Haber - Sahaya Giren Trabzonsporlu Taraftarlar, Fenerbahçeli Topçular Tarafından Saldırıya Uğradı! - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Sahaya Giren Trabzonsporlu Taraftarlar, Fenerbahçeli Topçular Tarafından Saldırıya Uğradı!

Sahaya maskeyle atlayan taraftarın Avukatı Miraç Kara:

“Gittiğimizde ilk etapta görüntüsü baya kötüydü, yüzünde baya darbeler vardı, kızarmıştı sağ tarafı. Artık tekme ve yumruk darbelerinden dolayı... Onun haricinde, elini açtığında elinde krampon çivilerin kendisini parçaladığını, futbolcuların eline bastığını kendisi ifade etti.

Sonrasında, ifadesi biz gittiğimizde alınmıştı, ancak ifadesinde Fenerbahçeli futbolculardan kendisi de şikayetçi olduğunu özellikle belirtti. Çünkü, hangi orada kendisi, tabii olay ağında fazla göremediği için, Fenerbahçeli Osayi Samuel'i kendisi görmüş, tekme atanı etrafındakilerden görüyor, arkası dönük, yerde yattığından dolayı.

Oosterwolde kendisine tekme attığını orada zaten kameralarda açık bir şekilde gözüküyor, ondan şikayetçi oluyor. Bir de elindeki krampon izlerinin, özellikle kaleci İrfancan Eğribayat'ın eline bastığını, bilerek bastığını orada kendisi bize ifade etti. Eli bayağı sıyırıktı, darp raporunda da elin üzerinde lezyonlar oluştuğuna dair darp raporuna geçmiş durumda.”

(61 Saat)

Edepsizlikle herkesi sindiriyorlar. TFF ceza verirken korksun istiyorlar. Yine mağdur edebiyatı. Sanki birileri gelip taraftarı dövdü. Can havliyle saldırmışlar falan filan.

Bunlardan bir bk olmaz ben size diyim. 44. madde değişti. Bilirkişi atandı. Durduk yere mi bunlar oluyo. Şike davası zamanında da ayni hamleleri yaptilar. Ayni zihniyetin taktiği bunlar.
Trabzon itiraz etmesin diye onlara da az ceza verecekler. Olay kapanıp gidecek. Yine ts fb arasında kan davası devam edecek bütün olacak olan bu. Dayagini yiyen yedigi ile kalacak. Gostermelik bir kac mac ceza verecekler. Oldu bitti. Ama edemedikleri birsey var. Onuda hep beraber gorecez zaten.
Birde siyasetin Ali koca cephe alacağını düşünen varsa zaten saftır diye düşünüyorum. Bugüne kadar olanları görmediler mi. Cikip devlet hakkinda ileri geri konusmadi mi. O zamanda kime neye guvenerek bu aciklamalari yapabildi. Siyasiler bunca seye ragmen şimdiye kadar ellemediler bundan sonra neden müdahale etsinler. Demekki müdahale etmek istemiyorlar. Sebebini ben bilemem. Benim bildiğim birileri hükumete ve devlete satasti mi yada milyonlarca insani solaga dokebilecek hareketler yapti mi veya birilerini hedef gosterip yine kendi taraftarini ayaklananin filan diyerek suca tesvik etti mi buna musade etmemeleri lazimdi. Ancak hiçbirsey yapmadılar. Yine bütün kararlar istediği gibi alınacak. Ama dediğim gibi hesap edemedikleri birşey var umarım bu olur ve yine hüsrana uğrarlar

Bizim yönetime de kızamıyorum naapsin abi adamlar karşıda cidden her tarafta istediği gibi at kosturabilen birileri var. Sabaha kadar açıklama yapsa da naaparsa yapsın hicbirsey değişmiyor. Trabzon şehri ayaklandı siyasileri filan cikip konuştu bugün bakıyorum kurallar iptal edilmeye bilir kişiler atanmaya başlanmış. Yazik başkada bisey diyemiyorum

Üst Alt