Mahmut Recevik: “Bugünkü toplantıda 7 yönetici, Başkan Mustafa Cengiz’e istifa etmesini önerdik" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mahmut Recevik: “Bugünkü toplantıda 7 yönetici, Başkan Mustafa Cengiz’e istifa etmesini önerdik"

Clubhouse'ta söylemiş deniyor.

Clubhouse | Mahmut Recevik: “Bugünkü toplantıda 7 yönetici, Başkan Mustafa Cengiz’e istifa etmesini önerdik. Salı günü başkanın TV’deki konuşmaları beğenmediğimiz bir tutumdu. Pazartesi günü bir dernekte yaptığı konuşmalar ve bunların gazeteye yansıması da rahatsız ediciydi.”

Mahmut Recevik: “Mustafa Cengiz ise istifa etmeyeceğini, aday olacağını ve seçimi kazanacağını söyledi. Ben de kendisine seçim kazanmasının mümkün olmadığını söyledim. Diğer yönetici arkadaşlarımın da görüşleri benimle aynı.”

Mahmut Recevik: “Yönetimin içinden bir aday çıkarsa o isim Abdurrahim Albayrak olur diye düşünüyorum.”

Seçim kazanacakmış bok kazanırsın sen seçim. Sende gideceksin Fatih Terim'de gidecek. Galatasaray taraftarını 2 yıldır üzüntüden perişan ettiniz. Birisi transferleri devre arasına bırakır diğeri evinde Rize'den 4 gol yer. Gidin kardeşim yahu bırakın yakasını şu camianın.

galatasaray-da-albayrak-ve-ali-durust-surprizi_fa9fd.jpg

Koltuk sevdası diye bir şey gerçekten varmış
Hiç beklemediğin insanlar hiç beklemediğin davranışlar sergileyebiliyor zamanla

Üst Alt