Scuderia Ferrari Takip Başlığı - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Scuderia Ferrari Takip Başlığı

mercedesler düzeldiğine göre tekrar 5. 6.lık için savaşacak ekip haline dönüştüler

büyük takımlar arasındaki en kötü araç görüntüsünde

Evde izlerken sıralamalara kadar bildim, daha doğrusu çok yaklaştım

q3 izlerken yaptığım sıralama şöyle idi

verstappen pole hem de 1.16.750 ile alır demiştim. buna çok yakın bir süre ile aldı. 732 civarında bir sürede aldı sanırım.
2 perezi koymuştum orada yanıldım
3 ve 4 mercedesleri koydum
4 alonso
5 leclerc
6 sainz
7 stroll demiştim

strollün araya kaynayacağını ummuyordum. bir de sainz ile lec yerlerini
perez araç sürmeyi unutmuş. buna rağmen pistte kalmayı başarırsa SC girerse podyuma girer, sc olmazsa 4.5. olur. ferrarileri geçer, araba sürmeyi unutmadıysa merc.leri de geçer.

hatta alonso yarış içinde 2.liği bile alabilir. tahminlerm bu yönde. ferrariler oyun dışı kalacaktır büyük ihtimalle, eğer lastik aşınmayı çözemedilerse ki çözdüklerine inanmıyorum

zaten ferrari 2 turda ısıtabildi lastikleri. aslında bu yarış temposu için güzel bir sinyal, çünkü ferrari lastikleri çok ısıtıyor, hatta yakıyordu. çok ısınınca da tutuş kaybı yaşanıyor lastik yeni bile olsa. bu anlamda lastik sorunu çözülmüş gibi bir izlenim olurdu bende. ama konu ferrari olduğu için bu tablo gerçekçi gelemiyor.

ama başka bir takım dramatik bi lastik aşınma sorunu yaşasaydı ve birden bire avusturalya gpse lastiğin 2 turda ısıtıldığını görseydim lastik sorunu çözülmüş, otomobil tamamen yarış odaklı kurulmuş derdim. ama ferrari için hiç bir şey öngörülemez, eşşeklikleri dışında

Sonunda aracı tanımışız Imola GP'de 1 saniye kazanacağımız konuşuluyor Verstappen kendine çok dikkat etsin artık 1 değil podyum için mücadele vereceği günler yakındır. Buraya kadar okuduktan sonra yoahhhh yaw derken 1 Nisan Şakası olduğunu göreceksiniz. :asd:

şaşırtıcı şekilde lastikler iyi dayandı. üstelik sainzin geçen hafta "öndeki aracı takip ederken lastikleri çiğ çiğ yediğimizi gözlemleyebiliyorum" benzeri bi demeci vardı. bugün sürekli yakın takip yapmasına rağmen lastik performansı fena değildi. lastikler aşınmayınca araç da çok hızlı gözüktü.

bu araç gridde rb ile çekişebilecek tek araç.

astonu geç drs kullanarak bile rbye yaklaşamıyor. geçen yıl ortasından sonraki ferrari aracı gibi astonlar. pole bile alsalar pazar günü rblere direnemezler. drs herkes için aynı etkiyi yapmıyor. drs efektifliği en çok rbde. geçen yıl ferrari drs açtığı halde drs kullanmayan rbnin yanına zor yaklaşıyordu. aston da öyle, ferrari adam olursa alonso etkisiyle ancak arasıra podyum görürler. zaten aston RB için risk faktörü bile değil.

dün qualide 2 turda lastik ısıtmalarından bu yolda aşama kaydedildiği belliydi. görünüşe göre mercedesler de piste göre bazen iyi performansa sahip olabiliyorlar. ama genel bir pozitiflik yok gibi mercedeste

demek istediğim, ferrari göründüğü kadar geride değil. bir kaç tenth geride sadece. zaten bunu qualilerde saf tek tur performansından anlıyorduk. yarış apayrı bir şey, daha farklı denklemler ortaya çıkıyor. bunları aşarlarsa rb ile savaşırlar. şampiyon olacak araçları var, sürücüsü de var ama ferrari takım olarak şampiyonluk kazanacak bir takım çehresinde değil. o yüzden yıl içinde zafer görmeleri mümkün, şampiyonluk daha zor. şamp. için takım olarak kusursuza yakın işlemek gerek. ama adamlar hava durumu tahmini bile yapamıyor.

Sonunda aracı tanımışız Imola GP'de 1 saniye kazanacağımız konuşuluyor Verstappen kendine çok dikkat etsin artık 1 değil podyum için mücadele vereceği günler yakındır. Buraya kadar okuduktan sonra yoahhhh yaw derken 1 Nisan Şakası olduğunu göreceksiniz. :asd:

doğru olması dışında sıkıntı yok, gerçi o 1 sn demiş de :D

bu adamı sana geçen atmıştım, zemin yönetmeliği için ferraride bir şeylerin değişeceğini sanmam diyordu. şuanki veriler pozitif. belki de lastik performansı için ferrari bir şey yapamadı, belki iyi lastik yönetiminin bununla ilgisi var. çünkü bu beceriksizlerin çözeceği yoktu bunu

işte bu bir subjektif yorumdur
istediğimi yazma özgürlüğüm vardır forumda
benim de istediğimi yazma özgürlüğüm olduğu için yorumunun saçma olduğunu beyan ettim

bunlardan araba falan alan var mı

cürük arabalar

spor araç satış konusunda ilk sayfada belirttiğim üzere, akla ziyan bir sistemleri var. 2. el piyasasını da kontrol ediyorlar. araçlarını güvenle alabilirsiniz, tabi paranız varsa ayrıca paranız olsa bile herkese satmıyorlar. muhtemelen zaten paranız olsa da alamayacağınız için kafa patlatmanıza da gerek olduğunu düşünmüyorum. spor takımı ile araç farklı şeyler nihayetinde. ayrıca endurance gibi dayanıklılık sporlarında son derece başarılılar. nihayetinde sf de çoğu zaman otomobil üretiminde sorun olmamıştır. sorunları farklı yerde olmuştur

benim de istediğimi yazma özgürlüğüm olduğu için yorumunun saçma olduğunu beyan ettim

spor araç satış konusunda ilk sayfada belirttiğim üzere, akla ziyan bir sistemleri var. 2. el piyasasını da kontrol ediyorlar. araçlarını güvenle alabilirsiniz, tabi paranız varsa ayrıca paranız olsa bile herkese satmıyorlar. muhtemelen zaten paranız olsa da alamayacağınız için kafa patlatmanıza da gerek olduğunu düşünmüyorum. spor takımı ile araç farklı şeyler nihayetinde. ayrıca endurance gibi dayanıklılık sporlarında son derece başarılılar
saçma diyebilirsin ancak bunu söylemeyeceksin diyemezsin.

Üst Alt