M.Demirkol: "Sneijder, metodlarıyla dalga geçiyor " - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M.Demirkol: "Sneijder, metodlarıyla dalga geçiyor "

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet de, ne alaka? adam diyorki video analizlerinden selçuk memnun değildi ama sneijder memnundu.Sneijder yedek kaldığına gore demek ki Sneijder de memnun değilmiş diyorum ben de. :)

Video analiz gazete haberiydi hicbir futbolcunun adi gecmedi haberde dedin.

O haberden sonra selcuk kadroya giremedi Arsenal macinda,ayni mantik iste.

Yav he."İşine gelmeyince" haberlere "yalan", "algı" bilmem ne de, "işine gelince" de video analiz haberini önüme koy.

"Gayet ortadaydı" Nerede gayet ortadaydı?He, Trabzon maçında yedek bıraktığı Sneijder için konuşuyorsan, gayet ortadaydi, evet :)
Acaba niye o maç Sneijder yedekti ki? Video analizlerinden mi memnun değildi acaba?
"Yalan", "algı" dedigim tek biseyi getir koy onume hadi koyabiliyosan da o lafini afiyetle yiyebiliyor musun gorelim.

Yeteri kadar aciklamisim zaten. Takimda borusu otenler, bu haberi medyaya servis edebilecekler, haberde isimlerinin gecmemesini isteyecekler de zeka seviyen kadar ortada zaten.

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

Sneijder sevicilere duyurulur:
Melo'nun gitmesini isteyen de, Prandelli ile problemler yaşayan da Sneijder'di, yalnizca yerliler degildi. En azından "yerliler istemediği için prandelli ve melo gönderildi" demeyi kesin artık.

Melo'nun gitmesini isteyen de, Prandelli ile problemler yaşayan da Sneijder'di, yalnizca yerliler degildi. En azından "yerliler istemediği için prandelli ve melo gönderildi" demeyi kesin artık.

He ya medyada futbol programlarında oyuncular Melo'dan çok rahatsızdı falan diyen de Sneijder'in abileri zaten.

Şimdi de aynı şeyleri Sneijder için demeye başladılar ne hikmetse.

Kesin Sneijder kendi kendisini istemiyordur takımda senin mantığına göre.

Evet de, ne alaka? adam diyorki video analizlerinden selçuk memnun değildi ama sneijder memnundu.Sneijder yedek kaldığına gore demek ki Sneijder de memnun değilmiş diyorum ben de. :)
Gorunen o ki dunyanin en onemli analist hocalariyla calismis, profesyonelligi ust duzeyde olan bi futbolcunun analizlerden rahatsiz olabilecegini kurgulayacak beyin kivrimlarin mevcut.

melonun gitmesini isteyen sneijder miydi hiç güleceğim yoktu :D kim veriyor bu bilgileri sana çok merak ettim fotomaçtan falan mı okudun ?

"Yalan", "algı" dedigim tek biseyi getir koy onume hadi koyabiliyosan da o lafini afiyetle yiyebiliyor musun gorelim.

Yeteri kadar aciklamisim zaten. Takimda borusu otenler, bu haberi medyaya servis edebilecekler, haberde isimlerinin gecmemesini isteyecekler de zeka seviyen kadar ortada zaten.

https://www.gscimbom.com/forum/f29-turgay-vardar-medya-haberler-forumu/sneijder-cildirdi-134345/

Al, bu mesajını da hafızana at canımın içi, tamam?

Görülüyor ki, futbolcunun, "video analizlerinden memnun değiliz" şeklinde gazeteciye haber yaptırdigini düşünebilecek kadar beyin kıvrımların mevcut. Futbolcu haber yaptırsa öyle mi haber yaptırır? Hahaha, zekaya bak ya.

Bu adama laf anlatılmıyor, anca laf sokuluyor :)

Son düzenleme:
He ya medyada futbol programlarında oyuncular Melo'dan çok rahatsızdı falan diyen de Sneijder'in abileri zaten.

Şimdi de aynı şeyleri Sneijder için demeye başladılar ne hikmetse.

Kesin Sneijder kendi kendisini istemiyordur takımda senin mantığına göre.
Sneijder rahatsızdı;
Melo'nun Anderlecht maçı sonrası uclu çektirmesi
Ayrıca Erman Toroglu'na Sneijder, "Melo tribune oynayan biri" demiş.

https://www.gscimbom.com/forum/f29-turgay-vardar-medya-haberler-forumu/sneijder-cildirdi-134345/

Al, bu mesajını da hafızana at canımın içi, tamam?

Görülüyor ki, futbolcunun, "video analizlerinden memnun değiliz" şeklinde gazeteciye haber yaptırdigini düşünebilecek kadar beyin kıvrımların mevcut. Futbolcu haber yaptırsa öyle mi haber yaptırır? Hahaha, zekaya bak ya.

Bu damat laf anlatılmıyor, anca laf sokuluyor :)
Olaya "yalan" dememişim. Verilen bilginin, olay detaylarının eksik olduğunu ima etmişim. Bunu algılayamamana şaşırmadım tabi ki de. Dakikalarını harcamışsın ama karavana, yazık.

Nasıl yaptırır? "Video analizden şikayetçiyiz, bunun üzerine haber yap, ismimiz geçmesin" ricasına tamamen uygun haber.

Bi de laf soktuğunu sanıyorsun ya acayip komiksin.

Olaya "yalan" dememişim. Verilen bilginin, olay detaylarının eksik olduğunu ima etmişim. Bunu algılayamamana şaşırmadım tabi ki de. Dakikalarını harcamışsın ama karavana, yazık.

Nasıl yaptırır? "Video analizden şikayetçiyiz, bunun üzerine haber yap, ismimiz geçmesin" ricasına tamamen uygun haber.

Bi de laf soktuğunu sanıyorsun ya acayip komiksin.

Hahaha, kıvırısa gel, 'zıctım zıvıyorum'.
:)
"Hadisenin bu şekilde vuku bulduğundan şüphemiz yok, her normal insan fotoğrafı çekilince çıldırır zaten " demek, haberin içeriğini bariz bir şekilde yalanlamak anlamına gelir ki bunu anlamak için bilim adamı olmaya gerek yok.eksik olduğunu ima etmismis, kıvır kıvır.

Hiç kafan mı basmıyor? Sen
futbolcu olsan ve teknik direktörünü istemesen, "bize video analizlerini izlettiriyor ama biz istemiyoruz" şeklinde haber mı yaptirirsin? :)
Bu haber bir kere net şekilde futbolcuyu taraftarların önüne atıyor ki malum haberi tekrar okudum; içerisinde "antrenman suresi uzuyor, bu yüzden futbolcular rahatsız" gibi tamamen taraftar ile futbolcuyu karşı karşıya getirecek bir nitelik taşıdığı da açık şekilde belli oluyor. Futbolcunun böyle bir haber yaptırması için gerizekalı olması lazım.Yok eger futbolcu gerizekalı değilse, bu haberi futbolcunun yaptırdığına inananların normal bir zekâya sahip olmaması lazım.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt