Rüyalar Başlığı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rüyalar Başlığı

ba8avu7y.jpg

Geçenlerde @Gökhan Kral ile @Nuri Aslantas'ı gördüm madem böyle bir başlık var anlatayım :eek:range:

Beraber at arabasıyla dolap taşıyorlardı Nuri'yle Gökhan yolda beni gördüler yalnız vücutları normal insan kafalarında ise profil fotoğrafları var Nuri'de Sneijder Müslüm babanın kafası tabi ki Gökhan'da, beni görünce yolda durdular dediler gel bırakalım nereye gidiyorsan Bursa'da Mudanya yolununun bitiminde bir yola saptık Gökhan dedi ki at burayı çıkamaz buraya kadar indim dolapçılar devam etti :happy:

at araba ne alaka hahaha asdfgh :D :D :D

Hakan Delikanli yok muydu :D

En garip rüyalarimdan biri budur @Emrah Yıldırım :D

Arabadayiz annemlerle benim okulun mezuniyet balosuna ya da mezuniyet kutlamasina, hadi iste neyse ona gidiyoruz. Arabayi ben kullaniyorum. Nedense birinci vites girmiyor, hep arabayi zorlaya zorlaya ikinci vites de yola devam ettiriyorum mecburen.

Sonra gidiyoruz,gidiyoruz, bir süre sonra o balonun oldugu sehir bölgesine geliyoruz (bize bayagi uzakta). Her yanimiz karanlik,sisli, bombos ve esrarengiz geliyor bana.Sonra arabadan annemi babami falan birakiyorum onlar girsin diye iceri bende arabayi park edip arkalarindan geliyorum. Kapidan adim atiyorum. Adim o adim, ondan sonra perde kapaniyor bende.

Sonra kalkiyorum(sanki bayildim ya da uyudum gibi) bi sagima soluma bakiyorum böyle askeri bir kisla gibi bir yerdeyim. Üstümde takim elbisenin ceketi haric hersey var, biraz kirliyim,yirtikliklar var sanki beni sürüklemisler gibi. Benim yanimda benim gibi baloda olmasi lazim olan bir arkadas oturuyor ve baska kisiler de var. O kislanin icinde garip garip aletler var. Bizi sanki sporcular gibi cihazlar ile kontrol ediyorlar. Kosu bantlari falan. Sonra kalp makinasina bagliyorlar falan. Garip garip egzersiz yaptiriyorlar. Hani böyle kafeslerin icinde hamster ya da fareler icin yuvarlak kosu bandlari olur ya. Ayni öyle birseyde beni kosturuyorlar. Etrafimizda silahli askerler var. Ben saskin saskin neler oluyor bitiyor diye anlamaya calisiyorum.

Sonra bi baktim kendimi bu kislanin disinda buldum, askeri bir orman alaninda. Beni yönüme ates eden askerler görüyorum. Bende kacisa basliyorum, dei gibi kosuyorum. Bu kadar hizli kosabildigime kendim bile inanamiyorum o an :D Sonra yine kücük bir an birsey hatirlamiyorum.

Yine mezuniyet balosundayim. Gec kaldim tabiki. Takim elbise ile sorunlarim var. Giyinme odasindayim. Bir sey eksik. Deli gibi onu ariyorum. Sonra kapi aciliyor ben tam korkmaya baslarken annem giriyor elinde bir gömlek ve bir kac tane kravat ile. Tam bunlar eksik olan seylerim. Sonra bunlari giyiniyorum ve rüya bitiyor

:asd: :asd:

Hacı bu neymiş ya :D

Taptap

En garip rüyalarimdan biri budur @Emrah Yıldırım :D

Arabadayiz annemlerle benim okulun mezuniyet balosuna ya da mezuniyet kutlamasina, hadi iste neyse ona gidiyoruz. Arabayi ben kullaniyorum. Nedense birinci vites girmiyor, hep arabayi zorlaya zorlaya ikinci vites de yola devam ettiriyorum mecburen.

Sonra gidiyoruz,gidiyoruz, bir süre sonra o balonun oldugu sehir bölgesine geliyoruz (bize bayagi uzakta). Her yanimiz karanlik,sisli, bombos ve esrarengiz geliyor bana.Sonra arabadan annemi babami falan birakiyorum onlar girsin diye iceri bende arabayi park edip arkalarindan geliyorum. Kapidan adim atiyorum. Adim o adim, ondan sonra perde kapaniyor bende.

Sonra kalkiyorum(sanki bayildim ya da uyudum gibi) bi sagima soluma bakiyorum böyle askeri bir kisla gibi bir yerdeyim. Üstümde takim elbisenin ceketi haric hersey var, biraz kirliyim,yirtikliklar var sanki beni sürüklemisler gibi. Benim yanimda benim gibi baloda olmasi lazim olan bir arkadas oturuyor ve baska kisiler de var. O kislanin icinde garip garip aletler var. Bizi sanki sporcular gibi cihazlar ile kontrol ediyorlar. Kosu bantlari falan. Sonra kalp makinasina bagliyorlar falan. Garip garip egzersiz yaptiriyorlar. Hani böyle kafeslerin icinde hamster ya da fareler icin yuvarlak kosu bandlari olur ya. Ayni öyle birseyde beni kosturuyorlar. Etrafimizda silahli askerler var. Ben saskin saskin neler oluyor bitiyor diye anlamaya calisiyorum.

Sonra bi baktim kendimi bu kislanin disinda buldum, askeri bir orman alaninda. Beni yönüme ates eden askerler görüyorum. Bende kacisa basliyorum, dei gibi kosuyorum. Bu kadar hizli kosabildigime kendim bile inanamiyorum o an :D Sonra yine kücük bir an birsey hatirlamiyorum.

Yine mezuniyet balosundayim. Gec kaldim tabiki. Takim elbise ile sorunlarim var. Giyinme odasindayim. Bir sey eksik. Deli gibi onu ariyorum. Sonra kapi aciliyor ben tam korkmaya baslarken annem giriyor elinde bir gömlek ve bir kac tane kravat ile. Tam bunlar eksik olan seylerim. Sonra bunlari giyiniyorum ve rüya bitiyor

:asd: :asd:

Bunun filmi çekilir :D

dün gece rüyadayke yine rüyada olduğumu anladım

öyle gezdim boş boş sonra sıkıldım ve korktum olm ya uyanamazsam diye

bi uçurum buldum kendimi ordan attım ve uyandım

-

ondan öncede şöyle bir rüya görmüştüm

şimdi rüyanın içinde rüyadayım ve hırsız görüyorum oturduğumuz evde

sonraa o rüyadan uyanıyorum ve babama baba rüyamda hırsız gördüm demekiçin odadan çıkarken hırsızı görüyorum

o anda ruhun sanki böyle geri geri gelip bedenimi girdi ve bu sefer gerçek dünyada uyandım

çok değişik rüyalar görüyorum ve bunların %70 ni felan kontrol edebiliyorum çok zevkli bir şey birde hayal gücünüz geniş ise ;)

-

sonraa o rüyadan uyanıyorum ve babama baba rüyamda hırsız gördüm demekiçin odadan çıkarken hırsızı görüyorum

o anda ruhun sanki böyle geri geri gelip bedenimi girdi ve bu sefer gerçek dünyada uyandım

çok değişik rüyalar görüyorum ve bunların %70 ni felan kontrol edebiliyorum çok zevkli bir şey birde hayal gücünüz geniş ise ;)

Sen Inception'u gerçek hayata taşımışsın :D Dikkat et rüya içinde rüyaları abartıp da arafa falan düşme :asd:

-

Ben bir yerde okumustum. Eger uyku süren kisa ise, yani diyelim bu gece 2 de yatiyorsun ve 6-7 arasi kalkman lazim, o zaman rüya görme ihtimalin cok yüksekmis. Yani kisa uyku süresi oldu mu rüya görme ihtimali yükseliyor. Buna göre de uyumadan önceki zamanda illaki belirli birseyi düsündün mü rüyanda bu düsündügünü görmen de muhtemel.

Ben de cok rüya gören birisiyim. Hemen hemen her gün rüya görürüm ben. Tabi burda zor olan sey, rüya görüp gece kisa bir süre uyanip geri uyuyunca sabah gördügün rüyayi unutabiliyorsun. Ben rüyalarimi 4 senedir defterlere yaziyorum,aklimda kaldi mi sabahlari. Cok ilgimi ceken bir olay bu rüyalar. Gördüklerimi de unutmak istemiyorum acikcasi.

Hani rüya anlatim kitaplari falan olur ya, simgeler falan filan. Ben bunlara daha hic rastlamadim, yok bilmem ne tek basina bir mezarlikdasin, yok bombos bir oda falan. Hep belirli olaylar görüyorum. Bu gece mesela okuldan eski bir kiz arkadasimi gördüm onunla tatilde rastladik,sonra tüm tatili ailelerimizden ayri gecirdik.

Sana cok enteresan birsey söyleyeyim, sasirabilirsin ve belki de inanmazsin. Bu olay gercekten cok basima geldi. Rüyamda diyelim tanidigim x bir kisiyi gördüm, o kisiye o hafta icinde rastladigim cok oldu. Yani bu x kisi illaki günlük yasam cevremde olan biri olmamasina ragmen. Mesela 2-3 sene görmedigim ve kendisiyle bagim kopmus bir kisiyi gördügüm oldu rüyalarimda ve sonra onunla karsilastigim. Gercekten cok tuhaf birsey. Bu olay en az 15-20 defa gerceklesmistir bu rüyalarimi simdiye kadar yazdigim dönemde. Gercekten cok ilginc birsey, sonra o karsilastigim kisiye anlattim mi cogu zaman "hadi be canim" falan diyorlar :D

-

Rüya mı matruşka mı belli değil

Rüya görmeyen bir adamdım ama bu ara çok görmeye başladım. Hep atraksiyon var, kavga var, uçurumdan düşmek var. :D

# tapatalk #

Ben bir yerde okumustum. Eger uyku süren kisa ise, yani diyelim bu gece 2 de yatiyorsun ve 6-7 arasi kalkman lazim, o zaman rüya görme ihtimalin cok yüksekmis. Yani kisa uyku süresi oldu mu rüya görme ihtimali yükseliyor. Buna göre de uyumadan önceki zamanda illaki belirli birseyi düsündün mü rüyanda bu düsündügünü görmen de muhtemel.

Ben de cok rüya gören birisiyim. Hemen hemen her gün rüya görürüm ben. Tabi burda zor olan sey, rüya görüp gece kisa bir süre uyanip geri uyuyunca sabah gördügün rüyayi unutabiliyorsun. Ben rüyalarimi 4 senedir defterlere yaziyorum,aklimda kaldi mi sabahlari. Cok ilgimi ceken bir olay bu rüyalar. Gördüklerimi de unutmak istemiyorum acikcasi.

Hani rüya anlatim kitaplari falan olur ya, simgeler falan filan. Ben bunlara daha hic rastlamadim, yok bilmem ne tek basina bir mezarlikdasin, yok bombos bir oda falan. Hep belirli olaylar görüyorum. Bu gece mesela okuldan eski bir kiz arkadasimi gördüm onunla tatilde rastladik,sonra tüm tatili ailelerimizden ayri gecirdik.

Sana cok enteresan birsey söyleyeyim, sasirabilirsin ve belki de inanmazsin. Bu olay gercekten cok basima geldi. Rüyamda diyelim tanidigim x bir kisiyi gördüm, o kisiye o hafta icinde rastladigim cok oldu. Yani bu x kisi illaki günlük yasam cevremde olan biri olmamasina ragmen. Mesela 2-3 sene görmedigim ve kendisiyle bagim kopmus bir kisiyi gördügüm oldu rüyalarimda ve sonra onunla karsilastigim. Gercekten cok tuhaf birsey. Bu olay en az 15-20 defa gerceklesmistir bu rüyalarimi simdiye kadar yazdigim dönemde. Gercekten cok ilginc birsey, sonra o karsilastigim kisiye anlattim mi cogu zaman "hadi be canim" falan diyorlar :D

Bir gün bununla ilgili bir yazıya rastlamıştım. Ruhların iletişimi ile ilgili bir şey. Ruhların network'u varmış artık full connect ile mi bağlanıyorsun gateway'lar-routerler mi var orayı bilemiyorum bir şekilde iletişim sağlayıp kısa zaman dilimi içinde o kişi ile karşılaşabiliyorsun.

Birde şöyle bakmak lazım o kişinin ruhu senin ruhun ile iletişime geçmiş olabilir ve raslantı dediğimiz(ne kadar saçma aslında) bir olay ile buluşma olabilir.

Uyku değilde bazen normal yaşantıda bir anda bir kişi aklına gelebiliyor sonra onu görüyorsun yine.

Rüyalarımı kaleme almayı hep istedim ama hep sıkılıp bırakıyorum sonra pişman oluyorum.

Mesela aklıma gelen bir örnek.

O zamanlar sıkıntıdan açık öğretime kayıt yaptırmıştım. Rüyamda da aöf sınavına gidiyorum ama sınav giriş kağıdını basmayı unutmuşum. Orada bir kırtasiye var git bas diyorlar. Gidiyorum adam internet yok, gelince basarız az otur diyor. Oturuyorum sohbet muhabbet adam da böyle mafya tipli birşey ama. Neyse sonra bunun kız kardeşi geliyor, O ben çözerim diyor internet olayını çözüyor da ama sınav başlamış 1 saat olmuş boşver diyorum. Onunla da sohbet ediyoruz. Sonra ben eve dönüyorum.

Sonra kız geliyor benim eve ne alakaysa (beklediğiniz yere gitmeyecek) diyor abim seninle önemli bir mevzu konuşacak müsait misin. Müsatimin gelsin diyorum. O da oturuyor adam gelmeden anlatıyor bunlar "su" işine girecekmiş. Abim bu konuda çok yetenekli, su işinden zengin olacağız ama yardımın lazım diyor. Su işinde nasıl bir yetenek sahibi olabilir insan ve benim bu işte alakam nedir çözemiyorum. Sonra adam geliyor. Aynı muhabbetler tekrar ediliyor. Diyorum ben ne yapabilirim. Yaşadığınız yerin kıymetini bilmiyorsun falan diyor. Gidip benim evde kullanmadığım dip odayı açıyoruz. O kapı tutup 6 yıl falan önce benim bir arkadaşın Emek'te oturduğu bahçe katı evin salonuna çıkıyor. O salondan direk bahçeye kapı vardı. Kapıdan çıkıyoruz bahçe normalden çok çok daha büyük ama. Adam yere vur diyor. Ayağımla bam diye basıyorum yer titriyor bir anda her yerden sular fışkırmaya, duvarlarken minik şelaleler şeklinde sular akmaya başlıyor. Adam ortaya geçiyor ellerini kaldırıyor ve sular adamın etrafında helezonlar çizip dans etmeye başlıyor. Yetenek dedikleri adam suyu kontrol ediyor bildiğin ama bu becerisini su satışından parayı kırmak için kullanmak istiyor. İlginç. neyse.

Diğer su şirketlerinin suyu iğrenç bir hal alıyor, herşey benim bahçede toplanıyor. Çok zengin oluyoruz daha doğrusu adam süper zengin oluyor ben de yancı konumunda takılıyorum. Sonra bir restoranda oturuyoruz. Viski içiyorum. Bu adamın kardeşine evlenme teklif edicem ama adamdan çok çekiniyorum. Tutup sms atıyorum abi hemen şuraya gel, bişey danışıcam ona göre hareket etmem lazm diye. Adam geliyor, direk ne soracağımı bilir gibi ulan hala mı teklif etmedin diyip gülüyor. sonra eniştem olacan he miii diyerek beni kaldırıyor sıkıyor falan sevinçle. Ben de 2 metreye 2 metre adamın tanıyanlar bilir adam beni havaya atıp tutuyor o derece. ARtık hep beraber yaşarız ne güzel falan diyor. Ben içimden oha ne alaka niye beraber yaşıyoruz falan diye geçiyorum. İnceden panik oluyorum.

Sonrası yok ama sonrasını merak etmiyor değilim adam kırtasiyecilikten su baronluğuna yükseldi hadi hala niye aynı evde kalma fantazisi.

Üst Alt