⚽ SL 19/20 H:5 | Yeni Malatyaspor 1-1 Galatasaray | MS | 22 Eylül - Sayfa 143 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
fb puan kaybetse idi taraftar forumları hakemi asmıştı bile ama bizde konuşan yok.

tamam biz hakettik puan kaybını ama hakem resmen doğradı bizi

Yahu hala taraftar formu diyorsun.
Evet hiç tartışmasız 3 büyükler işinde en kötü taraftara sahibiz malesef...

Ama burdaa taraftar tepki koysa ne olacak..

Senin başındaki çapsız yöneticilerin umrunda değil.
Albayrak denen adam hala ali abisi gücenmesin diye dostluk naraları atıyor.
Ulan şu maçtan sınra şu hakemleri iki çift laf etmeyen adam defolup gitsin.

Yatacak yeri yok bunların.

Şu maçtaki hakem kararları fener maçında olsaydı yöneticileri yangın yerine çevirmişti ortalığı.
Bu şerefsizlerin tek beğendiğim noktası budur.Adamalriar en az taraftar kadar bağlı klüplerine

Takımdaki futbolcuların bir çoğunun halen hangi takımda oynadıklarının farkında olmadığını düşünüyorum. 1 - 0 'ı bulunca takım geriye çekiliyor. Marcao'nun akşamki bana göre rezil açıklaması Galatasaray kültürüne uyan bir tanım değil. Deplasmanda kendi bütçenin 5 'te 1' i kadar olmayan takımdan 1 puan almayı başarı saymak ne zaman Galatasaray kültürüne uyar oldu ? Aynı demeçleri bir çok futbolcu verir oldu son zamanlarda. Bu futbolculara birisinin Galatasaray kültürünü öğretmesi gerekiyor.

[/QUOTE]
Bütün bunların olacağı belli. Sezon boyu bu baskı ile devam edeceğiz. Bizim işimizi zorlaştırmaya devam edecekler. Buna fırsat vermemek için sen hata yapmayacaksın. Hele aynı hatayı tekrar tekrar hiç yapmayacaksın. Dün kazansak hakeme rağmen kazandık diyecektik. Bugün mallığımız yüzünden kazanamadık noktasındayız.

dün 100 macta olacak bişey oldu.riskli rotasyon,laubalilik,gol kaçırma yarısı,son dk şansızlıgı vs.hoca da yoktu.ama hata yapıyor olman hakemin 2 puanımızı caldıgı gerçeğini değiştirmiyor.

Abi şu penaltı pozisyonu öne atıp durmayın. Açın tekrar izleyin bir tane oyuncumuz itiraz ediyor mu pozisyona ? Burası Türkiye hakkını aramazsan hakkını vermezler sana burada. Utanmadan 5-6 tane net pozisyon kaçırdık yazıyorlar, kaçırmayacaksın abi 34 hafta avuntumuz bu olsun o zaman bahane üretip durmasınlar her puan kaybına.

Hakemin hataları vardır tamam fakat sayısız gol pozisyonuna girip bu kadar beceriksizlik olmaz. Top Korner çizgisinden musleraya kadar geliyor Bu kadar geri neden dönüyoruz. Forvet çıkartıp Jimmy neden alınıyor Donk'u alsan yine kabul edilir bir karar bana göre. Bana göre ne ümit hoca nede Hasan hoca kulübeyi idare edecek yardımcı hoca değiller.

3-4 önemli hakem hataları vardı ama puan kaybının asıl nedeni yanlış ve ya yapılmayan oyuncu değişiklikleri ve oyuncuların laubali oynamaları. Teknip ekibin bir an önce kendine gelip takımın da kulağını çekmeleri lazım. Şu deplasman fobisini de aşmamız lazım artık, 2-3 senedir deplasmanlarda reziliz.

Abi şu penaltı pozisyonu öne atıp durmayın. Açın tekrar izleyin bir tane oyuncumuz itiraz ediyor mu pozisyona ? Burası Türkiye hakkını aramazsan hakkını vermezler sana burada. Utanmadan 5-6 tane net pozisyon kaçırdık yazıyorlar, kaçırmayacaksın abi 34 hafta avuntumuz bu olsun o zaman bahane üretip durmasınlar her puan kaybına.
olmayan hakkı aradıgında veriyolar kardeş futbolda o hakkı,olanı aradıgında ceza alıyosun.bunu da bi bil önce.5-6 pozisyon kacırdık diyecekler tabiki,kim malatya deplasmanında yedek kadroyla bu kadar pozisyona girer?hoca yok kenarda,falcao,belhanda,feghouli,mariano,emre mor yok.oyuncu değişiklikleri yanlıs.e hakem de dogramıs.tabiki haklı bahaneler bunlar.ama bu takımın yakın gelecekte çok iyi olacagı gerçeğini de değiştirmiyo.

herkes fener gibi top oynamadan,çok pozisyon verip galibiyet alamıyo işte.

2. yarının başlamasıyla birlikte Nagatomo'nun çıkması ve Ömer Bayram'ın sol beke geçmesi resmen intihar hamlesi oldu. Ömer Bayram orta sahanın solunda ne kadar iyiyse sol bekte de o kadar kötü. İddia ediyorum Ömer Bayram yerine Nagatomo ya da Linnes falan olsaydı 89'da yediğimiz o golü yemezdik Ömer Bayram adamını kaçırdı. Guilherme'nin golünü Ömer Bayram'a yazarım. Umarım Cumartesi akşamı Fener karşısında Ömer Bayram'ı sol bekte oynatma gafletine düşmez Levent denen hoca bozuntusu.

Asıl sorunlu nokta 2. golü bulup maçı koparamayışımız oldu. Bunun için de yine Levent sorumlu. Adem Büyük 90 dakika oynayacak ne yaptı bizim görmediğimiz. Adem Büyük - Emre Mor değişikliği gelseydi 65. dakikada falan 2. golü rahat bulmuştuk. Emre Mor'u oyuna hiç almadı gidip Jimmy Durmaz'ı aldı. Puan kaybetmemiz için elinden gelen her şeyi yaptı şaka gibi. Son olarak Andone - Falcao değişikliğini en geç 75. dakikada yapmalıydı. 90. dakikada golü yedikten sonra oyuna aldı Falcao'yu. Gol yemeseydik hiç almayacaktı Donk girecekti oyuna. Fatih Terim artık şu saçma açıklamaları yapıp ceza falan almaması gerektiğinin farkına varmıştım umarım. Kenarda olması çok mühim.
Bunlarin hicbirinden Levent Hoca sorumlu degil. Fatih Hoca'nin oldugu bir yerde ondan baskasinin karar veremeyecegini biliyor olmak lazim.

dün 100 macta olacak bişey oldu.riskli rotasyon,laubalilik,gol kaçırma yarısı,son dk şansızlıgı vs.hoca da yoktu.ama hata yapıyor olman hakemin 2 puanımızı caldıgı gerçeğini değiştirmiyor.

Aynısı Konya maçında oldu yav. Zaten kızgınlık ona. Puan kaybından ziyade nasıl puan kaybedildiğine bakmak lazım. Hocaya destek ayrı, bu ayrı bana göre.

Cihan haspolatlı ve orhan ak tan huzurlarınızda özür diliyorum. Görüp görebileceğim en saçma sapan bekler demiştim kendilerine ama bizim kazmaları gördükçe ne büyük hata yapmışım ya

Büyük takım futbolcuların eksikliğini hissediyoruz böyle maçlarda. İyi futbolcular ama her maça galibiyet için çıkan adamlar değiller çoğu.

Marcao olayında scoutlık durum yok. Adam profesyonel değilmiş. Yazın götü göbeği salmış. Bunu teknik ekip bilemezde birşey de yapamaz. En büyük yanlış Onyekuru tarzı oyuncu alıp kiralamamak oldu. Biz son yıllarda şampiyon olurken hızlı kanat oyuncusu sayesinde şampiyon olduk. Ve bu yıl bunu bile bile buna ihanet ettik.

hem scoutluk durum değil diyorsun hem adam profesyonel değil diyorsun.
Hadi geçtim scoutu falan yahu amatör zihniyette adamı alıp Galatasaray gibi bir takımın ilk 11 ne koymak kimin suçu..

adam yetersiz...Bildiğin yetersiz..Geldiğinden beri hata yapmakdan bıkmadı.Sizin gibi taraftarlarda gerçekleri görmemekten bıkmadı.

Tabi canım normalde üst düzey adam ama kilo alınca yetersiz adama dönüşüverdi.Yani bu kadar basit mi..

Büyük takım futbolcuların eksikliğini hissediyoruz böyle maçlarda. İyi futbolcular ama her maça galibiyet için çıkan adamlar değiller çoğu.

çok güzel bir analiz.
Bizim adamların yüzüne bakıyorum.Arkadaş birisinde kazanma hırsı göremiyorum.
Hakem resmen bizi eziyor bir tane isyan eden adam olmaz mı..Nerden buluyoruz böle gamsız adamları..

nagatamoya net faul yapılıyor hakem şerefsizi vermiyor.nagatamo hiçbirşey olmamış gibi dönüp arkasını gidiyor.Andonenin penaltı pozisyonunda darbe var andonenin dünya umrunda değil..Ömere dirsek atılıyor adamın umrunda değil yahuu..
bu adamlar mı doğru futbolu oynayacak.

Üst Alt