Nihat Kırmızı: "Galatasaraylıları sosyal medyada Fenerbahçeliler ve Beşiktaşlılar gaza getiriyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nihat Kırmızı: "Galatasaraylıları sosyal medyada Fenerbahçeliler ve Beşiktaşlılar gaza getiriyor"

FJPqtWXXsAMxve6

Galatasaray yöneticisi Nihat Kırmızı, Hatayspor maçından sonra açıklamalar yaptı.

Nihat Kırmızı: "Hakemler hakkında çok şey söylemek isterim ama taraftarlarımıza ve spor camiasına bırakıyorum."

Nihat Kırmızı: "Hakemler konusunda TFF'yi göreve çağırıyorum. Biz adaletli yönetim istiyoruz. Galatasaray, Türkiye ve dünyanın en büyük camialarından. Kimse Galatasaray'la oyun oynamasın. Pişman olurlar!"

Nihat Kırmızı: "Türk futbolunun % 70 i 80 i Galatasaray dan ibarettir"

Nihat Kırmızı: "Bence en çok bugün Fatih hoca kazanmamızı isterdi. Bundan sonraki maçlarımızı da en çok Fatih hoca kazanmamızı ister. Çünkü Fatih hoca, Galatasaraylı. Herkes kadar Galatasaraylı, belki de herkesten daha fazla."

Nihat Kırmızı: "Fatih hocayı seviyoruz. Bazen yol ayrılıkları oluyor. Düşmanlık gibi algı yaratılıyor. Büyük ayrılık gibi görünmesin. Fatih hocamız bundan sonra da büyük hizmetler verecektir."

Nihat Kırmızı: "Galatasaraylıları sosyal medyada Fenerbahçeliler ve Beşiktaşlılar gaza getiriyor. Operasyon yapacağız diyorlar."

Nihat Kırmızı: "Hakemler konusunda TFF'yi göreve çağırıyorum. Biz adaletli yönetim istiyoruz. "

Nihat Kırmızı: "Galatasaray haksızlığa uğrarsa herkes bunun bedelini öder. Türk futbolunun %70, %80'i Galatasaray'dır. Biz olmazsak Avrupa'ya takım gönderemeyiz."

Nihat Kırmızı: "Takımın herhangi bir maaş sorunu yok. Birileri bunu yazmaya çalışıyor."

böyle bir yöneticimiz mi varmış ilk kez görüyorum. Ama yine yaparız ederiz lafları yapamıyorsunuz arkadaşım yapamıyorsunuz.

şu maçtan sonra , özellikle bu maç hakemi için ...

çok kibar konuştu sayılır ... çok çok daha sert olması lazımdı hakem konusunda

Üst Alt