SL 23/24 H:35 | Konyaspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 6 Mayıs - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:35 | Konyaspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 6 Mayıs

Konya açık ara ligin en kötü top oynayan takımı. Yine de Fb'nin geçmiş sezonlarda karizmasını çizdirdiği deplasman olarak hafızam da yer etmiştir az umudum budur.

Biz Sivas ı yendiğimiz an bu maçın bizim için bir önemi olmayacak inşallah. Yüzdük yüzdük kuyruğun da ucunageldik. Sivasve Gümrük maçlarını alalım iş tamamdır.

Tek beklentim Konya'nın saçma TD'yi göndermiş olması. Son maç özelinde kimse dikkat etmemiş ama Dzeko oyuna girdikten sonra iki kez Bjk duran top kullanacakken topu bilerek ileri dürttü bir kezde Mert'in degajını engellemeye çalıştı. Sanki bilerek kart görmek için uğraştı.

Bu saatten sonra şikecilerin puan kaybını beklemenin mantığı yok. Gerizekalılar satılmış bülent uygunun, ali bidon vuralın takımına karşı puan kaybetti o ekstra puan kaybından sonra kendi işimizi kendimiz görmemiz lazım artık. 4 puan farkla derbiye çıkalım daha keyifli bir şampiyonluk olur.

Konyayi 2-3 maçtır izliyorum berbat bir oyunları var..Sivas ve Alanya maçlarında sanırsın konya lig 6.si rakipleri düşmeye oynuyor o kadar rahatlar.. Normalde ölümü gelen domuz gibi korkmak lazım düşecek takımlardan ama maalesef konya tepki bile veremiyor

Üst Alt