Sebahattin Şirin: "Fatih Terim'in son gelişi, birebir şahsım ve ultrAslan tarafından gerçekleştirilmiştir" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sebahattin Şirin: "Fatih Terim'in son gelişi, birebir şahsım ve ultrAslan tarafından gerçekleştirilmiştir"

Yapilan Etik olarak Yanlis evet Ama sonunda sampiyonluk geldi

Bunu tartismaya gerek yok malatya macindan sonra acalim forum da yazilanlara bakalim bir kisi bile sampiyonluga inanmiyordu

Fatih Terim’in nerede kalmistik twitine kadar

Basarili derken? Tarihi tokatlar yedik o dönem
Tarihi tokat mı?

6-0 yenildiğimiz maçta hocamız Fatih Terim'di.. yine son dönemde benzer tokatlar yedik.

- 4-0 kaybedilen Trabzonspor maçı var yine 2 sezon önce.

- Beşiktaş deplasmanında galibiyeti bırak, beraberliği yok adamın.

- PSG 5-0, Madrid 5-0/1-6..

Mesele tokatsa, Terim ile yeri geldi şamar oğlanına döndük.

Tarihi tokat mı?

6-0 yenildiğimiz maçta hocamız Fatih Terim'di.. yine son dönemde benzer tokatlar yedik.

- 4-0 kaybedilen Trabzonspor maçı var yine 2 sezon önce.

- Beşiktaş deplasmanında galibiyeti bırak, beraberliği yok adamın.

- PSG 5-0, Madrid 5-0/1-6..

Mesele tokatsa, Terim ile yeri geldi şamar oğlanına döndük.
0-3 bjk(0-10 felan olacakti)
ÖSTERSUND
Basaksehir 5-1

bana ne anlatiyorsun sen ya. Adam pirlo ile juveyi bile bitirdi

Ekibimizin gidişatı kötü.

Dur diyecek biri yok mu bu kötü gidişe
Unal_Aysal.jpg

0-3 bjk(0-10 felan olacakti)
ÖSTERSUND
Basaksehir 5-1

bana ne anlatiyorsun sen ya. Adam pirlo ile juveyi bile bitirdi
Östersunds Fatih Terim'li Galatasarayı sezon başı hardcore futbol ile 5-0 yenerdi.

Aynı Östersunds, Avrupa Liginde gruplardan çıktı.

Soruyorum, senin takımın çıkabildi mi?

Dur dur şöyle sorayım zorlanma; Avrupa'da gol atabilen bir takımın oldu mu?

En son Club Brugge maçında Adem Büyüğün golünde 'ALLAHHÜÜÜÜ EKBERRR' diye bağıran teknik adamın var ne anlatıyorsun sen? 😆

Östersunds Fatih Terim'li Galatasarayı sezon başı hardcore futbol ile 5-0 yenerdi.

Aynı Östersunds, Avrupa Liginde gruplardan çıktı.

Soruyorum, senin takımın çıkabildi mi?

Dur dur şöyle sorayım zorlanma; Avrupa'da gol atabilen bir takımın oldu mu?

En son Club Brugge maçında Adem Büyüğün golünde 'ALLAHHÜÜÜÜ EKBERRR' diye bağıran teknik adamın var ne anlatıyorsun sen? 😆
Evet ondan önceki sene 3. olup gruptan ciktik .

adam juveyi öldürdü ya bana ne diyorsun sen. Bos yapma

Evet ondan önceki sene 3. olup gruptan ciktik .

adam juveyi öldürdü ya bana ne diyorsun sen. Bos yapma
(Şu an küme düşmüş) Schalke, Porto ve L. Moskova grubundan 3. çıkmak inanılmaz büyük başarı.

Beşiktaş namağlup lider çıkmıştı bizden önce ki sene. Tabi takımın başında hocaları vardı.

Aklıma geldi şimdi de midem bulandı yine o içerde oynadığımız Schalke maçında ne ezilmiştik.. Ne utanmıştım o maçta.

kulubün geldiği noktaya bak. dün ki açıklamayı toparlayacağına ayağınızı denk alın tarzında acıklama yapmıslar. biz getirdik biz göndeririz diyorlar. yönetim kulüp üzerinden nemalanan bu parazitlere gerekli cevabı vermediği sürece kendilerinde bu hakkı görecekler.
ergin ataman a da yaptılar aynı seyi.

aziz basganın zamanında söylediği güzel bir söz vardı kendi grupları için. 'paralı köpekler' demişti ne güzel söylemiş. bizim paralı köpekler daha aşağılığını yapıyor su sıralar ve kimsenin sesi çıkmıyor. yanlış bu.
ister sevin ister nefret edin ama hakkını da verin. o şampiyonluk günü taraftarların suratına bu cümleleri kurabilecek götü olan baskan yok. kısa sürede geleceğini de sanmıyorum.

Gerçekten bu forumu anlamak imkansız sabah akşam Terim istifa yazılıyor adam çıkıyor istifa etsin diyince
adama hakaretten geçilmiyor adam haklı yeter bıktık Terim den de evlatlarından da yandaş taraftarından da
yandaş medyasın dan da klübü esir almış sanki Terim olmasa klüp batacak gitsin torunlarını sevsin terimin dönemi
10 yıl öncede kaldı aslanım koçum yavrum diyerek adam gazlayarak top oynatma dönemi bitti rakipler çok kötü olursa şampiyon oluyordu şimdi oda yok rakiplerde özellikle anadolu takımları acaip toparladı ayak tenisiyle şampiyon yapmazlar hocam

Üst Alt