Olağan Seçimli Genel Kurul Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olağan Seçimli Genel Kurul Başlığı

Cengiz yalan artık.

44 yaşında adama da önyargı olur.

Aradan Dursun sıyrılabilir.

Açıkçası yönetimle ilgili aşırı bilgi sahibi değiliz.

Mustafa Cengiz kim diye sorsanız baskın seçimde elini taşın altına koymuş ve Dursun Özbek'in karşısına çıkmış ve seçilmiş biri. Biz taraftar olarak çok sevdik, takdir ettik.

Peki başkanlık görevini doğru düzgün yapabiliyor mu? Bence bu sorunun yanıtından kimse emin değil.

Düne kadar Yasin Çakmak, Burak Elmas'a değer verip saydık. Fikirleri çok sağlamdı. İkisine takip ediyorum. Aldıkları bu karar Galatasaray'ın menfaatine olamaz mı? Mustafa Cengiz ile devam etmenin doğru olmayacağını görmüş olamazlar mı!

Ben duygusal olarak Mustafa Cengiz diyorum ama Ozan Korkut seçilirse de hiç üzülmem.
Burak Elmas hiç tuttuğum birisi olmadı, gösteriş budalası birinin teki.

O ekipte olması artı olan tek kişi Adnan Öztürk. Yan çizdi vs ama onun kadar baskın birisi yok.

Ozan Korkut kim? Cengiz tanınmıyordu ama antiDursun ekibinden topladı oyları, bu kez bölünme ihtimali var.

Sadece genç ekibin oyları yeter mi bilemiyorum.

mustafa cengize gidecek oyları belki ozanın ekibi bölecek ama hırsıza gidecek dediginiz oylarıda fatinoglu bölecek hatırlayın fatinoglu kendisi demisti camianın fosillerinden baskı var aday olayım diye demisti

Hayatimda ozan korkut ismini ilk kez duydum

1996 da ilk kez , 2004 ten beri de uye olarak katilirim divanlara , secimlere , ibra oylamalarina

Ozan korkut diye birini duymamistim

Tamamiyle mustafa cengizi destekliyorum fakat olur da secilemezse camia her daim minnetle hatirlar ve asla ismi silinmez , her secimde animsanir ve tekrar gorev alabilir

Fakat cengiz secilemiyorsa da ozan secilsin . Diger 2 aday facia olur
Sence durum nedir?
Bana göre Dursun secilir nedeni ise muhalif oylar bölünecek (Ozan ve Cengiz arasinda). Dursun Oylarini az cok tutacagini varsayarsak rahat galibiyet alacak

Fatinoğlu Dursun lehine çekilirse ve Ozan çekilmezse ne olacak peki?

bence fatinoglu cekilmez adam zaten ricayla aday oldu ilk acıklayanda oydu hatırlayın camianın ileri gelenlerinden talep var dedi

hırsızın adaylık koyma sebebi birilerinin desteklemesi degil,tamamen yarım kalan islerde gelip payını almak istemesi cünkü hevesi kursagında kaldı

ozanla mustafa cengiz arasında gecer bence ama sampiyon olursak camia sampiyon bir başkanı secer diye tahmin ediyorum

ama ilk 3-4 sandıktaki 100 150 yas arası fosiller ne ister bilmiyorum tabi

Dursun dışındaki adaylar tam bir salaklık yapmışlar açıkcası. Birleşip kazanmaları lazımdı. Şu tabloda kazanan d.özbek olacak malesef.

Sence durum nedir?
Bana göre Dursun secilir nedeni ise muhalif oylar bölünecek (Ozan ve Cengiz arasinda). Dursun Oylarini az cok tutacagini varsayarsak rahat galibiyet alacak

Katilim yuzdesini cok onemsiyorum . Onu kestiremiyorum .

Cengiz in bence maksimum oyu son secimdekiydi . Ona verenlerin az bir kismi baskasina verir

Yani ozan ile ali nin artisi bence esas dursuna zarar verir , fikrim ters yondeydi ama dusununce bu daha mantikli

Katilim cok dusuk olursa dursun avantajli ama ortalama katilimda secim ozan ile cengiz arasinda gecer diye dusunuyorum , dursun doneminden memnun olan cok az olacagi icin ibra oylamasindaki gibi bikip gidenlerin ve asker gibi duranlarin farki olusmaz

Ibra oylamalarini kaale almayin , sabah 10 dan aksam 21 e kadar elli kisi konusuyor , salonda kimse kalmiyor

Ama secimlerde istedigi saatte geliyor oyunu kullanip gidiyor

Üfürükten aday olsa sorun yok da,Adnan Öztürk'ü falan alması düşündürücü.

adnan öztürk şu anki çalıstıgı kurumda ceo mus sanırım iş yogunlugu sebebiyle 2.baskan olarak kalmayı kendisi o yüzden istemis,böyle yazılar gördüm
Hep öyleydi.

Niye başkan adayı olacağım dedi o zaman zamanında?

Birileri geriden yönetmeyi planlıyor bu çok bariz. Kendi yürekleri yetmeyince gençleri yollamışlar.

Üst Alt