Ömer Bayram ve Terim Basın Toplantısı Düzenledi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fatih Terim: "Muslera büyük ihtimalle antrenmanda bizimle olacak. Deneyeceğiz ama büyük ihtimalle yarın oynayacak."

Terim: "Maçın geldiği tarih, bulunduğumuz konum, yarınki maçın kazanılması halinde ortaya çıkacak tablo, diğer sonuçlardaki tablo çok açık ve net. Ben yarın bir Galatasaray reaksiyonu bekliyorum."
Terim: "Başka bir şey düşünmemiz zaten mümkün değil. Yarın kazanamıyorsak kaybetmeme durumu da yok, çok açık her şey."

Ömer Bayram: "Geçen sene çoğu oyuncu gibi büyük takıma gelince bocaladığım bir dönem oldu. Sezon başı sürekli çalıştım, ayrılıp ayrılmama durumum da oldu ama ben şans bulunca hep %100'ümü verdim. Hocamın orta sahada verdiği şansı da iyi değerlendirdim."

Ömer Bayram: "Savaşçı kimliğimden hiç vazgeçmedim. Galatasaray'da nerede oynarsan oyna savaşacaksın bu formayı giyebilmek için. Önümüzde neler olduğunu hep beraber göreceğiz."

Ömer Bayram:"Ben Hollanda'da kanat oyuncusu olarak kariyerime başladım, 1. Lig'de sol-sağ açık olarak oynadım. Türkiye'de de Amrabat, Galatasaray'a gidince sol açık olarak Kayserispor'a transfer oldum. Sonra sakatlıklarla sol bekte oynadım, sol bekte oynarken milli takıma gittim"

Ömer Bayram: "Hocam orta sahada görev verdi orada da başarılı oldum. Yaşım 28 değil 32 de olsa iyi oyuncu her yerde oynayabilmeli diye düşünüyorum. Benim için orta saha, sol bek, stoper fark etmez, her yerde savaşarak oynayabilirim ben."

Galatasaraya onlarca kez başarı kazandırmış bir adam parasını almış mı ama parasını herkes aldı ama bu kadar başarı kimse vermedi, transferleri yapıcı bir şekilde eleştirelim ama gitmesini istemek nedir Terim'i ancak kafasını çalışmayan bir adam git der, Terimin düzeltemediği takımı kim gelecekte düzeltecek. Galatasaray ve Galatasaray taraftarı için terimin yeri farklıdır. Her senebir klubun şampiyon olduğu nerde görülmüş, arsene wenger ile Arsenal 10 yıl boyunca şampiyon olmadı, gönderildi şimdi şampiyon mu? Akıl çalışan anlar, bu takımı düzeltecek yine terimdir. Tabiki eleştiri yapacağız orası ayrı. Ama her daim Galatasaray taraftarı yanındadır Hocamızın.

Galatasaraya onlarca kez başarı kazandırmış bir adam parasını almış mı ama parasını herkes aldı ama bu kadar başarı kimse vermedi, transferleri yapıcı bir şekilde eleştirelim ama gitmesini istemek nedir Terim'i ancak kafasını çalışmayan bir adam git der, Terimin düzeltemediği takımı kim gelecekte düzeltecek. Galatasaray ve Galatasaray taraftarı için terimin yeri farklıdır. Her senebir klubun şampiyon olduğu nerde görülmüş, arsene wenger ile Arsenal 10 yıl boyunca şampiyon olmadı, gönderildi şimdi şampiyon mu? Akıl çalışan anlar, bu takımı düzeltecek yine terimdir. Tabiki eleştiri yapacağız orası ayrı. Ama her daim Galatasaray taraftarı yanındadır Hocamızın.

üstad diyor ki; kapayın çenenizi hep şakşak tam şakşak. takımın iyiliğini düşünenlerede isim takmış "seyirci" diye

Terim: "Bazı seyircilerin yaptığını, taraftarımız onarabilir. Belhanda'nın verdiği reaksiyon yanlış ancak çok kısa süre önce çenesi kırıldığı için 2 ay uzak kalması gerekirken, 15 gün sonra maç oynayan bir adamdan bahsediyoruz."

Üst Alt