M.Demirkol: "Sneijder, metodlarıyla dalga geçiyor " - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M.Demirkol: "Sneijder, metodlarıyla dalga geçiyor "

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haklısin ama bu tanı da bazı soruları sorabilme hakkını doğuruyor;

uygulamaların takıma zarar verir nitelikte olduğunun kararını kim veriyor?

bu belirlemeyi, bir futbolcunun yapması ne kadar doğru?

mesela x futbolcu "takıma zarar veriyor" diye dusunurken, y furbolcu da "hayır bu metod oldukça sağlıklı ve yararlı" diye dusunurse be olacak?

Kendi menfaati için yapıyor olsa eleştiri haklı olabilir. Ancak Denizli'nin kalmasının veya gitmesinin Sneijder'e herhangi bir getirisi olacağını düşünmüyorum. Whistleblowing dememin sebebi de o. Diğer türlü gammaz durumuna düşersin. Geçmişte örnekleri bolca mevcut :) Sorular x veya y bir futbolcu için doğru olabilir ama Sneijder gibi dünya çapındaki bir tecrübenin gözlemleri ve yorumlarını her yönetim dikkate almalıdır diye düşünüyorum.

Melo'yu gönderdiniz, sıra Sneijder'e mi geldi aziz'in köpekleri. Her yerde Sneijder'i karalayacak haberler var. Galatasaray düşmanları. Selçuk denen organizmaya tek bir eleştiri dahi yok. Diğer yerlilere hiç bir laf yok. Sneijder Carole Chedjou Jose Denayer aleyhine onlarca haber.

Ben zaten sneijder haklı/haksız demedim, yalnizca birine çeteci diyenlerin otekisine helal olsun demesindeki tutarsızlığı açığa vurdum.

onun dışında sneijder'in bunu yapması bence de olumlu (tıpkı selçuk & prandelli gibi) ama bir futbolcunun antrenörünü yönetime şikayet etmesi ne kadar etiktir tartışılır tabi..
Tutarsızlıkla alakası yok. Selçuk ve tayfasının Prandelli döneminde video analiz seyretmekten ne kadar şikayetçi olduklarını okuduk. Bu herifler keyiflerine müdahale edildiği için rahatsız oldular. Sneijder'in rahatsızlığı keyifle alakalı değil, tam tersi.

Yahu dünyanın en büyük hocalarıyla çalışmış bir adam antreman metotlarıyla dalga geçiyorsa bi durup düşünmek lazım.

Kesinlikle adam resmen sana geri kafalısın eski yıllarda kalmışsın diyor.İnsan oturur düşünür.Ama bizde kendini sorgulama gibi bir olay yok.Ben bilirim ben yaparım benim dogrularım dityen var hep.Bu yüzden bir baltaya sap olamıyoruz.Hocası da oyuncusu da hep aynı kafa

Tutarsızlıkla alakası yok. Selçuk ve tayfasının Prandelli döneminde video analiz seyretmekten ne kadar şikayetçi olduklarını okuduk. Bu herifler keyiflerine müdahale edildiği için rahatsız oldular. Sneijder'in rahatsızlığı keyifle alakalı değil, tam tersi.
Video analizi sadece bir gazete haberiydi ve hiçbir futbolcunun ismi geçmiyordu.

Scolari döneminde Chelsea'nin yıldızları da aynı tutumu göstermişti.

Bunlar takıma sahip çıkan, takımın geleceğini düşünen adamlar.

Maç tekrarını izlemem, analiz gereksiz, çift idman da neymiş kafasıyla karıştırmayınız.

Şu algıyı yaratmayı o kadar iyi biliyorlar ki.. Zaten ölmüş bitmiş durumda galatasaray , mali kriz desen uefa teperlerinde, öyle yıldızlar filan da getirmezler , bide bunlar üstüne sneijder muslera filan da ayrılırsa, bunlar yeniden toparlanana kadar biz farkı kapatıp öne geçme şansını yakalarız diye bastırıyor dört bir koldan ölü sevici febe medyası.. bide böyle sakin , elit , çok bilmiş , tarafsız havalar filan.. sizin ciğerinizi biliriz , en tarafsızınız fırsatını yakaladımı bi, adidas logosunu gömlek altından göstermekten çekinmez. gün bu gün bu şeref yokunları için..

"İşime gelmiyor" desene şuna... Video analizlerinden kimlerin şikayetçi olduğu gayet ortadaydı (bkz: borusu ötenler), bunu anlamanın binbir türlü yolu var.
Yav he."İşine gelmeyince" haberlere "yalan", "algı" bilmem ne de, "işine gelince" de video analiz haberini önüme koy.

"Gayet ortadaydı" Nerede gayet ortadaydı?He, Trabzon maçında yedek bıraktığı Sneijder için konuşuyorsan, gayet ortadaydi, evet :)
Acaba niye o maç Sneijder yedekti ki? Video analizlerinden mi memnun değildi acaba?

Yav he."İşine gelmeyince" haberlere "yalan", "algı" bilmem ne de, "işine gelince" de video analiz haberini önüme koy.

"Gayet ortadaydı" Nerede gayet ortadaydı?He, Trabzon maçında yedek bıraktığı Sneijder için konuşuyorsan, gayet ortadaydi, evet :)
Acaba niye o maç Sneijder yedekti ki? Video analizlerinden mi memnun değildi acaba?

Selcuk da Arsenal macinda yedekti Prandelli döneminde

Bir daha Italyan TD istemiyoruz diyen Sino´nun menejeri degil miydi ? Melo ile arasindaki tartismalarda, Prandelli Melo´yu tercih ediyor, diyen yine Sino´nun menejeri degil miydi ? Selcuk felanda sikinti yasamistir elbet, ates olmadigi yerden duman cikmaz. Ama birakin bu takim ici bölücülügü artik, Millet Galatasaray´dan sogdu resmen bu zihniyet yüzünden. Kendi takimini destekleyemeyecek hale geldi insanlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt