Onyekuru: "Everton beni dinlerse tercihim Galatasaray" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onyekuru: "Everton beni dinlerse tercihim Galatasaray"

Herifleri kıyaslamayı 1 kenara bırakırsak hepsinin genel özellikleri benzer iyi kötü katkı aldık hepsinden yani bu yoldan devam etmeliyiz

Onda hemfikiriz zaten.Kuru ve Garry'den daha çok verim aldığımızı düşünüyorum sadece ve tabi Bruma'nın ters bir zaman geldiğini de unutmamak lazım.Şuan vaziyeti ne acaba eski formunu devam ettirebilir mi dersin gelirse ?

Onyekuru'yu en eleştirildiği dönem bile burada savundum. Neden mi? Gol atıyor çünkü.

Kanat oyuncusu bu dönemde gol atmalı. Garry iki sene önce, ligin ikinci yarısı 6-7 tane attı ama kariyeri boyunca golcü biri hiç olmadı. Bruma'da öyle.

Onyekuru belki çok çalım atan,orta yapan birisi değil ama golü iyi kokluyor. Sakatlık yaşamazsa her sene 15 gol atar. Bu avantaj.

Onda hemfikiriz zaten.Kuru ve Garry'den daha çok verim aldığımızı düşünüyorum sadece ve tabi Bruma'nın ters bir zaman geldiğini de unutmamak lazım.Şuan vaziyeti ne acaba eski formunu devam ettirebilir mi dersin gelirse ?
aslında istatiksel olarak yakın hatta birebir diyebiliriz veriler için ama tabi ikisinin champ faktörü var.

aşağı yukarı bitiricilikleri hızları vs. aynı aralarındaki tek ve en önemli fark bence bruma çok kolay adam eksiltirken diğer ikisi bu kadar etkili değil, kıvraklıklarını değil de sadece hızlarını konuşturuyorlar genelde adam geçmeye çalışırken

ters bir zamanda değil aslında çok iyi bir zamanda gelmişti ama forumda da hala etkisinin sürdüğü td-başkan kavgasının ortasında buldu herif kendini ardından fena bir sakatlık yaşadı üstüne yabancı sınırı gibi bir saçmalık vardı herifi ekibimizde bile tutamıştık gaziantepe mi ne kiralamıştık mecburiyetten

drogbalı sneijderli melolu takımla sadece 7 lig maçına çıkıp 400 dakika kalmış sahada o sezonu referans alanlar var bu bence yanlış

henry ve garry brumaya göre şanslılar 14 yabancı hakkı var 6 ayda bir tdleri değişmeyip istikrarlı ve psikolojiden anlayan 1 td ile oynadılar son olarak da üçünün de oynadığı ekipleri karşılaştırıp brumanınkinin en kötüsü olduğunu kabul edebiliriz heralde bu da etkili 1 faktör yanındaki herifler ne kadar kaliteli ve dinamikse bu adamların da performansı o kadar iyi olur

şuanki vaziyeti ne bilmiyorum ama şimdi mesela onyekuru dortmunda veya valenciaya gidip kadroya giremese bu onun %100 kötü futbolcu olduğunu göstermez heralde

herifi alabilirsek bence iyi olur, td faktörüyle ve kadro kalitesiyle eskisinden daha iyi olacağını düşünüyorum

Bruma Onyekuru'dan daha yetenekli daha hızlı, daha teknik ama sorunlu bir futbolcuydu. Onyekuru ise Bruma'dan daha profesyonel daha istikrarlı bir futbolcu.

Bu adam iyi hızlı falan da beyinsizin teki kaç maç ben çok iyi biliyorum bu salağı çıkar dediğimi, ayrıca bruma bundan çok çok daha iyiydi kendi düşüncem tabi

brumada dahil son 4 sezondur falan bu mevkide verimli adamlar bulabiliyoruz onyekuru devam etmemiz gereken bir oyuncu diagneyi satıp bu adamın kalması için gerekeni yapmalıyız.

Bu çocuğa 10 milyon filan satın alma opsiyonu koymak için her şeyi yapmamız gerekiyordu.
CL'de 6 maçta 2 gol 2 asist yapsa fiyati 30 olur.

MARCAO VE LUYINDAMA ile açtığımız yoldan devam edelim!

Üst Alt