Oğulcan’ın Sözleşmesi Uzatılmadı - Sözleşme Feshedildi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oğulcan’ın Sözleşmesi Uzatılmadı - Sözleşme Feshedildi!

Neden by olsun, forvet rotasyonumuz (özellikle gençler açısından) çok mu geniş biri gelirken diğerini yollayalım? Oğulcan kanttaı da rotasyona sokulabilecek bi oyuncu. İyi kötü bişey diyemem ama Fatih hocam 6 sene önce de istemişti

Ali Yavuz Kol, Kanat oynamaz buraya yaziyorum.
Gercekten Ogulcani Transfer ederlerse, Ben olsam giderim.

Falcao
Ogulcan
Adem

FT rotasyon yapsaydi eger, nerde Yunus ?

Ali Yavuz Kol atdigi golleri hep Forvet oldugunda, kanatda kayboluyor maclarini seyretmeni tavsiye ederim Renktas.

ne ogulcan askiymis anlamıyorum. Komşunun tavuğu niye bize değerli geliyor emreyi alıyoruz iste kanat forvet bölgesine.
3. yedek mi yapacaksın 3.yedesk için alt yapi niye var kardeşim, sırf hocanın aklında kaldı diye oyuncu alıyoruz.
25 yaşındaki adamdan ne bekliyoruz patlasin elslem topcu görsün mu?
Ahmet denilen ise yaramaz tüm gençlerin onunde ytmezmis gibi yazın Semih kazığını çıkacaklar.
Selcukmdenen moruk tüm gençlerin önünde simdi oraya da aytaç falan birini bulup alacaklar.

ya kardeşim bu çocuklar niye guvensinler sana hoca olarak ben saygı duymam emin olun isterse dünyanın en basarili hocası olup her sene kupaları alsın emin denen çocuğun yerinde olsam ve ben dururken taylan stopere geçse inanın saygı falan duymam. Ayni şey ozanda oldu kazayla oynatıldı çocuk sonra iş hazır değil o yüzden oynatmiyora geldi. Kusura bakmayın galatasaray yedek kulübesinde olup hazır olmayan oyuncunun bu kulubede isi yok oyuna sokmayacaksan yer işgal etmeyeceklr.

Bakin beşiktaşlı ridvana sarachi denilen denemeyi top diye oynar herif bir müdahale etti temiz bir şekilde çekti topu.
Kalelerinde 3.kaleci var daha gol yemedi. Kendi elinizle kendi oyuncularimizin özgüvenini bitiriyoruz. İsim farketmez ogulcan gelir seneye eli ayağı birbirine dolanır. Bu kulüpte bazı şeyler kökünden değişmeli.

ne ogulcan askiymis anlamıyorum. Komşunun tavuğu niye bize değerli geliyor emreyi alıyoruz iste kanat forvet bölgesine.
3. yedek mi yapacaksın 3.yedesk için alt yapi niye var kardeşim, sırf hocanın aklında kaldı diye oyuncu alıyoruz.
25 yaşındaki adamdan ne bekliyoruz patlasin elslem topcu görsün mu?
Ahmet denilen ise yaramaz tüm gençlerin onunde ytmezmis gibi yazın Semih kazığını çıkacaklar.
Selcukmdenen moruk tüm gençlerin önünde simdi oraya da aytaç falan birini bulup alacaklar.

ya kardeşim bu çocuklar niye guvensinler sana hoca olarak ben saygı duymam emin olun isterse dünyanın en basarili hocası olup her sene kupaları alsın emin denen çocuğun yerinde olsam ve ben dururken taylan stopere geçse inanın saygı falan duymam. Ayni şey ozanda oldu kazayla oynatıldı çocuk sonra iş hazır değil o yüzden oynatmiyora geldi. Kusura bakmayın galatasaray yedek kulübesinde olup hazır olmayan oyuncunun bu kulubede isi yok oyuna sokmayacaksan yer işgal etmeyeceklr.

Bakin beşiktaşlı ridvana sarachi denilen denemeyi top diye oynar herif bir müdahale etti temiz bir şekilde çekti topu.
Kalelerinde 3.kaleci var daha gol yemedi. Kendi elinizle kendi oyuncularimizin özgüvenini bitiriyoruz. İsim farketmez ogulcan gelir seneye eli ayağı birbirine dolanır. Bu kulüpte bazı şeyler kökünden değişmeli.
Rize'de bile yedekten öteye gidemeyen adami alip yildiz yapacagiz yersen.

Ali Yavuz Kol, Kanat oynamaz buraya yaziyorum.
Gercekten Ogulcani Transfer ederlerse, Ben olsam giderim.

Falcao
Ogulcan
Adem

FT rotasyon yapsaydi eger, nerde Yunus ?

Ali Yavuz Kol atdigi golleri hep Forvet oldugunda, kanatda kayboluyor maclarini seyretmeni tavsiye ederim Renktas.
Diyorum ki Oğulcan gelirse Ali Yavuz neden gitsin? Bir takımda illa 3 forvet olacak şartı mı var? Falcao-Adem-Andone rotasyonu ile başladık şu an elimizde hangisi var? Önümüzdeki 2 maçın birine forvetsiz birine de sadece Adem ile yedeksiz çıkıyor olucaz. Oğulcan da gelsin Ali Yavuz-Erencan da rotasyona girsin. Ne kaybımız olacak. Oğulcan kanadı da rotasyona sokar ayrıca illa forvet değil.

Diyorum ki Oğulcan gelirse Ali Yavuz neden gitsin? Bir takımda illa 3 forvet olacak şartı mı var? Falcao-Adem-Andone rotasyonu ile başladık şu an elimizde hangisi var? Önümüzdeki 2 maçın birine forvetsiz birine de sadece Adem ile yedeksiz çıkıyor olucaz. Oğulcan da gelsin Ali Yavuz-Erencan da rotasyona girsin. Ne kaybımız olacak. Oğulcan kanadı da rotasyona sokar ayrıca illa forvet değil.
40 tane yarım adam yerine 3 tane tam adam olsa daha mantıklı değil mi? Hadi andoneyi ayırıyorum falcao gelir gelmez sakatlandı daha ilk hafta gösterdi bize geleceğin ne olacağını keza monaconun son döneminde oynamıyor ciddi sakatlığın var deniliyordu. Adem iyi hoş adam ama yarim adam 3. mac üst iste oynar kaldıramaz. Oğulcan ve ali yavuz kalıyor eline. Tamam az paraya oynayacaklar da bazı oyuncular gelirken ne olacaghi belli oluyor inanın. Adem falan dinlemeyip yol vermeli, yaşlı kurt falan tamam 3.yedek ona da ok ama adem ile 1.forvet arasına bir oyuncu daha alınacak bu kabak gibi ortada. 4. ve 5.yedek forvet bir takıma fazla.
Gel gelelim 3 forvet ceza olur hafif sakatlık olur senede 3-4 mac oynaması için alınır. 2. yedek dediğin en az 1.kadar kaliteli olur simdi burada senede 3-5 mac oynaması için kadroda tutacağım oyuncu adem mi olur, oğulcan mi, ali yavuz mu.
Burada acayip mantiksizliklar var. Ali yavuz son sözleşmesinin son senesine girecek biz bile isteye bu yazın kaciracagiz gibi görünmekte.

@Musap Aydinli Başlık "Oğulcan Sözleşmesini Uzatmadı. ..." şeklinde güncellenirse daha hoş olur diye düşünüyorum. Şu an başlığa bakınca sanki Rize uzatmamış gibi bir anlam çıkıyor. Sonuçta TFF'ye başvuran da kendisi. :ubulut:

Seneye yollamak için kulüp ararız.
Tarık Çamdal potansiyeli var.
Bence az ötede dursun.

Adem'de Feghouli'de acayip erimişler.
Kaslar kaybolmuş, sadece inceler.
Bize aç ve fit futbolcu lazım Adem Feghouli Selçuk hepsi yoga hocası gibi. Ufalın da cebime girin.

Gscimbom mobil

Millet duruş gösterdi falan diyor da, ben olsam ben de aynısını yapardım. Oğulcan dediğiniz oyuncu kime gidebilir ki? Galatasaray'da oynayacak seviyede olmayan bir isim.

Bana göre 1.ligde şampiyonluğa oynayan veya Süper Lig'de düşmemeye oynayan takımda banko oynar. Orta sıra takımında bile banko oynaması şüpheli. Jimmy Durmaz gider, onun yerine geçer en fazla. 2 sene önce Muğdat, bu sene Jimmy, seneye Oğulcan.

Öyle inanılmaz biri değil, boşa heveslenmeyin.

Millet duruş gösterdi falan diyor da, ben olsam ben de aynısını yapardım. Oğulcan dediğiniz oyuncu kime gidebilir ki? Galatasaray'da oynayacak seviyede olmayan bir isim.

Bana göre 1.ligde şampiyonluğa oynayan veya Süper Lig'de düşmemeye oynayan takımda banko oynar. Orta sıra takımında bile banko oynaması şüpheli. Jimmy Durmaz gider, onun yerine geçer en fazla. 2 sene önce Muğdat, bu sene Jimmy, seneye Oğulcan.

Öyle inanılmaz biri değil, boşa heveslenmeyin.

eğer denirse ki; jimmy gidiyor, bonservisi yok, 2 milyon tl civarına geliyor kabul ederim. Ancak 500-600 bin euro falan olursa olmaz, asla. Altyapıdan biri oynasın daha iyi. Yunus Akgün,Atalay çürüdü gitti.

Hoca saydığım 3 isim yerine bu çocuklara şans verse kötü mü olurdu? Mustafa Kapı'ya bir sürü laf edildi ama ben olsam ben de kalmam.

Ali Yavuz Kol, Forvet oyuncusudur!
Maclarini seyret anlarsin renktas ;)
Benim izlediğim maçlarda kanatta kanat forvet olarak oynuyordu. Onyekuru bölgesi yani orada hızı ve güçüyle etkili oluyordu en uçta görmedim ama özellik itibariylede Onyekuru bölgesinde daha iyi olur bence. seneye Onyekuru'nun yada onun yerine gelecek kişinin yedeği olur diye düşünüyorum şahsen. Sağ kanatın yedeği Yunus, Oğulcan'da 3. forvet olur bence.

Üst Alt