Olağan Seçimli Genel Kurul Başlığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olağan Seçimli Genel Kurul Başlığı

Dursun seçilirse şampiyon olup UEFA’dan ceza yemesek ve her şey güllük gülistanlık olsa bile bir daha asla Galatasaray’ı takip etmem umudu keseceğim için. Tekrar o acıları, rezillikleri .yaşamak istemiyorum. Çünkü seçilmesi bu camianın inanılmaz derecede yanlış yönetildiğini ve bir geleceği olmayacağını gösterir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

takım şampiyon olursa bence mustafa cengiz secilir ,hırsızın tekrar secilmesi bence imkansız fatinoglu hırsızdan daha cok alacaktır diger genc cocugu bilmiyorum

M. Yasin Çakmak, baskın seçimde Mustafa Cengiz'i destekliyoruz dedi. Hatta Mustafa Cengiz ismini ortaya atan ilk kişiydi. Ayrıca kendisi seçimden 1 ay önce, Tudor TD iken "Fatih Terim'i midem kaldırmaz" diyen biriydi. Burak Elmas'a Dursun'dan kurtulma umuduyla taraftar olarak elini taşın altına koy dedik. Cengiz yönetiminde yer aldı. Birkaç gün önce Burak Elmas'ın Dursun ile görüştüğü ortaya çıktı. Şimdi görüyoruz ki Burak Elmas ve Yasin Çakmak Cengiz başkanı bırakıp Ozan Korkut safına geçmiş. Buradan anlıyoruz ki köprüyü geçene kadar ayıya dayı demişler, Dursun'un baskın seçiminde statükoyu deviren, zor dönemde sorumluluk alan Mustafa başkanı yarı yolda bırakmışlar. Neticesinde olur da Dursun Özbek tekrar seçilir veya seçilirse Ozan Korkut yönetimi Fatih Hoca ile sorunlar yaşarsa taraftar hepinizi siler, taraftarlığını da askıya alır.

Sampiyonluk garanti olduktan sonra Cengiz icin eylemler yapmamiz lazim twitter disarida felan. Türkiye seciminden daha önemlidir

Tamamiyle mustafa cengizi destekliyorum fakat olur da secilemezse camia her daim minnetle hatirlar ve asla ismi silinmez , her secimde animsanir ve tekrar gorev alabilir

Fakat cengiz secilemiyorsa da ozan secilsin . Diger 2 aday facia olur

Tamamiyle mustafa cengizi destekliyorum fakat olur da secilemezse camia her daim minnetle hatirlar ve asla ismi silinmez , her secimde animsanir ve tekrar gorev alabilir

Fakat cengiz secilemiyorsa da ozan secilsin . Diger 2 aday facia olur
Üstat öngörülerin nedir bu hususta sence kim daha şanslı genel kurulun havası falan ne yönde?

Malatya maçında Dursun denen zatı protesto etmeliyiz. Bu işi dedelerin eline bırakmamalı, işimizi kendimiz halletmeliyiz.

hırsızın bence secilme şansı hic yok cünkü mayıs ayında secim olmasın diye elinden geleni yaptı sırf burdan vursalar bile yeter

İsmini anmak istemediğim yaratık seçilirse Galatasaray taraftarlığımı askıya alacağım. Böyle bir genel kurul yapısına sahip oluşumun peşinden gitmek zaten hiç mantıklı değil de, işte gönül bağı çok farklı bir olay. Ama bu kepazelik tekrarlanırsa, Galatasaray tarihinin en kepaze, en mide bulandırıcı kişisi tekrar başkan seçilirse dayanması ne kadar zor olursa olsun bütün ilişkimi bitireceğim kulüple.
Ne kombine, ne GS Bonus, ne ürün, ne de Digiturk alırım artık.

Yaratığa oy verenlerin şimdiden Allah cezasını versin.

Cengiz yalan artık.

44 yaşında adama da önyargı olur.

Aradan Dursun sıyrılabilir.

Açıkçası yönetimle ilgili aşırı bilgi sahibi değiliz.

Mustafa Cengiz kim diye sorsanız baskın seçimde elini taşın altına koymuş ve Dursun Özbek'in karşısına çıkmış ve seçilmiş biri. Biz taraftar olarak çok sevdik, takdir ettik.

Peki başkanlık görevini doğru düzgün yapabiliyor mu? Bence bu sorunun yanıtından kimse emin değil.

Düne kadar Yasin Çakmak, Burak Elmas'a değer verip saydık. Fikirleri çok sağlamdı. İkisine takip ediyorum. Aldıkları bu karar Galatasaray'ın menfaatine olamaz mı? Mustafa Cengiz ile devam etmenin doğru olmayacağını görmüş olamazlar mı!

Ben duygusal olarak Mustafa Cengiz diyorum ama Ozan Korkut seçilirse de hiç üzülmem.

Üst Alt