Olağan Seçimli Genel Kurul Başlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olağan Seçimli Genel Kurul Başlığı

DcXNXHDXkAEJVui.jpg

Dursun listesinde sokaktan adam toplasa gene kazanir bu salaklara karsi, cünkü adamin belirli bir destek gücü var. birlesmeleri sart yoksa dursun tekrar baskan secilir

oyları bence fosillerden ziyade gencler bölecek egerki sampiyon olursak fosiller cengize destek olurlar ama gencler belli ozana verecekler gibi

Adnan Öztürk olayı tuhaf yalnız. Kendi değil de nispeten çok daha az bilinen birisinin ekibinde yönetici adayı.

Çok tuhaf işler dönüyor.

Adnan Öztürk lisenin projesi. Tam anlamıyla maddi güvence gelene kadar birinci adam olmayacaktı enkazın altında kalmasın diye. Beni de şaşırttı.

Liseye sövünce, liseden bağımsız olmalı kulüp dediğimizde suçlu oluyoruz. Bildiğin lise dönemleri arasındaki rekabetin oyuncağı oldu kocaman kulüp

Adnan Öztürk olayı tuhaf yalnız. Kendi değil de nispeten çok daha az bilinen birisinin ekibinde yönetici adayı.

Çok tuhaf işler dönüyor.

Adnan Öztürk lisenin projesi. Tam anlamıyla maddi güvence gelene kadar birinci adam olmayacaktı enkazın altında kalmasın diye. Beni de şaşırttı.

Liseye sövünce, liseden bağımsız olmalı kulüp dediğimizde suçlu oluyoruz. Bildiğin lise dönemleri arasındaki rekabetin oyuncağı oldu kocaman kulüp
Gençlerin etrafında oluşan bir yapılanma tuhaf değil mi ama?

Güya gençlerin amacı lisenin pençesinden kurtarmak değil miydi?

Çok tuhaf işler dönüyor.

Lisenin değilde o eski kafalı denilen lisecilerden kurtulup... Daha doğrusu New next Generation lisecileri kurmak istiyor genç nesil denilenler :)

Çok tuhaf işler dönüyor.

Lisenin değilde o eski kafalı denilen lisecilerden kurtulup... Daha doğrusu New next Generation lisecileri kurmak istiyor genç nesil denilenler :)
İşte bence öyle değil.

Birileri geriden ipleri oynatıyor gibi.

Bakalım hedefleri nedir. Yakında konuşurlar inşallah seçildikleri zaman nasıl yol gideceklerini.

Yalnız bukadar güçlü adayların bir anda bir seçime girdiğini ilk defa görüyorum.

Katilim yuzdesini cok onemsiyorum . Onu kestiremiyorum .

Cengiz in bence maksimum oyu son secimdekiydi . Ona verenlerin az bir kismi baskasina verir

Yani ozan ile ali nin artisi bence esas dursuna zarar verir , fikrim ters yondeydi ama dusununce bu daha mantikli

Katilim cok dusuk olursa dursun avantajli ama ortalama katilimda secim ozan ile cengiz arasinda gecer diye dusunuyorum , dursun doneminden memnun olan cok az olacagi icin ibra oylamasindaki gibi bikip gidenlerin ve asker gibi duranlarin farki olusmaz

Ibra oylamalarini kaale almayin , sabah 10 dan aksam 21 e kadar elli kisi konusuyor , salonda kimse kalmiyor

Ama secimlerde istedigi saatte geliyor oyunu kullanip gidiyor
O ikiliden birisi olsun da öyle bakalim yolumuza. Keske Cengiz Baskan olsa yeniden

44 yaşında ve adı Ozan olan birinin camia içinde ağırlığı olamaz. Her türlü öngörüye açık olsa da mevcut yönetimin göreve devam edeceği düşüncesindeyim. Ki olması gereken de budur.

Bir insan şu adaylar içinden niye gidip Dursun'a oy verir hiç anlamam. Üstelik ondan başka seçime girip kaybeden başkan yokmuş. Mustafa başkan umarım bu konuda Dursunu yalnız bırakır.

Üst Alt