Sıfır ve İkinci El Araç Tavsiyeleri - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ulan evlenince ve çocukta olunca herşeyi daha iyi anlıyorsun.Deli gibi ev almaya çalışıyorum.Keşke zamanın da bende iyi kötü bir araç alsaydım en azından ev için bir kısmını öderdim.Şimdi arabadan vazgeçtim ama bi SYM 250'lik almak istiyorum.

Ulan evlenince ve çocukta olunca herşeyi daha iyi anlıyorsun.Deli gibi ev almaya çalışıyorum.Keşke zamanın da bende iyi kötü bir araç alsaydım en azından ev için bir kısmını öderdim.Şimdi arabadan vazgeçtim ama bi SYM 250'lik almak istiyorum.
Abi bu devirde evin değil araban olacak. Araban yoksa hakikaten işin zor.
Ama eve bu kadar anlam yüklemeyi bir türlü anlamıyorum. 4 duvarlı yapı sonuçta yav. Alacağın ev oturduğun evden farklı olmayacak. 393838 katlı apartman dairesi, kuvvetle muhtemel ne bahçesi olacak, ne otopark alanı olacak... Milyoner olsan git al en kral evi derim o ayrı konu. Bahçe, havuz, gözlerden nispeten ırak olmak filan ok.
De, Sırf evin tapusu sende olacak diye bi beton yığınına ortalama 250-300K para ödemeyi bir türlü anlayamıyorum.

Önce araba alırım. Arabam varsa ve bana yetiyor diyorsam gider her yıl en kral yerde tatilimi yaparım, dünyayı gezerim, yine de bi eve vermem o parayı.
Özellikle kadınlar şu ev konusunda çok takıntılı. Onu da anlamıyorum. Daha 53K'lık arabanın borcu bitmemiş 250K'lık eve gözünü dikmiş yengem. Neymiş, arabanın taksidi bitermiş, biraz para biriktirirlermiş, peşinat verirlermiş, kalanını da kira öder gibi öderlermiş. Sanırsın 1 yıldır ay sonunu getirmek için kırk takla atan onlar değil.

Tabii bunlar şahsi düşüncülerim...
@Hidayet Sarıdağ

Ev alıyorlar kiraya veriyorlar mis gibi para geliyor yetmiyor para lazım olunca aldığı evi satıyor daha yüksek fiyattan batma ihtimali yok , iflas ihtimali yok , az kazanma ihtimali yok.
EV kirası 1000 tl evın degerı 400 bin tl bunun yerıne servıs plakası araba alırım 3 tane aylık gelırı 6x3: 18 bin tl 8 bini dagıtsam söför gider vs bana kalır 10 bin tl

Üst Alt