M.Demirkol: "Sneijder, metodlarıyla dalga geçiyor " - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M.Demirkol: "Sneijder, metodlarıyla dalga geçiyor "

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Selcuk yapsa, "çeteci" oluyor (bkz: prandelli)
Sneijder yapınca "helal olsun" xD
çünkü sneijder çetecilik yapmıyor, yanına bazı adamları toplamıyor veya bazı t.direktörler döneminde yatıp onu sabote etmiyor sadece kulübü ve taraftarı için üzüldüğü için dayanamayıp tek başına bi birey olarak aklından geçenleri özgürce bi şekilde söylüyor.

Bıraksana ya şu geri kafalı hoca ve yerli yabancı ne kadar vurdumduymaz adam varsa dövse yeridir.Bu kadar rezil bir oyun oynanmaz.Sneijder bile bu formanın ne kadar kutsal oldugunu anlamış.Bizim yerliler hala laylaylom havasında

Ben Selçuk'a da çeteci demedim ama Sneijder Denizli'ye bunu yaptıysa helal olsun tabi.

Sneijder ve Muslera bütün takımı sıra dayağına çekip yüzlerine tükürseler haklılar.
Ben zaten sneijder haklı/haksız demedim, yalnizca birine çeteci diyenlerin otekisine helal olsun demesindeki tutarsızlığı açığa vurdum.

onun dışında sneijder'in bunu yapması bence de olumlu (tıpkı selçuk & prandelli gibi) ama bir futbolcunun antrenörünü yönetime şikayet etmesi ne kadar etiktir tartışılır tabi..

Futbol anlayışı 30 yıl öncede kalmış yardımcı antrenörü bile gereksiz bulan bir teknik direktörle Sneijder gibi bir profesyonelin anlaşması çok da mümkün değil zaten.

Adam futbolun zirvesini görmüş ya ne yapacaktı?

Son düzenleme:
Ben zaten sneijder haklı/haksız demedim, yalnizca birine çeteci diyenlerin otekisine helal olsun demesindeki tutarsızlığı açığa vurdum.

onun dışında sneijder'in bunu yapması bence de olumlu (tıpkı selçuk & prandelli gibi) ama bir futbolcunun antrenörünü yönetime şikayet etmesi ne kadar etiktir tartışılır tabi..

Etikte whistleblowing diye bir kavram da var. Eğer ortada bir usulsüzlük varsa veya uygulamaların takıma zarar vermesi söz konusuysa bunu bir üst merciye - yönetim oluyor bu durumda - bildirmesi Sneijder'i kötü yapmaz. Aksine takımın iyiliğini düşündüğünü anlarız. Takımın geri kalanı gibi 'azıcık aşım ağrısız başım' diyip "rızkına" da bakabilirdi :)

Etikte whistleblowing diye bir kavram da var. Eğer ortada bir usulsüzlük varsa veya uygulamaların takıma zarar vermesi söz konusuysa bunu bir üst merciye - yönetim oluyor bu durumda - bildirmesi Sneijder'i kötü yapmaz. Aksine takımın iyiliğini düşündüğünü anlarız. Takımın geri kalanı gibi 'azıcık aşım ağrısız başım' diyip "rızkına" da bakabilirdi :)

haklısin ama bu tanı da bazı soruları sorabilme hakkını doğuruyor;

uygulamaların takıma zarar verir nitelikte olduğunun kararını kim veriyor?

bu belirlemeyi, bir futbolcunun yapması ne kadar doğru?

mesela x futbolcu "takıma zarar veriyor" diye dusunurken, y furbolcu da "hayır bu metod oldukça sağlıklı ve yararlı" diye dusunurse ne olacak?
bu argüman anca eğer "takımın ortak kararı" ise uygun zemine oturabilir.

Son düzenleme:
Şimşekleri leşçuğun üzerinden çekmek için sneijderi ne kadar atsanızda ortaya sizin gibi o satılık kalemlerin bir daha galatasaray ile alakası kalmayacak.

Başlığı açanı iyi analiz edin sevinerek paylaşmıştır kesin Sneijderle ilgili olumsuz haber var ya selçuk olsa aynı hassasiyeti göstericekmiydi acaba .. ama rahat olun görüyoruz bunları ve not ediyoruz !

haklısin ama bu tanı da bazı soruları sorabilme hakkını doğuruyor;

uygulamaların takıma zarar verir nitelikte olduğunun kararını kim veriyor?

bu belirlemeyi, bir futbolcunun yapması ne kadar doğru?

mesela x futbolcu "takıma zarar veriyor" diye dusunurken, y furbolcu da "hayır bu metod oldukça sağlıklı ve yararlı" diye dusunurse ne olacak?
bu argüman anca eğer "takımın ortak kararı" ise uygun zemine oturabilir.

uygulamanın takıma zarar veriyor nitelikte olduğunun kararının kim mi veriyor?

Takım kaç puanda ligde kaçıncı sırada yeterli bir nitelik değil mi ?

Yerli tayfa maç kasedi bile izlemeye üşeniyordu Prandelli zamanında

Onların eleştirisinden ne bekleyeceksin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt