Sneijder, Yasin Krizini Tatlıya Bağlayacak! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder, Yasin Krizini Tatlıya Bağlayacak!

galatasaray-sevinc-yasinoztekin-sneijder.jpg

Galatasaray'da Yasin Öztekin'e verilen ceza tartışmaları da beraberinde getirdi... Fenerbahçe, Beşiktaş derbisinde bunun 10 katı daha ağır bir tepki veren Emmanuel Emenike'ye ceza vermedi. Fatih Terim döneminde Felipe Melo, Riera'yı yumrukladığında sessiz kalındı. Beşiktaş'ta Gökhan Töre gece kulübünde vurulurken yönetim olayı görmezden geldi.

Galatasaray yönetimi ise Yasin'in kendisini savunurken iddia ettiği gibi, ''o anda tansiyon kaç atıyor. Adrenalin ne durumda'' savunmasına rağmen tecrübeli oyuncuyu A2 takımına gönderdi. Yasin'in yaptığı bu hareketin aslında bardağı taşıran son damla olduğu iddia edilse de, yönetime yakın çevreler bunun tamamen Jan Olde Riekerink'in karizmasını kurtarmak adına yapıldığını konuşuyor. Riekerink için yazılıp çizilen ''stajyer'' sözlerinin altında kalmak istemeyen yönetim futbolculara en ufak taviz vermiyor. Benzer şekilde Hamit Altıntop da Rizespor maçından hemen sonra kadro dışı kalmış fakat tecrübeli oyuncu Yasin'in aksine hemen hocasını arayıp özür dileyerek olayı tatlıya bağlamıştı.

Yasin krizine Sneijder el koydu!

Galatasaray'da Yasin Öztekin şaşkınlığı yaşanıyor... Adanaspor maçında yaptığı agresif hareketler yüzünden kadro dışı bırakılan tecrübeli oyuncu "burnundan kıl aldırmamasının" kurbanı oldu. Adana'dan İstanbul'a dönüşte yaklaşık 15-16 saatte 6 farklı isimden fırça yiyen Yasin son olarak Levent Nazifoğlu'yla yaptığ görüşmede de özür dilemek yerine, hareketinin nedenini anlatmaya çalışınca olan oldu.

Futbolculara sert ve taviz vermez tutumuyla bilinen Nazifoğlu, görüşme sonunda Yasin'e ''o zaman kadro dışı kal da gör gününü'' dedi. Hamit'in daha önce Rize maçında yaptığı hareket sonrasında özür dilemesiyle affedildiğini düşünen Yasin ise bu sözlerin üzerinde durmadı. Fakat Cenk Ergün'ün kendisine kadro dışı kaldığını iletmesiyle şok oldu.

Tecrübeli oyuncu kadro dışı kaldığını öğrendikten sonra hemen kendisini ilk fırçalayan isimlerden birisi olan Wesley Sneijder'i aradı. Hollandalı yıldız oyuncu takım içindeki en iyi anlaştığı isim olan Yasin için hemen kolları sıvadı. Sneijder'in Yasin, Nazifoğlu ve Riekerink'i bir araya getirerek işi tatlıya bağlayacağı bildirildi. Yasin sorununun bu hafta bitmeden tatlıya bağlanacağı ise gelen bilgiler arasında.

Ajansspor

Sneijder, Yasin Krizini Tatlıya Bağlayacak!

Riekerink: "Yasin'i aldığımız kararla U21'e gönderdik. Kendisine 1 maçlık ceza verdik. Başakşehir maçından sonra durumu tekrar değerlendireceğiz."

Sneijder maşallah sahada top oynamak dışında her konuda iyi bu 2 yıldır iyi bir aile babası şimdi moda ya atılıyormuş filan arabuluculuk'da yapmaya başladı ama niyeyse bir sahada iyi topçuluk yapamadı :red:

Riekerink: "Yasin'i aldığımız kararla U21'e gönderdik. Kendisine 1 maçlık ceza verdik. Başakşehir maçından sonra durumu tekrar değerlendireceğiz."

Aha tükürdüğünü yalıyorlar şimdide ulan JoR maalesef sende çapsız çıktın be reis madem böyle vazgeçicen niye bir karar aldın ki yah allahım yav yönetimi vizyonsuz hocası çağsız topçusu formsuz uA desen satılmış asker ama sonuna kadar'da GALATASARAY ulan

Aha tükürdüğünü yalıyorlar şimdide ulan JoR maalesef sende çapsız çıktın be reis madem böyle vazgeçicen niye bir karar aldın ki yah allahım yav yönetimi vizyonsuz hocası çağsız topçusu formsuz uA desen satılmış asker ama sonuna kadar'da GALATASARAY ulan

Tepkin bence biraz abartili

Simdilik bir maclik ceza verdik diyor adam

Ondan sonra degerlendirecegiz diyor

Bu Yasine düsünmesi icin vakit verdik aklini basina toplarsa demekten baska bisey degil bana göre

Adam oyuncusunu silip atmamis simdilik kulagini cekmis

bunun capsizlikla ne alakasi var?

Avrupalilarin huyudur bu böyle olaylara vakit tanimak soguk kanli kafa ile düsünüp hareket etmek iki taraf icinde daha dogru olur anlaminda

Son düzenleme:

Ne alakası var çapsızlıkla? Adama 1 maç ceza vermişler, maçtan sonra tavırlarına göre yeniden değerlendirecekelr belli ki. Nedir burada sorun?

JOR belki Yasin in derdini dinlemek isterdir ona gore de net kararini ortaya koyacaktir bence haftaya. Yasin de bu zamana kadar hoca dan ozur dilemediyse ve onun yerine Sneijder den yardim istediyse, yanlis yapmistir.

Riekerinki getirende Sneijder bu olayı tatlıya bağlayanda Sneijder

Gitmeli hatta klübü yonetmeye çalışıyorsa kadro kışı kalsın gerekirse her maçı kaybedelimde klübümüz bir oyuncudan aşağıda kalmasın

Tükürdügünü yalamakla ne alakasi var ya?

Bu Enes arkadasimiz medya'ya cabuk inanan bir arkadas heralde.

Adamin aldigi karar 1 maclik ve ardindan yeni degerlendirme. Simdi bunu uygulayinca neresi tükürdügünü yalamak oluyor.

Bazi seyleri anlamak mümkün degil cidden. Biraz mantikli konusun lütfen.

Riekerinki getirende Sneijder bu olayı tatlıya bağlayanda Sneijder

Gitmeli hatta klübü yonetmeye çalışıyorsa kadro kışı kalsın gerekirse her maçı kaybedelimde klübümüz bir oyuncudan aşağıda kalmasın

ve sende buna inandin?

Medyanin yalan haberi klasik bunlar

Ha dogru oldugunu varsayalim

Sneijder takimin kaptanlarindan biri

Tabi birinci kaptan selcugada gidebilirdi ama o maclarda rakip takimin oyuncularini koruyup kollamaktan böyle seylere vakit bulamiyor olabilir

Son Adanaspor macinda bile selcuk bey pazuband ile sahada ama hakli oldugumuz bir pozisyonda itiraz eden sabri

Son düzenleme:
Hocama niye sallıyorsunuz yine.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Artık öyle bir durum oluştu ki yorumlar kişilerin performansları ve Galatasaray'a katkılarına göre değil, bireysel tercih ve takıntılara göre yapılmaya başlandı. Birisi yerli olan herşeye çamur atar, birisi yabancıalra yabancılara ayar olur onlara giydirir, birisi Sneijder süünse savunur, diğeri adam herşeyini verirken gol atmadı diye satılsın der vs. Son maçta mesel bu netti. Sneijder'siz takımın oyun karakterini yerlere iniyor belli iken insanlar Sneijder'e salladı hem de oynamadığı maçın üzerinden. Maç içinde Chedjou ile kıyaslandığında fersah fersah iyi performans gösteren Semih son pozisyonda kısmen hatalı diye yerin dibine sokuldu sırf yerli diye. Podolski döküldü ama kimse görmedi. Medya Selçuk rezaletini göremiyor sahada. Bu nasıl iş ben anlamadım.

Artık öyle bir durum oluştu ki yorumlar kişilerin performansları ve Galatasaray'a katkılarına göre değil, bireysel tercih ve takıntılara göre yapılmaya başlandı. Birisi yerli olan herşeye çamur atar, birisi yabancıalra yabancılara ayar olur onlara giydirir, birisi Sneijder süünse savunur, diğeri adam herşeyini verirken gol atmadı diye satılsın der vs. Son maçta mesel bu netti. Sneijder'siz takımın oyun karakterini yerlere iniyor belli iken insanlar Sneijder'e salladı hem de oynamadığı maçın üzerinden. Maç içinde Chedjou ile kıyaslandığında fersah fersah iyi performans gösteren Semih son pozisyonda kısmen hatalı diye yerin dibine sokuldu sırf yerli diye. Podolski döküldü ama kimse görmedi. Medya Selçuk rezaletini göremiyor sahada. Bu nasıl iş ben anlamadım.

Imza atarim bu yoruma

Gercekten öyle

Hele birde bu haberin medyanin en klasik yalan haberlerinden biri oldugu kabak gibi ortadayken yapilan abartili yorumlar gercekten enteresan

ve sende buna inandin?

Medyanin yalan haberi klasik bunlar

Ha dogru oldugunu varsayalim

Sneijder takimin kaptanlarindan biri

Tabi birinci kaptan selcugada gidebilirdi ama o maclarda rakip takimin oyuncularini koruyup kollamaktan böyle seylere vakit bulamiyor olabilir

Son Adanaspor macinda bile selcuk bey pazuband ile sahada ama hakli oldugumuz bir pozisyonda itiraz eden sabri

Burdakı olay pazubandı pozisyon itiraz değil bir oyuncu ile yönetim arasına sadece teknik direktör girer ama burda goruyorizki sneijder paşa girmiş o yüzden gönderilmeli dedim

Burdakı olay pazubandı pozisyon itiraz değil bir oyuncu ile yönetim arasına sadece teknik direktör girer ama burda goruyorizki sneijder paşa girmiş o yüzden gönderilmeli dedim

haber zaten yalan ve sen haberi okumamissin bile

yalan habere göre sneijderi arayan yasin

hem böyle bisey gercek olsa bile takim kaptanlarinin böyle konularda devrede olmasinda ben bir anormallik görmüyorum

Üst Alt