⚽ SL 19/20 H:13 | Trabzonspor 1-1 Galatasaray | MS | 1 Aralık - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 19/20 H:13 | Trabzonspor 1-1 Galatasaray | MS | 1 Aralık

Fener'e kadar fikstür 3 ptslere müsait Konya ve Göztepe dışında.
Ilhan Hoca'nin Göztepesi disinda öyle oyun plani olan bir hoca veya rakip görünmüyor Fener'e kadar. Alanya ve Malatya zorlayabilir ama zahmet olmazsa kazanirlar herhalde artik ic sahada. Erol Bulut'u daha önce yendik. Sergio'nun ekiplerinden Kayseri'ye kornerden iki kez ayni golü yiyip yenilmistik. Konya ile geldiginde acayip iyi savunma yapmalarina ragmen Sinan'la maci cevirmistik. Kalitemizle almamiz lazim. Göztepe duran toplari cok iyi kullaniyor. Kesin gol yeriz ama yasli oyunculari 60'dan sonra oyundan düser.

Hakem kararlarına genelde bizim lehimize olsa ne tepki verirdim diye bakarım. Marcao'nun yedirdiği goldeki gibi golümüz iptal olsa çok söverdim, Emre Mor'un verilmeyen penaltısına zaten ifrit oldum. Bizim aciziyetimiz ikisinden en azından birinde hakemi VAR'a götürecek kadar bile hükmümüzün olmaması. Tabii en büyük aciziyet bu şerefsiz çocuğunun hala bir Galatasaray maçını, hem de derbi deplasmanını yönetmesine ses çıkaramamak. Sen bu kadar ezik olursan vuran da çok olur.

sorloth nasıl o kadar boş kalır diye epey sövmüştüm sayın emektar topçularımıza

forum nezdinde kendilerinden özür diliyorum ve küfürleri palabıyık'a iade ediyorum

Üst Alt