube.com/watch?v=LzCoJTdKB8I&feature=related[/video]

Su iki videoyu izledim, la bu kadar teknik ve hizli biri oldugunu bilmiyordum.

Valla cok sasirdim ve kesinlikle olumsuz bakmiyorum artik.

Ben sandin Zigic gibi, Crouch gibi k.cini kipirdamayan biri.

Herif calim manyagi arti cok hizli ))))

Pino'nun uzun boylusu gibi geldi bana. Yürüyerek adam geçiyor, iki ayağını da iyi kullanabiliyor bunun yanında pres yapması ve mücadeleci olması çok iyi. Zayıf yönü bitirici vuruşları, ceza sahası içinde net vuruşları yok, Pino gibi uzaktan bombalamış bir-iki tane. İlk videoda 1.17'deki vuruşu bunu net belli ediyor, iyi golcü orada sol içle uzak direğe plaseyi çıkar Di Natale gibi.

Barosla beraber iyi ikili olurlar bence, asist özelliği de var iş yapar bizde. 20 yaşında henüz, bu yetenekte, özellikte bir oyuncuyu alma fırsatımız varken kaçırmamak lazım..

lukaku türkiye'ye gelmez ayrıca sponsorlar sadece herkesin tanıdığı isimlere sponsor olur. sen bir kahveye git lukaku de kimse tanımaz. sponsorlar herkese hitap etmek ister.

traore ihtiyaçlarımızı karşılar. umarım gelir.

lacina cluj değilde anderlect veya fransa liginde veya italyanın vasat bir takımında olsaydı en az lukaku kadar değer biçilirdi onun için 3-4 milyon euro verilip alınır adam 3 senede 2 kez şampiyonlar ligine gitmişler 6 maç oynamış elit maç tecrübesi geçen sene uefadada tüm maçlardada oynamıştı.Cluj iyi takım Lacina'yı cluj'de diye beğenmeyenler sanki biz her sene avrupaya gidiyozda 6 senemi oldu şampiyonlar ligine gidemediğimiz sayamıyorum.Cluj diye küçümsediğiniz klüp 3 senede 2 kere şampiyonlar ligi 1 kere uefaya gittiler roma,chelsea vs klüplerle mücadele ettiler culio ve lacina traore takımın en iyi adamlarının başında geliyor bizde karpty lviv'e eleniyoruz ve bu kadar maç tecrübesi olan adamı ve iyi bir adamı beğenmemek şaşıryorum size.Bence kaçırılmaması gereken bir isim madem çok biliyonuz siz geçin klübün başına lukaku bu yaşta türkiyeye gelmez adamı devler istiyor 25 milyondan açıyorlar kapıyı lacina traore en az lukaku kadar kaliteli bir oyuncu alınırsa eğer göreceksiniz nasıl bir futbolcu olduğunu bikere izledinizmi adamıda konuşuyonuz arkadaş anca sallayın izlemediğiniz oyunculara

bakın culio'nun avrupa maçları

2 sezon Şampiyonlar ligi 12 maç 12 maç ilk 11 3 gol 3 sarı

1 sezon Uefa avrupa ligi 6maç 6 maç ilk 11 1 gol

lacina traore'nin avrupa maçları

1 sezon Şampiyonlar ligi 6 maç 6 maç ilk 11 2 gol 2 sarı yıl 2010 yaş 20

1 sezon uefa avrupa ligi 6 maç 4 maç ilk 11 2 gol 1 sarı yaş 19

romanya liginin geçen sene devre arası ve bu sene istatislikleri tutuluyo maçkolikte sadece gösteriyor

Lacina Traore

1 sezon romanya ligi 25maç 21 maç ilk 11 15 gol 6 sarı 4 kırmızı

juan culio

1 sezon romanya ligi 36 maç 36 ilk 11 7 gol

yani takımın en iyileri alınırsa çok yararlı olur

yani

lacina cluj değilde anderlect veya fransa liginde veya italyanın vasat bir takımında olsaydı en az lukaku kadar değer biçilirdi onun için 3-4 milyon euro verilip alınır adam 3 senede 2 kez şampiyonlar ligine gitmişler 6 maç oynamış elit maç tecrübesi geçen sene uefadada tüm maçlardada oynamıştı.Cluj iyi takım Lacina'yı cluj'de diye beğenmeyenler sanki biz her sene avrupaya gidiyozda 6 senemi oldu şampiyonlar ligine gidemediğimiz sayamıyorum.Cluj diye küçümsediğiniz klüp 3 senede 2 kere şampiyonlar ligi 1 kere uefaya gittiler roma,chelsea vs klüplerle mücadele ettiler culio ve lacina traore takımın en iyi adamlarının başında geliyor bizde karpty lviv'e eleniyoruz ve bu kadar maç tecrübesi olan adamı ve iyi bir adamı beğenmemek şaşıryorum size.Bence kaçırılmaması gereken bir isim madem çok biliyonuz siz geçin klübün başına lukaku bu yaşta türkiyeye gelmez adamı devler istiyor 25 milyondan açıyorlar kapıyı lacina traore en az lukaku kadar kaliteli bir oyuncu alınırsa eğer göreceksiniz nasıl bir futbolcu olduğunu bikere izledinizmi adamıda konuşuyonuz arkadaş anca sallayın izlemediğiniz oyunculara

bakın culio'nun avrupa maçları

2 sezon Şampiyonlar ligi 12 maç 12 maç ilk 11 3 gol 3 sarı

1 sezon Uefa şampiyonlar ligi 6maç 6 maç ilk 11 1 gol

lacina traore'nin avrupa maçları

Kendi kendine gelin güvey olmuşsun. Sen izledin mi peki bu elemanı hiç?

Kendi kendine gelin güvey olmuşsun. Sen izledin mi peki bu elemanı hiç?

evet bu sezon iddaa oynuyorum ben şampiyonlar ligi maçlarında kaç kere izledim roma-cluj bayern -cluj maçları hepsini izlemiştim hatta clio'da bayern maçında gol atmıştı hatta cluj-roma romanyadaki maçta üst verdiydim 1.75 oran vardı maç 1-1 bitti lacina iyi oynadı mexes'i madara etti yani clio ve lacinayı defalarca izledim biyerimden sallamıyorum

İŞTE BOMBALAR

Galatasaray transferde noktayı koymaya hazırlanıyor

Spor- 00:42 | 15 Ocak 2011

Culio ve Kazım'dan sonra Steaua Bükreş ile yollarını ayıran Kolombiyalı kaleci Zapata'nın işini bitiren sarı-kırmızılıların, Anderlecht'in Arjantinli ön liberosu Lucas Biglia'da da sona yaklaştığı öğrenildi.

Daha önce Belçika ekibiyle anlaşan ancak banka teminatına takılan Sportif Direktör Adnan Sezgin'in aradaki pürüzleri giderdiği ve anlaşmanın an meselesi olduğu kaydedildi. Bir taraftan da Misimovic'i Rus kulüplerine satarak kontenjan açmak isteyen Aslan, forvet konusunda ise temaslarını sürdürüyor.

Cluj kulübü, Galatasaray'ın da ilgilendiği Fildişi Sahilli golcüsü Lacina Traore'yi satmaya karar verdi. Genç forveti için, istedikleri bedelin verilmesi halinde satabileceklerini belirten kulüp başkanı Luliu Mureşan, sarı-kırmızılıların da dahil olduğu pek çok kulübün kadrosuna katmak için çabaladığı oyuncunun fiyatını da açıkladı. Sport.ro internet sitesine konuşan Mureşan, 5 milyon euroluk teklif gelmesi halinde 20 yaşındaki futbolcuyla yollarını ayıracaklarını bildirdi.

İŞTE BOMBALAR - Milliyet.com.tr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt