⚽ SL 21/22 H:13 | Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | MS | 21 Kasım - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:13 | Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | MS | 21 Kasım

Bu maci da kazanamazsak Terim kovulmali bence. Sezon sonunu beklemek mantiksiz cunku 13 haftada 21-22 puan da kalacagiz yani lig bizim acimizdan bitmis oluyor.

Muslera
Yedlin Nelsson Marcao Ömer
Berkan
Feghouli Morutan Cicaldau Kerem
Mohamed

Şu kadro çıksın ofansif oynayalım kazanırız. Tutup forvette Halil ortada Taylan-Berkan çıkarsak klasik beraberlik derbisine döner.

Şut ceken birisi olsa gol atariz ama kim acacak?
Cica cok geride kaliyor, Babel sadece şut icin oynatilmaz. Bence Mustafa ve Morutan kesin oynamali. Taylan iyi olsa Cica'yi one atardik

Bir halta benzemeyen kısır 0-0 bitecek bir maç olur. Bizim takımdan gram beklentim yok. Ruhsuz, silik oyuna katlanamıyorum malesf. Başta hoca olmak üzere hepsinin akıllarını başlarına almaya davet ediyorum. Oynadıkları ve çalıştıkları takım Galatasaray. Onun farkına varsınlar artık yeter yahu.

Kaybederiz diyen nedenini söylesin.

Kazanırız. Ligde kötü sonuçlar alsakta iyi top oynadığımız maçlar var fenerin yok. Yasak kalktı stad full olur. Ezikler yıllardır Psikolojik üstünlük diye anırıp durdu şuan o da sonuna kadar bizde. Hatta eskisi kadar önem bile arz etmiyor Şikecilerin maçı. Fenerde maçı satacak profesyoneller var vitordan kurtulmak için bu çok büyük şans hepsi biliyor.

Takım gram top oynamıyor. Oyuncular formsuz, hoca desen hoca değil, bunamis artik, sürekli yanlış seçimler l, değişik onbirler ves ves. Neyimize güvenipte feneri yeneriz diyebiliyoruz. Hayir, bende yenmemizi istiyorum ama böyle bir durumda nasıl yeneceğiz merak ediyorum. Derbinin havası başkadır.

Üst Alt