M.Demirkol: "Sneijder, metodlarıyla dalga geçiyor " - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M.Demirkol: "Sneijder, metodlarıyla dalga geçiyor "

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Boş konuşmayın. Sneijder tweet attı. DEnizli ile ilgili medya dötünden uyduruyor dedi. Konunun kilitlenip Sneijder'i harcamak isteyenlere prim verilmemesini talep ediyorum.

Wesley Sneijder ‏@sneijder101010 32 dk.32 dakika önce
Turkish media is making a bullshit story. I never had an interview about #MustafaDenizli. I would never do this as I respect him! Thank you.

Selçuğun yan hesabı troll emin'i ne zaman şutlamayı düşünüyorsunuz ? Galatasaray şutlayamıyor bari siz şutlayın beyler. trolsün falan ama arkandan konuşmayayım sektör git selçuğun evinin önünde saçmala

Hahaha, kıvırısa gel, 'zıctım zıvıyorum'.
:)
"Hadisenin bu şekilde vuku bulduğundan şüphemiz yok, her normal insan fotoğrafı çekilince çıldırır zaten " demek, haberin içeriğini bariz bir şekilde yalanlamak anlamına gelir ki bunu anlamak için bilim adamı olmaya gerek yok.eksik olduğunu ima etmismis, kıvır kıvır.

Hiç kafan mı basmıyor? Sen
futbolcu olsan ve teknik direktörünü istemesen, "bize video analizlerini izlettiriyor ama biz istemiyoruz" şeklinde haber mı yaptirirsin? :)
Bu haber bir kere net şekilde futbolcuyu taraftarların önüne atıyor ki malum haberi tekrar okudum; içerisinde "antrenman suresi uzuyor, bu yüzden futbolcular rahatsız" gibi tamamen taraftar ile futbolcuyu karşı karşıya getirecek bir nitelik taşıdığı da açık şekilde belli oluyor. Futbolcunun böyle bir haber yaptırması için gerizekalı olması lazım.Futbolcu eğer gerizekalı değilse, bu haberi futbolcunun yaptırdığına inananların normal bir zekâya sahip olmaması gerek.
Onu ima ettigimi anlamayan tek insan müsveddesi sensin galiba. Seni inandırma gibi bi amacım da yok, anlama kapasitenin bu kadar kısıtlı olması beni alakadar etmez.

Türkiye'de taraftarın geldiğinden beri başarısız olmuş, daha önce tanımadığı bi İtalyan hocanın mı yoksa kulüple başarılar yaşamış, "Galatasaraylı" futbolcuların mı arkasında olacağını haberi servis ettirenler gayet iyi biliyor. Senin kafansa kumun içinde.

_

Neyse senin bomboş mesajlarına ayıracak vaktim yok şu an için. Neyin ne olduğu ortada.

dalga geçiyorsa ki umarım geçmişir doğru olanı yapmış uzatmaya gerek yok. diğer ruhsuzlar gibi el altından yapmamıştır.

Onu ima ettigimi anlamayan tek insan müsveddesi sensin galiba. Seni inandırma gibi bi amacım da yok, anlama kapasitenin bu kadar kısıtlı olması beni alakadar etmez.

Türkiye'de taraftarın geldiğinden beri başarısız olmuş, daha önce tanımadığı bi İtalyan hocanın mı yoksa kulüple başarılar yaşamış, "Galatasaraylı" futbolcuların mı arkasında olacağını haberi servis ettirenler gayet iyi biliyor. Senin kafansa kumun içinde.

_

Neyse senin bomboş mesajlarına ayıracak vaktim yok şu an için. Neyin ne olduğu ortada.

provakatörlere ceza verilmiyor mu? adamın niyeti en başından belli. Aydın Aslan ile birlikte(belki de aynı kişilerdir) forumu trollüyorlar. Siz hala cevap verme telaşındasınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt